Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τέλειωνε παιδί μου από την τουαλέτα και σταμάτα πια αυτό το ρυθμικό ήχο!
Τετάρτη, 1 Μαΐου

Τι θα γίνει ρε Μάστορα?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #43040 από provoskida στις 19 Σεπτεμβρίου 2007, 4:48μμ

provoskida

banned
μέλος από: 18/3/2007
μηνύματα: 84 αποδεκτές 0
Τι θα γίνει ρε γουεμπμάστορα? Έχουμε να δούμε καινούρια φόλα μήνες τώρα. Έχει βγάλει μούχλες το σάιτ. Ασχολήσου λιγούλάκι ρε αχαϊρευτε...

Τουλάχιστον εκεί δίπλα στους τίτλους που γράφεις "ΝΕΟ" άλλαξε το και γράψε "ΠΑΛΙΟ".

Εκτός κι αν είσαι πουθενά στις Μαλβίδες και σε κάνουνε αέρα τρείς μαύρες καθώς πίνεις καϊπιρίνιες και μοχίτα και περνάς κα(υ)λά και δεν έχεις χρόνο να ασχοληθείς, οπότε πάω πάσο, δικαιολογείσαι.

Κάνε κάτι ρεεεε. Εκλογές ήρθαν-έφυγαν κι εσύ ούτε ένα σχόλιο.

ΝΤΡΟΠΗΣ!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #43041 από spirooos στις 19 Σεπτεμβρίου 2007, 5:26μμ

spirooos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/2/2007
μηνύματα: 364 αποδεκτές 0
χΕχεχεχ και το σκεφτομουν. Και η πλακα ειναι πως αναφερει σε ενα αρθρο του πως για να φτιαξεις ενα καλο σιτε πρεπει να το ανανεωνεις συχνα. Πηγα διακοπες 2 μηνες... γυρησα... μπενω γρηγορα στο ιντερνετ μετα απο πολυ καιρο... μπαινω φτου...και... απογωητευση. Παντως δν νομιζω να ειναι διακοπες γτ οταν εινια να κανει ban ανταποκρινεται αμεσως.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #43055 από mpampaross στις 20 Σεπτεμβρίου 2007, 2:41πμ

mpampaross

Εικονίδιο
μέλος από: 20/9/2007
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
καλισπερα παιδια..εγω ειμαι καινουργιος σε αυτο τι site και τ=θα ηθελα καποιος να με ενημερωσει τι συμβαινει και δεν ανανεονονται τα αρθρα.. ευχαριστω πολυ..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #43061 από Antre στις 20 Σεπτεμβρίου 2007, 9:39πμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Είναι μια μυστική συνωμοσία που υπονομεύει έργο του site και έχουν απαγάγει σημαντικά του μέλη... αν θέλει να τους ξανα δει ζωντανούς δεν πρέπει να ξανα γράψει άρθρο. Έτσι ο Webmaster είναι αναγκασμένος να υποκύψει.

Μην αγχώνεσαι αγορίνα έχει ο καιρός γυρίσματα... όλο και κάποιος μπάτσος στυλ Bruce Willis θα εμφανιστεί να σώσει την κατάσταση

Υ.Γ. Γιατί δεν γράφεις κανά αρθράκι για το φαινόμενο "downloadiakias" ;
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login