Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ο Di Caprio όμορφος.
Κυριακή, 5 Μαΐου

αγαπη

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #99127 από Crazy!!! στις 26 Απριλίου 2012, 2:16μμ

Crazy!!!

Εικονίδιο
μέλος από: 19/5/2011
μηνύματα: 93 αποδεκτές 0
παιδια σκεφτομουν σημερα ενα θεμα που ολοι λιγο πολυ το εχουμε περασει...πως ξεπερνας εναν ΜΕΓΑΛΟ ερωτα και πως προχωρας μπροστα οταν το μυαλο σου και η καρδια σου βρισκονται ακομα στα παλια ?? :/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99134 από Rafailia sagapw στις 26 Απριλίου 2012, 4:05μμ

Rafailia sagapw

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/4/2012
μηνύματα: 116 αποδεκτές 0
και γω το ιδιο θεμα εχω φιλε και δεν μπορω να ξεκολησω!! αλλα ΟΚ δεν θελω να ξεκολησω !!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99136 από Crazy!!! στις 26 Απριλίου 2012, 4:51μμ

Crazy!!!

Εικονίδιο
μέλος από: 19/5/2011
μηνύματα: 93 αποδεκτές 0
το προβλημα ομως ειναι πως ξερω οτι πρεπει να το κανω για να ειμαι ευτυχισμενη...μα δεν μπορω...καθε λεπτο τον σκεφτομαι
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #99137 από zifeis στις 26 Απριλίου 2012, 5:06μμ

zifeis

Εικονίδιο
μέλος από: 19/3/2012
μηνύματα: 294 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

με το χρονο θα περασει
ολοι το εχουμε περασει αυτο
απλα βγες εξω με φιλους και με το χρονο θα βρεις αλλον ερωτα
αν κλεινεσαι μεσα θα αργησεις περισσοτερο να τον ξεπερασεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99333 από The Shadowhunte στις 29 Απριλίου 2012, 4:32μμ

The Shadowhunte

Εικονίδιο
μέλος από: 22/1/2012
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
Βρίσκομαι κι εγω στην ίδια κατάσταση...Και το θέμα είναι πως σήμερα θα αναρτόυσα και εγω το ίδιο ερώτημα!Είναι πολύ δύσκολο να ξεφύγεις και Ζιφεις,πίστεψέ με,ο χρόνος δεν γιατρεύει τίποτα.Ούτε οι φίλοι.Οι φίλοι σε κάνουν να ξεχαστείς για τουλάχιστον τρεις ώρες ή όσες είσαι μαζί τους.Όταν όμως μένεις πάλι μόνος στο άδειο σου δώματιο,δεν μπορείς να το κουμαντάρεις,αύτο το συναίσθημα που νιώθεις μέσα σου,το απερίγραπτο κενό...Κάθε μέρα γίνεται όλο και πιο δύσκολο,δεν μπορείς να ξεχάσεις,δυστυχώς...Συγνώμη Κρέιζι που δεν έχω κάποια απάντηση στο ερώτημα σου...Και εγώ ακόμα το ψάχνω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99339 από zifeis στις 29 Απριλίου 2012, 5:08μμ

zifeis

Εικονίδιο
μέλος από: 19/3/2012
μηνύματα: 294 αποδεκτές 0
@ shadowhunte ολοι το εχουμε περασει αυτο και δε νιωθουμε ετσι πλεον αρα ο χρονος γιατρευει
στην αρχη σε ολους μας φαινεται ετσι, πιστεψε με και σε μενα ετσι ηταν, νομιζα οτι δε θα περασει ποτε αλλα πλεον δε νιωθω τιποτα
ειναι θεμα χρονου γι'αυτο λεω να βγαινεις για να ξεχνιεσαι μεχρι να περασει ο χρονος και να μην το σκεφτεσαι πια
προφανως οταν εισαι ερωτευμενη/ος δε σου περναει απο τη μια μερα στην αλλη, αργει αλλα με το χρονο περναει αυτο ειναι σιγουρο
ακομη βοηθαει να σκεφτεσαι τα ελλατωματα του ατομου που σε πληγωσε και ετσι θα καταλαβεις οτι δεν ειναι τελειος οπως νομιζεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99356 από The Shadowhunte στις 29 Απριλίου 2012, 8:56μμ

The Shadowhunte

Εικονίδιο
μέλος από: 22/1/2012
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
Ίσως να έχεις και δίκιο...Η αλήθεια είναι πως όταν προσπαθείς να ξεχάσεις τίποτα δεν είναι όπως παλιά,δεν υπάρχουν τα ίδια συναισθήματα μέσα σου,έχουν εξασθενίσει...έχεις δίκιο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101184 από ST3LL@ στις 21 Μαΐου 2012, 7:05μμ

ST3LL@

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 21/5/2012
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
KAI EGW AYTA PERNAV KAI EGW AYTIN TIN APORIA EXV EGW OMVS TA EXV FTIAJEI MAZI TOU PANW APO 6 FORES KAI OTAN TON XVRIZV PANTA ERXETE KAI MOY LEEI OTI ME AGAPAEI KAI MLKIES KAI EGW TON PISTEVW KAI TA FTIAXNW PALI MAZI TOY ALLA AYTOS NOMIZV OTI DEN ME AGAPAEI PRAGMATIKA KAI AGAPAEI TIN KOLLITI M PVS MPORV NA TO KATALAVW OUTE EGV 3ERW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:'(

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101190 από XalaraGr στις 21 Μαΐου 2012, 9:27μμ

XalaraGr

Εικονίδιο
μέλος από: 21/1/2012
μηνύματα: 104 αποδεκτές 0
Ποσο χρονων εισαι βασικα ? Γιατι εχει σημασια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101191 από Aitherovamwn στις 21 Μαΐου 2012, 9:47μμ

Aitherovamwn

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/11/2010
μηνύματα: 421 αποδεκτές 0
η καλυτερη λυση σε αυτο?βρειτε ενα παιχνιδι στο pc/ps η οποιαδηποτε κονσολα και οσο ειστε στο αδειο δωματιο απασχοληθειτε με κατι τετοιο!
εγω παντως αυτο κανω μετα απο καθε χωρισμο και δουλευει μια χαρα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login