Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Λάκης Παπαδόπουλος – Δεν ξαναβόσκω άλλες βουβάλες "Με πολjήσαν παραμύθια θα τα βρώ μπαστούνια δήθιν, παραλjίγου να πιστέψου τουν κουμπάρου τουν ξιφτίλα"
Σάββατο, 11 Μαΐου

Προβλημα με τον υπολογιστη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #134098 από arxontaw στις 24 Ιουνίου 2015, 12:22μμ

arxontaw

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2015
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Γεια σας! Εχω ενα προβλημα με τον υπολογιστη μου και θελω να ρωτησω τι φταει.Εκει που παιζω καποια βαρια παιχνιδια κολλαει και δεν κουνιεται ο παιχτις γενικα τιποτα και πρεπει να τον κλεισω απο το κουμπι που τον ανοιγω,τι παιζει να φταει?
Να σημειωσω οτι τον εχω 7-8 χρονια και δεν εχω αλλαξει τιποτα,λετε να εχει καει τιποτα?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #134102 από nonreligius στις 24 Ιουνίου 2015, 2:54μμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Άμα είναι σε λειτουργία πολλές ώρες είναι λογικό να σέρνεται και να κολλάει, λόγω της υπερθέρμανσης. Όταν βλέπεις να σου κολάει κλείνε τον για 1 ώρα ή και περισσότερο και μετά τον ανοίγεις ξανά.
Επίσης μπορεί να θέλει καθάρισμα (σκόνες κτλ) και format.
Τέλος, μπορεί να θέλει αναβάθμιση. Για το τελευταίο να απευθυνθείς σε κάποιο forum ειδικό για ηλεκτρονικά και Η/Υ (π.χ. insomnia-δεν κάνω διαφήμιση). Γνώμη μου ότι αν δεν έχει μνήμη ddr3 και θέλει αναβάθμιση θα ξοδευτείς γιατί θα πρέπει να αλλάξει η μητρική.

Υγ κάνε αποδεκτή αν σε κάλυψα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login