Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Ειδικός: Ένας που έρχεται από άλλο μέρος και δείχνει σλάιντς.
Δευτέρα, 6 Μαΐου

απορια

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #125540 από ειρήνηη στις 21 Φεβρουαρίου 2014, 6:39μμ

ειρήνηη

banned
μέλος από: 21/2/2014
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
βασικα εχω χασει λιγο τη μπαλα εδω μεσα αλλα τεσπα.. μια ερωτηση θα μου ερχονται ειδοποιησεις η κατι τετοιο αν καποιος απανταει στο αρθρο μου?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #125541 από Webmaster στις 21 Φεβρουαρίου 2014, 7:02μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
1. Δεν έγραψες άρθρο, έγραψες ΘΕΜΑ στο forum.

2.

3. Τι μας πέρασες εδώ, φέις μπουκ; Δεν έχουμε τέτοιες σαχλαμάρες. Κάνε εκεί πέρα refresh κάθε 2-3 λεπτά σαν απελπισμένη και άμα δεις απάντηση, είδες.

Κατά τα άλλα, σιδεροκέφαλη εδώ μέσα, αν και δεν το βλέπω.


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #125542 από ειρήνηη στις 21 Φεβρουαρίου 2014, 8:21μμ

ειρήνηη

banned
μέλος από: 21/2/2014
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Webmaster@21 Φεβρουαρίου 2014)
1. Δεν έγραψες άρθρο, έγραψες ΘΕΜΑ στο forum.

2. IMG

3. Τι μας πέρασες εδώ, φέις μπουκ; Δεν έχουμε τέτοιες σαχλαμάρες. Κάνε εκεί πέρα refresh κάθε 2-3 λεπτά σαν απελπισμένη και άμα δεις απάντηση, είδες.

Κατά τα άλλα, σιδεροκέφαλη εδώ μέσα, αν και δεν το βλέπω.


Εσυ τωρα περνιεσαι για εξυπνος και για μαγκας με την απαντηση που εδωσες?? οι γονεις σου δε σ μαθαν να σεβεσαι καποια πραγματα? το αν ειναι σαχλαμαρες η οχι ασε να το ξερω εγω που το ζω κ δεν υποχρεωσα κανεναν να το διαβασει και να ασχοληθει οκ?? και αν εσυ εχεις τα λεφτα να κανεις οτι θες και σου φαινεται πλ φτηνο που ζητησα να μου προτεινουν κατι τοτε βαψου μπλε και πεσε στη θαλασσα δε με νοιαζει η γνωμη σου! καποιοι εκει εξω εχουν πραγματικα προβληματα κ αν εχουμε επιλεξει να γινουμε γαμημενα μελη του φορουμ σου καντο τουμπεκι και οπως σε επιλεξαμε και επιλεξαμε να σ δειχνουμε εναν σεβασμο σεβασου κ εσυ εμας!! αα και τωρα επειδη σε εθιξα κανε μου και ενα BAN ετσι απλα γιατι δε σ αρεσει η συμπεριφορα μου.. να σε ευχαριστησω και εκ τον προτερων :)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #125543 από Webmaster στις 21 Φεβρουαρίου 2014, 8:52μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Έτσι.



-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #125545 από ειρήνηη στις 21 Φεβρουαρίου 2014, 9:04μμ

ειρήνηη

banned
μέλος από: 21/2/2014
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Webmaster@21 Φεβρουαρίου 2014)
Έτσι.



εε βεβαια!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #125546 από Dieftharmenos στις 21 Φεβρουαρίου 2014, 9:17μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
να φερω ποπκορν η θα το κοψετε εδω??εχει ψωμι η υποθεση...αν και η Ειρηνη εχει αρκετα δικια προβλεπω αποστομοτικη απαντηση ΑΝ απαντησει ο web...

