Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δεν τό 'κανα εγώ! Κανείς δε με είδε να το κάνω! Δεν μπορούν ν' αποδείξουν τίποτα! (Bart Simpson)
Παρασκευή, 3 Μαΐου

PC reboots

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #134683 από Snipers στις 11 Αυγούστου 2015, 12:04πμ

Snipers

Εικονίδιο
μέλος από: 7/11/2013
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
Παιδια ο υπολογιστης μου μετα απο καποσα λεπτα που παιζω games κανει εππανεκιννηση μονος του,γιατι γινεται αυτο; Εχω 3gb ram και παιζω LoL σε χαλια γραφικα εχω 50-60fps αλλα μετα απο καποιο χρονικο διαστημα κλεινει...γιατι γινεται αυτο; Επισης εχω ολα τα αχρηστα προγραμματα κλειστα και εχω μονο το LoL ανοιχτο...Help wanted asap
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #134689 από Arisstath στις 11 Αυγούστου 2015, 12:53πμ

Arisstath

Εικονίδιο
μέλος από: 18/7/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μάλλον ο υπολογιστής σου υπερθερμαινεται και σβήνεί για να μην 'καεί'. Για αρχή κλείσε όλες τις εφαρμογές και άφησε μόνο τις αναγκαίες. Επίσης, έλεγξε εάν υπάρχει αρκετός αερισμός και μήπως εάν υπάρχει σκόνη. Εαν σε κάλυψα πάτα αποδεκτή :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134692 από Snipers στις 11 Αυγούστου 2015, 3:34πμ

Snipers

Εικονίδιο
μέλος από: 7/11/2013
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
Φιλε μου,εχω της μη αναγκαιες αφαρμογες κλειστες και οτι δεν χρειζομαι αλλα ακομα εξακολουθω να εχω το προβλημα...Επισης σημερα ανοιξα το κουτι και εβγαλα την σκονη και εβαλα επιπλεον 2 μυλους..μικρους με μια πατεντα με USB που εφτιαξα διχως να εχω πειραξει καλωδια αλλα και να ειχα το προβλημα ηταν απο παλια.Δεν ξερω τι πεζεται με αυτο το θεμα,γαμησετα ειναι!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134702 από nonreligius στις 11 Αυγούστου 2015, 2:12μμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0
Κάνε του format, πιστεύω θα λυθεί το πρόβλημα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login