Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αυτός που ζωγραφίζει με το μυαλό είναι ζωγράφος. Αυτός που ζωγραφίζει με τα χέρια είναι μπογιατζής.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

Δεν μου έρχεται ο κωδικός με email

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #53223 από Annet στις 18 Ιουνίου 2009, 1:22πμ

Annet

Εικονίδιο
μέλος από: 17/6/2009
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Δεν μας στελνετε τον κωδικο στο e-mail μας και αναγκαζομαστε να ξανακανουμε εγγραφη με αλλο ονομα...Γιατι??? Εγω τωρα εχω δυο προφιλ,ως Hanna και ως Annet...Στο 2ο εκανα αλλαγη προφιλ και εβαλα δικο μου κωδικο κι ετσι ελπιζω να μπορω να μπαινω...!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #53224 από Webmaster στις 18 Ιουνίου 2009, 5:38πμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Να τσεκάρετε και στα junk για το password γιατί ορισμένοι έξυπνοι από εσάς χαρακτήρισαν τα email από το ftou.gr junk. Επίσης μαρκάρετέ τα ως "non junk" για να καταλάβουν οι στόκοι της Microsoft και της google mail ότι δεν είμαστε spammers. Ή να βάλετε στο whitelist το services at ftou gr.

Δεν υπάρχει bug στον κώδικα.



-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #53225 από olympiakaras στις 18 Ιουνίου 2009, 1:39μμ

olympiakaras

μέλος από: 17/6/2009
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
ρε webmaster σορρυ κιολασ αλλα το απαθα και εγω κανε κατι.και μιλα κανονικα γιατι δεν ταλαωενω τπτ απο αυτα που ειπες πριν κατι JUNK SPAMMER?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #53230 από Annet στις 19 Ιουνίου 2009, 1:40πμ

Annet

Εικονίδιο
μέλος από: 17/6/2009
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Γεια σου olympiakara,ούτε κι εγώ ήξερα τι θα πεί junk αλλά κατάλαβα ότι είναι η ανεπιθύμητη αλληλογραφία.Μ΄αυτό το "ταλαωενω"   
όμως μ'έκανες και γέλασα,πρόσεχε λίγο.

Από σένα Webmaster οικοδεσπότα μας,περίμενα λίγη ευγένεια.
Και ποια mails να μαρκάρουμε,τα ανύπαρκτα; Συγχαρητήρια για τις γνώσεις σου και το μυαλό σου αλλά δεν χρειάζεται να ειρωνεύεσαι εμάς που δεν τα κατέχουμε.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #53231 από Webmaster στις 19 Ιουνίου 2009, 4:26πμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Εσείς που δεν τα κατέχετε να τα μάθετε διότι είναι πολλοί που δεν τα κατέχουν και πάνε και μαρκάρουν τα emails μας ως spam και μετά παραπονιούνται (οι ίδιοι) ότι τα χάσανε. Και κάνουν και ζημιά σε άλλους.

Άλλοι πάλι δεν έχουν δώσει σωστά το email τους στην εγγραφή τους.

Σε κάθε περίπτωση το πρόβλημα το έχετε εσείς και όχι εμείς και αυτό σημαίνει ότι δεν θα κάνουμε τίποτα για να το λύσουμε, ούτε θα σας μιλήσουμε ευγενικά. Μας δυσαρεστούν οι χρήστες με προβλήματα (δημιουργούν πρόβλημα και σε μας) και δεν μας βγάζουν λεφτά - αντίθετα μας τρώνε επειδή αυξάνουν το traffic στο server.

Τέλος αν δεν ξέρετε την ορολογία που χρησιμοποιώ όπως πχ. τι σημαίνει junk/spam email, και βαριέστε ή αγνοείτε να το ψάξετε για να το μάθετε, τότε να φύγετε και να μην ξανάρθετε και τύφλες στους δασκάλους σας.



-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #53243 από pao 8riskia στις 19 Ιουνίου 2009, 9:11μμ

pao 8riskia

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/6/2009
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
Να πας να γαμηθεις ρε webmaster μαλακα πουστη που δεν μας θες!!!!!Γυφτε!!!!Αν φυγουμε ολοι πως θα βγαλεις λεφτα(που σου τρωμε και τα λεφτα χαχαχαχα)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #53421 από death στις 13 Ιουλίου 2009, 5:41μμ

death

Εικονίδιο
μέλος από: 21/4/2007
μηνύματα: 289 αποδεκτές 0
ειμαι λιγο εκτος θεματος αλλα εχω εξοργιστει με τον παο θρησκεια. webmaster κανε κατι να μην ξαναδημοσιεθτηει απαντηση του, ειναι τελειως ανωριμος κ αθυροστομος κ δν αξιζει να εκνευριζονται στα καλα καθουμε να τα μελη του ftou βλεποντας τις απαντησεις του.
με ολη την καλη διαθεση!!! φιλακια.
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login