Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Να ερωτευτείς είναι φοβερά απλό. Να ξε-ερωτευτείς είναι απλά φοβερό!
Σάββατο, 20 Απριλίου

Καλώς σας βρήκα

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #33353 από wolf στις 05 Δεκεμβρίου 2004, 6:31πμ

wolf

Εικονίδιο
μέλος από: 5/12/2004
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Βρε γειά σας. Τυχαία έπεσα πάνω σας και καλοί μου φαίνεστε, λέω να μείνω λίγο. Έχω μερικές αποριούλες όμως...

Απορία πρώτη: είστε όντος τόσο ψαχμένοι ή ιδέα μου είναι ?

Απορία δεύτερη: εδώ είναι μόνο για webmasters και τέτοια ή επιτρέπονται και κοινοί άμοιροι σαν του λόγου μου?

Απορία τρίτη: Γιατί έχετε τόσους πολλούς μπαναρισμένους? Ήταν κακά παιδιά ή το check είναι σαν το Venue και έχω ήδη διαγραφεί χωρίς να το ξέρω?

Απορία τέταρτη: Που είμαι? Που πάω? Που αυτός ο κόσμος? Γιατί το laptop μου δεν μπαίνει στα windows και λοιπά υπαρξιακά διλλήματα.

Φιλιά!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #33354 από Webmaster στις 05 Δεκεμβρίου 2004, 9:20πμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Γι' αυτά που ρωτάς δεν καταλαβαίνω γιατί δεν πας στη βοήθεια του site:

http://www.ftou.gr/support/support.asp

ή στους όρους χρήσης:

http://www.ftou.gr/forum/forum_rules.asp.

Τόσους πολλούς μπαναρισμένους έχουμε επειδή βγάζουμε λεφτά από δαύτους, δηλαδή εκμεταλλευόμαστε (κατά το δυνατόν) την ηλιθιότητα που δέρνει τον κόσμο εκείνο που πιστεύει ότι επειδή κάθεται πάνω σ' έναν υπολογιστή έχει πιάσει τον πάπα από τ' αρχίδια. Άλλα websites (όπως αυτός από κει με μασκώτ την παρθένα και καφετζού την Κατίνα) τους χαϊδεύουν και τους νταντεύουν, οπότε προλαβαίνεις να μετακομίσεις εκεί. Γούστο και καπέλο του καθενός. Κι αυτό έχει απαντηθεί στο ftou help, ψάξε για το θέμα "προς banned μέλη".

Για την τέταρτη απορία σου, δυστυχώς το ftou help δε μπορεί να σου δώσει λύση. Υπάρχουν καταξιωμένοι επαγγελματίες ψυχολόγοι και τεχνικοί Η/Υ που είναι περισσότερο από πρόθυμοι να σου προσφέρουν τις υπηρεσίες τους.

Σχετικά με την υπογραφή σου, ατύχησες. Το ftou.gr δεν είναι εδώ για να σου φτιάξει το κέφι. Απέχουμε μακράν από τους καραγκιόζηδες του web, άντε μην το εκλάβω σαν προσβολή και σε μπανάρω κι εσένα.

Υ.Γ. Να κι αν σ' αρέσουμε, να κι αν δε σ' αρέσουμε. Τύποι σαν κι εσένα (από την εμπειρία μου) μένουν εδώ για κάποιο διάστημα, το παίζουν κοινωνικοί για να μάσουν κλίκα και μετά την κοπανάνε και πάνε στου τύπου με μασκώτ την παρθένα και καφετζού την Κατίνα και το παίζουν τσιριμπίμ τσιριμπόμ. Τελοσπάντων αν έχεις τίποτα ουσιαστικό να πεις, πες το, αλλιώς μη μας τρως το bandwidth.


