Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είστε μοσχάρια – πίνετε γάλα αγελάδας.
Πέμπτη, 9 Μαΐου

Webmaster σε καταλαβαινω...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #41220 από anon75432 στις 25 Ιουλίου 2007, 12:12μμ

anon75432

μέλος από: 14/7/2007
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
Σεβαστείτε ότι

1. Δεν είμαστε community.
2. Δεν είμαστε user friendly και δίκαιοι.
3. Δε μας αρέσουν οι ενεργοί χρήστες. Μας γεμίζουν τη database και μόνο προβλήματα δημιουργούν.
4. Είμαστε κομπλεξικοί και δε μας αρέσει να αμφισβητούν τη διαχείριση που κάνουμε ή να μας κάνουν υποδείξεις.
5. Η περίπτωση αυτή εμπίπτει στη συμπτωματολογία που περιγράφεται στη βοήθεια του ftou.gr. Την έχουμε συναντήσει πολλάκις στο παρελθόν και ξέρουμε πώς να την αντιμετωπίζουμε καίρια και αποτελεσματικά.
6. Γνωρίζουμε πράγματα που εσείς δε γνωρίζετε.
7. Είμαστε κακοί άνθρωποι.

Κατόπιν τούτου, σταματήστε να κλαψουρίζετε για ένα banned μέλος και αν θέλετε μείνετε αν δε θέλετε να σηκωθείτε να φύγετε. Όχι άλλη συζήτηση επί του θέματος.

Αγαπητε webmaster, weblord, webking
και οπως αλλιως θελετε να σας λενε, σεβομαι τη δουλεια σας στο φορουμ αυτο(μερικοι αυτα που γραφουν κατα σου οντως ειναι για γελια) αλλα με το παραπανω post χασατε την εκτιμηση μου.
Ειναι ακρως υποτιμητικο να λετε σε ισους σας οτι κλαψουριζουν
και να μην απαντατε επι της ουσιας και αυτο πολλοι δικαιως δεν το ανεχονται! Ειναι απαραδεκτο να προσβαλετε συνανθρωπο σας και κυριως κρυμμενος πισω απο μια οθονη. Απαντησεις σαν την παραπανω σας διαβεβαιω ειναι αν οχι για γελια, αφορμη πολυωρης σκεψης πανω στο ποσο μα ποσο κουφιοι ανουσιοι και ελαφρομυαλοι ειναι καποιοι. Καταλαβαινω πως ηταν μια ατυχη στιγμη για εσας αλλα με απογοητευσατε...Λετε καποια πραγματα τα οποια ειναι χαρακτηριστικα καθ'ενος απο εμας
1. Ασχολιαστο για τους στοιχιωδεις thinkers...
2. Ποιος ειναι δικαιος σε αυτον τον κοσμο?
3. Ποιος εχει την υπομονη το μερακι και το κεφι να οργανωσει τη ζωη του? ολα ενα χαος δεν ειναι σημερα?
4. Ολοι εχουμε ψυχολογικα προβληματα και μπραβο στη   γενναιοτητα σας να μας τα αποκαλυψετε!ειστε πραγματικα παραδειγμα προς μιμηση!
5. Ολοι προσπαθουν να επιβεβαιωσουν τον εαυτο τους οτι ειναι καλοι και ασχλουνται με κατι αν και στο τελος αποκαλυπτεται οτι λιγο πιο πριν εχει γινει το αντιθετο αι εχει διαψευστει απο τον ιδιο τους τον εαυτο(νο 3)
6. Ξερετε τι φαγητο εφαγα σημερα?
7. Ολοι εχουμε μια δοση κακιας και αυτο φαινεται απο Τα πικαντικα μηνυματα μας...

Συνεπως σας παρακαλω αντι να μας λετε γενικες αληθειες για ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ και να υποτιματε την νοημοσυνη μας, να συνεχισετε τη σπουδαια δουλεια σας και να
κανετε ακομη λιγοτερο αισθητη την παρουσια σας.

ΥΓ Ανθρωπος δεν ειστε(?) γιατι αν οχι και ειστε αλλου ειδους
   διποδο η μεχρι και τετραποδο τοτε ολα αλλαζουν, και με
   συγχωρειτε...
ΥΓ2 Αν και ειμαι σιγουρος οτι οταν διαβασετε το μηνυμα αυτο
    θα το αγνοησετε και δεν θα ακουσετε τις συμβουλες μου
    βελτιωσης σας παρακαλω σκεφτειτε τα αυτα(αν μπορειτε, που
    καθολου δεν αμιφαλω οτι μπορειτε να σκεφτειτε) και καντε
    μια προσπαθεια να μας καταλαβετε κι εμας τους κλαψιαριδες
    μεγα αξιοτιμε και πανισχυρε webmaster. Σας παρακαλω να
    ελεος γιατι δεν ξερω αν εγω ενας ανθρωπος κολυμενος σε μια
    οθονη θα αντεξω ενα ban...
ΥΓ3 Αν δεν ξερετε σε ποιον ψυχολογο θελετε να πατε δημιουργειστε post και θα σας βοηθησουμε εμεις.

Τα σεβη μου και πραγματικα θα χαρω πολυ να μου κανετε την τιμη να απαντησετε(αν οχι θα το ξεπερασω με το χρονο Αρχοντα μου...)

προφίλάλλα...
Μήνυμα #41237 από Webmaster στις 25 Ιουλίου 2007, 4:01μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Κι εγώ του τα λέω αλλά δεν ακούει ο παλιομαλάκας.


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41238 από anon75432 στις 25 Ιουλίου 2007, 4:40μμ

anon75432

μέλος από: 14/7/2007
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
Δεν πειραζει, υγεια να'χουμε
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login