αιντε ρε μαγκες...μαμηθηκα εχθες στα ποτα και δεν θα βγω σημερα...καντε μου την χαρη να γελασω :)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #125550 από ειρήνηη στις 21 Φεβρουαρίου 2014, 9:27μμ

ειρήνηη

banned
μέλος από: 21/2/2014
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
χαχαχα οχι μωρε δεν ειχα σκοπο να του παω κοντρα. τωρα αν αυτος θελει να το συνεχισει κανενα προβλημα. απλα δε μ αρεσει να με προσβαλουν! και γενικα στον καθενα μας δεν αρεσει καλο θα ηταν να το καταλαβει :)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #125553 από Webmaster στις 21 Φεβρουαρίου 2014, 9:47μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Προσβλήθηκες εσύ τώρα με την πρώτη απάντησή μου επειδή σου έδειξα τα λάθη σου; Πολύ εύκολα αρπάζεσαι εσύ.

Ειδοποίηση στα μηνύματα δεν υπάρχει και όντως είναι σαχλαμάρα διότι *είχαμε* παλιά και κοίτα εδώ να δεις τι έγινε: Αυτοί που ζητούσαν παθιασμένα ειδοποίηση για μηνύματα ήταν οι ίδιοι που πήγαναν στο hotmail και στο yahoo και μαρκάρανε τα μηνύματά μας ως spam και μας κάνανε ουσιαστικά ζημιά.

Ένα το κρατούμενο. Δύο: Έγραψες ένα θέμα στο forum και αμέσως μετά απασχόλησες το support για το αν θα λαμβάνεις ειδοποιήσεις για απαντήσεις στο θέμα σου. Αγοράζεις δηλαδή ένα κουτί χαρτοπετσέτες από ένα μαγαζί και μετά παίρνεις τηλέφωνο το support να ρωτήσεις από πού προήλθε το ξύλο που πολτοποιήθηκε για να τις φτιάξουν. Και παρότι έχεις όλα τα δίκια να το ρωτάς αυτό, η πρακτική αυτή δε σε κάνει συμπαθή ούτε στο support ούτε στο management, κι αν σου χαμογελάνε και σου μιλάνε ευγενικά απαντώντας σου, είναι όχι που σε συμπαθούν αλλά επειδή φοβούνται μη χάσουν τη δουλειά τους γιατί τέτοιοι πελάτες είναι που δημιουργούν τα περισσότερα προβλήματα.

Γι' αυτό και είπα ότι δεν το βλέπω να είσαι σιδεροκέφαλη εδώ μέσα. Banned για κακή χρήση του συστήματος αποδεκτών απαντήσεων και του support του forum.

Dieftharmenos: Ακυρώνεται η αποδεκτή σου απάντηση διότι έγινε για λόγους εγωϊσμού της "πελάτισας" και όχι επειδή απάντησε στο ερώτημα. Την απάντηση στο ερώτημα την έδωσα εγώ πιο πάνω. Επίσης, Dieftharmenos, σε διασκέδασα αρκετά ή μήπως θες να χορέψω κιόλας για να διασκεδάσεις καλύτερα;



-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #125557 από Dieftharmenos στις 21 Φεβρουαρίου 2014, 10:56μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Webmaster@21 Φεβρουαρίου 2014)
Dieftharmenos:Επίσης, Dieftharmenos, σε διασκέδασα αρκετά ή μήπως θες να χορέψω κιόλας για να διασκεδάσεις καλύτερα;


Ειμαι αρκετα ωριμος ωστε να μην σου απαντησω γιατι δεν υπαρχει λογος να μαλωνω εστω και διαδυκτιακα για μ@λ@κιες και ουτε ειμαι κανενα απο τα παιδακια που κανεις μπαν επειδη προσπαθησαν να στην πουν.Μπορω να την πω και γω...αλλα το θεμα ειναι οτι την εξουσια εδω μεσα την εχεις εσυ οποτε οτι και να πω παντα θα πεις την τελευταια λεξη...οποτε ποιος ο λογος να σπαζομαι?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #125558 από Webmaster στις 21 Φεβρουαρίου 2014, 11:11μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Εδώ δες κι εσύ.



-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login