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #33356 από wolf στις 05 Δεκεμβρίου 2004, 11:41μμ

wolf

Εικονίδιο
μέλος από: 5/12/2004
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Ρε μέγιστε, πρώτον δεν ξέρω τι είναι το bandwidth. Δεύτερον με αποπήρες από τα μούτρα χωρίς να έχω κάνει κάτι κατακριτέο, κοινώς καμιά μαλακία. Τρίτον το "φτιάξε μου το κέφι" είναι μια στάνταρ υπογραφή μου και δεν έχει να κάνει με το φτου.gr. Τέταρτον, δεν ξέρω κάποιο site με μασκώτ την παρθένα και καφετζού την Κατίνα. Πέμπτον το "Τύποι σαν κι εσένα" που αναφέρεις θα το εκλάβω ως κοινωνική κριτική διότι δεν έχω όρεξη να απαντήσω και να μπαναριστώ απο τη δεύτερη μέρα της εγγραφής μου. Έκτον ευχαριστώ για το θερμό καλοσώρισμα και τέλος νομίζω ότι κατά βάθος είσαι καλό παιδί.

Thanx!
προφίλάλλα...
10
Μήνυμα #33357 από Webmaster στις 06 Δεκεμβρίου 2004, 12:16πμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ως μέγας επιστήμων θα σου απαντήσω πτωχέ θνητέ.

Bandwidth είναι το πλάτος της μπάντας και μετριέται ως εξής: Σε κάθε φιλαρμονική του δήμου, το πλάτος της μπάντας είναι η διάμετρος της κοιλιάς του πιο χοντρού οργανοπαίχτη.

Καλώς μας βρήκες αν και τι να σε κάνουμε αμπανάριστο, δε μας συμφέρεις.



-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #33366 από Rea στις 08 Δεκεμβρίου 2004, 2:28μμ

Rea

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/12/2004
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
γεια σας ...
είμαι νέα εδώ.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #33372 από aeriko στις 11 Δεκεμβρίου 2004, 4:58μμ

aeriko

μέλος από: 16/9/2003
μηνύματα: 222 αποδεκτές 0
καιρους που εχω να διαβώ τα σοκακια του φτου.....ευτυχωςο γουεμπυς με το αδιαμφισβήτητο, απαραμορφωτο, και βιτριολικο χιουμορ παραμενει ο ιδιος :)))))
εισαι ακομα στον κρυο βορρά ? αφηνω τις καλησπερες μου και ευχομαι τα καλυτερα..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #33375 από konosk στις 12 Δεκεμβρίου 2004, 9:07πμ

konosk

Εικονίδιο
Επ. ΣυνεργάτηςModerator
μέλος από: 16/1/2003
μηνύματα: 279 αποδεκτές 0
Αναφορά: (Webmaster@06 Δεκεμβρίου 2004)
Ως μέγας επιστήμων θα σου απαντήσω πτωχέ θνητέ.

Bandwidth είναι το πλάτος της μπάντας και μετριέται ως εξής: Σε κάθε φιλαρμονική του δήμου, το πλάτος της μπάντας είναι η διάμετρος της κοιλιάς του πιο χοντρού οργανοπαίχτη.

Καλώς μας βρήκες αν και τι να σε κάνουμε αμπανάριστο, δε μας συμφέρεις.





Μας πέθανες
προφίλάλλα...
Μήνυμα #33983 από VIDEOMIX στις 17 Αυγούστου 2005, 11:18πμ

VIDEOMIX

Εικονίδιο
μέλος από: 17/8/2005
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Kαλώς σας βρήκα και εγώ. Πρώτο μου μήνυμα, ελπίζω οχι και το τελευταίο. Φιλάκια.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #33998 από iliostalaxti στις 19 Αυγούστου 2005, 6:37μμ

iliostalaxti

Εικονίδιο
μέλος από: 19/8/2005
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0

Να ΄στε καλά   wolf   και webmaster    που με κάνατε να γελάσω

μέχρι δακρύων !

Μ 'αρέσει το ftou.gr και θα το επισκέπτομαι   κάθε μέρα !
προφίλάλλα...
Μήνυμα #34039 από delfini στις 24 Αυγούστου 2005, 10:18μμ

delfini

Εικονίδιο
μέλος από: 24/8/2005
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Μ 'αρέσει το ftou.gr και θα το επισκέπτομαι   κάθε μέρα !
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login