Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μαλακία είναι να μετράς τα τινάγματα του άλλου και να του λες ότι πάνω από τρία τινάγματα είναι μαλακία.
Σάββατο, 4 Μαΐου

Δεν αντέχω την μάνα μου...

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #93206 από wizAA στις 15 Ιανουαρίου 2012, 12:48πμ

wizAA

Εικονίδιο
μέλος από: 30/11/2011
μηνύματα: 43 αποδεκτές 0
..τασο προφανως αυτα τα εχει πει 100 φορες .. λες να ειναι ηλιθιος και να μην μπορει να εξηγησει γιατι θελει να κανει μπανιο?
εδω αλλο ειναι το προβλημα,δεν ειναι θεμα συζητησης πλεον
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93224 από dimitris1997 στις 15 Ιανουαρίου 2012, 1:58μμ

dimitris1997

banned
μέλος από: 7/5/2011
μηνύματα: 270 αποδεκτές 0
σήμερα ο πατέρας μου ήταν ξαπλωμένος και μου είπε να του φέρω ένα ποτήρι, αλλά δεν κατάλαβα ποιο...
πηγαίνω στην κουζίνα, και βλέπω είχε καμιά 10αριά ποτήρια, και τεον ρώτησα ποιο θέλει, ήταν στο άλλο δωμάτιο, μου λέει θα το δεις 1ο-1ο είναι, δεν κατάλαβα ποιο είναι και τον ξαναρώτησα ως που τελικά βρήκα ποιο ήθελε, του το πήγα και μου έβαλε της φωνές... "ένα απλό πράμα σε είπα να κάνεις και αυτό 10 ώρες, δεν σε ξαναλέω τίποτα, άι στον... καλό... (μάλλον κάτι άλλο πήγε να πει)
και αυτό γιατί δεν κατάλαβα ποιο ποτήρι ήθελε...

H μάνα μου εχθές (Σάββατο), άρχισε να φωνάζει σαν υστερική επειδή της είπα ότι γράφω Ιστορία διαγώνισμα το μεσημέρι και το ξέχασα να το πω πιο πριν...
φώναζε:
"θα σε κάνω άνθρωπο εγώ, θα σε δείρω, θα σε σαπίσω" (Δεν με βάρεσε, απλά φώναζε σαν υστερική)... προσπάθησα να μην φωνάξω και να θυμώσω, αλλά... έπεσα πάνω στο κρεββάτι και προσπαθούσα να σκίσω τα σεντόνια με τα δόντια μου, και τα έσκισα λίγο, μετά άρχισα να βαράω μπουνιές τον εαυτό μου... σοβαρά, Τρελάθηκα δεν καταλάβαινα τι έκανα, ενώ προσπαθούσα να μην νευριάσω με την μάνα μου, έκανα αυτά χωρίς να ελένχω τον εαυτό μου...
μετά το βράδυ δεν είχα ύπνο, στριφογυρνούσα, σηκωνόμουν από το κρεββάτι, ξανά ξάπλωνα, ένιωθα ότι δεν με χωράει ο τόπος, ένιωθα το μυαλό μου ταλαιπωρημένο με όλα αυτά που έγιναν. Είπα στην μάνα μου ότι δεν μπορώ να κοιμηθώ, και άρχισε πάλυ να φωνάζει: "φτάνει τόσο που με κοροϊδεύεις, άντε κοιμήσου"

Σκέφτομαι να πάω να μείνω σε έναν φίλο μου για κάνα 2 μέρες μπας και καταλάβουν τι κάνουν οι γονείς μου...
Οι γονείς του φίλου μου δεν έχουν πρόβλημα να μείνω σπίτι τους για κάνα 2 μέρες...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login