Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η ευτυχία δεν φέρνει χρήματα.
Παρασκευή, 17 Μαΐου

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #136653 από TITANIA στις 27 Μαρτίου 2016, 11:55πμ

TITANIA

Εικονίδιο
μέλος από: 21/3/2016
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΓΑΠΗΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΦΤΟΥ.
ΕΙΜΑΙ 14ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ.
ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ, ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΑ ΠΡΟΦΙΛ ΣΤΟ ΤΟΥΙΤΕΡ.
ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΜΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΤΟ ΧΕΡΙ,ΘΑ ΗΜΟΥΝ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΚΟΛΛΗΣΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΛΑΤΡΕΥΩ.
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ. ΕΧΩ ΣΚΕΦΤΕΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΕΝΤΡΟ ΑΠΕΞΑΡΤΗΣΗΣ ΜΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΕΔΩ ΠΟΥ ΜΕΝΩ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.
ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΠΡΟΕΚΥΨΕ ΑΠΟ ΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΞΕΝΟΥΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΑΝΤΡΕΣ. ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΜΙΛΑΩ ΦΙΛΙΚΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΞΕΚΟΨΕΙ ΑΠΟ ΠΟΛΛΟΥΣ ΟΠΟΤΕ ΤΩΡΑ ΜΙΛΑΩ ΜΕ 3-4!
ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΥΟ ΘΕΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΑΙΤΙΑ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥς ΚΑΒΓΑΔΕΣ ΜΕΤΑΞΥ ΕΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΜΟΥ.
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ!
ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΕΥΓΝΩΜΩΝ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #136655 από NebulaSpirit στις 27 Μαρτίου 2016, 10:29μμ

NebulaSpirit

Εικονίδιο
μέλος από: 10/2/2016
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ποτέ δεν κατάλαβα πως γίνετε κάποιος να κολλήσει με το twitter! Στο θέμα μας τώρα, αυτό που κάνεις δεν είναι κάτι κακό. Μπορεί να το έχουμε συνδέσει με την εξάρτηση αλλά αν το σκεφτείς λογικά δεν κάνεις κακό σε κανέναν ούτε στον εαυτό σου. Θα μπορούσε να ήσουν κολλημένη με κάποιο χόμπυ θα ήταν κακό; Όχι. Είναι ένα χόμπυ της σύγχρονης εποχής και αυτό. Το θέμα είναι, όπως με όλα τα πράγματα, να προσέχεις. Δηλαδή, το να μιλάς απλά δεν είναι κακό αρκεί να προσέχεις και να μην μεταφέρεις την ψηφιακή ζωή σου στην πραγματική. Να μην αποκαλύπτεις ποτέ δηλαδή τα προσωπικά σου στοιχεία σε αγνώστους και να μην επιδιόκεις συνάντηση με άτομα που μιλάς γιατί δεν ξέρεις ποτέ ποιος θα σου έρθει....αυτό είναι κάτι που μπορεί να σου κάνει κακό. Δεν χρειάζετε να νιώθεις άσχημα για κάτι που κάνεις και σε ευχαριστεί. Οι μεγάλοι άνθρωποι βλέπουν ότι είναι εκτός της δικής τους εποχής σαν κάτι κακό. Δεν είναι έτσι όμως. Το ότι οι γονείς δεν είχαν ίντερνετ όταν ήταν νέοι δεν σημαίνει πως η χρήση του ίντερνετ είναι κάτι κακό. Και οι μεγάλοι άλλωστε όταν εφευρέθικε η τηλεόραση φάγανε τα χρόνια τους μπροστά στην tv. Άλλωστε είσαι ακόμα 14, κάνε αυτό που σε ευχαριστεί αρκεί να προσέχεις στην πραγματική ζωή.Και όπως όλα έτσι και αυτή η φάση θα κάνει τον κύκλο της και θα περάσει. Όταν βρεις κάτι άλλο που θα σε κάνει να το ξεχάσεις και να ασχοληθείς με κάτι νέο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136659 από TITANIA στις 28 Μαρτίου 2016, 12:26πμ

TITANIA

Εικονίδιο
μέλος από: 21/3/2016
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Ευχαριστω παρα πολυ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login