Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Το να ταξιδεύεις στα νησιά χωρίς σκάφος, είναι σαν να πηγαίνεις εκδρομές με το ΚΤΕΛ.
Σάββατο, 11 Μαΐου

Δεν μπορω να διαβασω λογω..ερωτα!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #99385 από Rafailia sagapw στις 30 Απριλίου 2012, 12:51πμ

Rafailia sagapw

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/4/2012
μηνύματα: 116 αποδεκτές 0
καλησπερα αλανια..μπαινω κατευθειαν στο ψητο..
Παω 3η γυμνασιου και στα πρωτα 2 τριμηνα ειχα 10 και 11 στην φυσικη,χημεια και αρχαια..
τωρα εχω παρει αποφαση να διαβασω πολυ για να περασω αλλα δυσκολευομαι επειδη σκεφτομαι συνεχεια ενα κοριτσι που ειναι 120 χιλιομετρα μακρυα απο μενα..
και υπαρχει απειλη απο τον μπαμπα μου οτι αν μεινω θα κατσω ολο το καλοκαιρι θεσσαλονικη..δηλαδη δεν θα δω την "καψουρα" μου καθολου..!
οσο το σκεφτομαι ανχωνομαι..
προτινετε μου κατι..
κατι να κανω για να διαβασω και να περασω την ταξη..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99386 από panosx στις 30 Απριλίου 2012, 1:12πμ

panosx

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/9/2010
μηνύματα: 720 αποδεκτές 0
βρες μια αλλη ασχολια; βαλε κινητρο οτι αν διαβασεις θα την δεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99387 από Rafailia sagapw στις 30 Απριλίου 2012, 1:20πμ

Rafailia sagapw

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/4/2012
μηνύματα: 116 αποδεκτές 0
προσπαθω φιλε!! και ευχαριστω!
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #99971 από The Shadowhunte στις 07 Μαΐου 2012, 12:17πμ

The Shadowhunte

Εικονίδιο
μέλος από: 22/1/2012
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Το ιδιο ειχα παθει κι εγω,για περιπου τρια χρονια.το καλοκαιρι που θα πηγαινα πρωτη λυκειου,ερωτευτηκα και απο τοτε μεχρι σημερα,αυτος ο ερωτας,με εχει κανει να χασω τα καλυτερα μου χρονια.ενω επρεπε να διαβαζω,να μπω σε μια καλη σχολη,να κανω τους γονεις μου περηφανους,εγω ημουν κολλημενη σε κατι που με τραβουσε πολυ πισω.και να μαι εδω τωρα,μονο λιγες μερες πριν απο τις πανελληνιες και τα εχω παρατησει ολα.και το εχω μετανιωσει παρα πολυ...αλλα πως να πας κοντρα σε κατι που ειναι πανω απο τις δυναμεις σου?δεν σου λεω πως θα καταληξεις σαν κι εμενα,ο ερωτας σου βλεπω πως αξιζει,ο δικος μου ηταν ματαιος για αυτο εφτασα ως εδω αλλωστε.αν αυτος ειναι οντως αληθινος ερωτας,θα δεις πως θα σου δωσει τα φτερα για να πας οσο πιο ψηλα μπορεις,θα σου δοσει ωθηση για να κανεις πολυ μεγαλα πραγματα,να γινεις καλυτερος,ακομα και στα μαθηματα!με λιγα λογια,θα σου δωσει δυναμη!μην τα παρατας,απλως πιστεψε στον εαυτο σου και θα δεις πως θα τα καταφερεις!ελπιζω να σε βοηθησα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101160 από Rafailia sagapw στις 21 Μαΐου 2012, 3:04μμ

Rafailia sagapw

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/4/2012
μηνύματα: 116 αποδεκτές 0
σ'ευχαριστω πολυ! τελικα βρηκα ρυθμο και διαβαζω ολη μερα..! χαχαχα
δν το περιμενα απο μενα αλλα τεσπα!
και αυτη που μου αρεσει χωρισε και μου ειπε πως περιμενει το καλοκαιρι και θελει να ειμαστε μαζι.!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login