Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Οι γάτες είναι πιο έξυπνες από τα σκυλιά. Είδατε ποτέ οχτώ γάτες να τραβάνε ένα έλκυθρο στο χιόνι;
Πέμπτη, 30 Μαΐου

γινεται να διαγραψω ενα θεμα που εγραψα;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #91932 από whatelse στις 30 Δεκεμβρίου 2011, 3:08πμ

whatelse

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/12/2011
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
Μπορω να διαγραψω ενα θεμα που εγραψα δικο μου;;;;; και γενικα μπορω να σβησω κατι απο δω;;; ή οτι γραφεται δεν ξε-γραφεται;;;;;;; αα...και ο λογαριασμος αν θελησω να τον σβησω στο μελλον δεν γινεται;; λογικα αυτα θα ισχυουν για ολα τα φορουμς.δεν προκειται να διαγραψω κατι απλα ενημερωτικα!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #91934 από Webmaster στις 30 Δεκεμβρίου 2011, 6:35πμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Φυσικά και γίνεται, αλλά έχει επιπτώσεις.

Για να σου δώσω να καταλάβεις, αν και υπερβολικό το παράδειγμα, είναι σαν να σε γεννάνε και μετά από λίγο να σε σκοτώνουν επειδή ας πούμε την είδαν αμφιταλαντευόμενοι και μετανιώσανε που σε κάνανε.

Και γενικά αυτοί που έχουν τέτοιου είδους αμφιβολίες, μόνο προβλήματα προκαλούν και τίποτα καλό. Γράφουν στο φόρουμ και μετά από λίγο απαιτούν να τους σβήσουμε τα μηνύματα. Γίνονται μέλη και μετά από λίγο απαιτούν να τους σβήσουμε το λογαριασμό. Παίρνουν ένα αμάξι και πάνε στη διασταύρωση και επειδή δεν μπορούν ν' αποφασίσουν αν θα πάνε δεξιά ή αριστερά, πάνε και τρακάρουν στη νησίδα στη μέση.

Εννέα μέρες αφότου γράφτηκες, με κούρασες ως εξής:

1. Με ανάγκασες να σου μεταφέρω το θέμα, από την άσχετη κατηγορία που το έβαλες εδώ.

2. Με υποχρέωσες να γράψω αυτό το μακρινάρι και να σου απαντήσω λες και έχω εγώ το πρόβλημα, παρόλο που το έχεις εσύ στον εγκέφαλο.

Ως εκ τούτου, και για να σε γλιτώσω από μελλοντικές αμφιταλαντεύσεις, σε κάνω ban και ησυχάζω κι εγώ και ησυχάζεις κι εσύ.

Ftou.gr support: Τώρα και γι' αναποφάσιστους.


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login