Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Ο μόνος σκοπός της ζωής σου είναι να είσαι κακό παράδειγμα για τους υπόλοιπους.
Σάββατο, 25 Μαΐου

πολυ απλο;;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #40069 από eugenaki στις 12 Ιουνίου 2007, 5:03μμ

eugenaki

Εικονίδιο
μέλος από: 26/5/2007
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
υπαρχει περιπτωση νοικιαζοντας ενα dvd να το περασω στο pc μου κ να το αντιγραψω;και αν ναι,πως;επισης,καποιο site απο το οποιο να μπορω να κατεβασω ταινιες υπαρχει;;;
προφίλάλλα...
6
Μήνυμα #40072 από senza paura στις 12 Ιουνίου 2007, 5:16μμ

senza paura

μέλος από: 21/5/2007
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Το καλύτερο πρόγγραμα αυτή την στιγμή κατά την γνώμη μου είναι το DVD Fab... Συμπιέζει και σπάει κάθε κώδικοποίηση μέχρι τώρα... Καλό ήταν και το DVD Shrink αλλά μερικές καινούργιες παραγωγές, δεν τις αποκρυπτογραφεί...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40075 από spirooos στις 12 Ιουνίου 2007, 5:25μμ

spirooos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/2/2007
μηνύματα: 364 αποδεκτές 0
Λοιπον εγω εχω ενα πολυ καλο προγραμμα που κανει αυτο που ζητας (αντιγραφει την ταινια στο πισι σου και μετα την αντιγραφεις σε ντι-βι-ντι απο το to nero (π.χ) ). Μιλαω για το dvd x copy xpress. Ειναι πολυ απλο.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40090 από Rushwind στις 12 Ιουνίου 2007, 8:46μμ

Rushwind

Εικονίδιο
μέλος από: 10/6/2007
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Eugenaki gia na katevazeis tainies eite kainouries eite palies boreis na xrisimopoieiseis to pleon diadedomeno programma torrent..
Ta sinithestera torrents einai to Azureus kai to Bitcomet katevazodas (boreis na ta psaxeis me to google) meta mesw sigkekrimenwn selidwn (p.x www.torrentportal.com , www.torrentreactor.net klp) kaneis tin sxetiki anazatisi tin anoigeis me to programmataki kai eisai ok..

PS : soz gia ta greeklish ta eida sto telos....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40129 από ksekarfwtos στις 13 Ιουνίου 2007, 8:39μμ

ksekarfwtos

Εικονίδιο
μέλος από: 1/6/2007
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Μία είναι η λύση και ακούει στο όνομα DVD shrink για μένα...Μετά είσαι άνετη και απλά αντιγράφεις με το Nero την ταινια στο DVD...
Για ταινίες που κατεβάζεις από torrent ίσως χρειαστεί να βάλεις υπότιτλους(πράγμα που λύνεται εύκολα με VSO ConvertXtoDvd--απλούστατο πίστεψέ με...)στα καίει μετά και σε dvd και είσαι έτοιμη...

Η πειρατεία σώζει τα dvd...(Jack Sparrow)
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login