Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η τύχη χτυπάει την πόρτα σου μόνο μια φορά, αλλά η ατυχία έχει πολύ μεγαλύτερη υπομονή...
Σάββατο, 11 Μαΐου

Βοηθεια!πως να τον πλησιασω;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #99968 από The Shadowhunte στις 07 Μαΐου 2012, 12:05πμ

The Shadowhunte

Εικονίδιο
μέλος από: 22/1/2012
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια!θελω μια τεραστια βοηθεια!υπαρχει αυτο το αγορι,που μου αρεσει παρα πολυ!το θεμα ειναι ομως πως ειμαι δυο χρονια μεγαλυτερη του,εκεινος πηγαινει πρωτη λυκειου και εγω τριτη.εδω και καιρο μιλαμε με το βλεμμα,με κοιταζει παρα πολυ εντονα το ιδιο κι εγω εκεινον.εχουμε δυο τρεις κοινους φιλους,ομως το μεγαλο προβλημα ειναι πως ειναι πολυ ντροπαλος και εγω επισης και κανεις μας δεν εχει κανει το πρωτο βημα ακομα.απο την μια ευχομαι να του αρεσω κι εγω και να βγει καπου καλα ολο αυτο,αλλα απο την αλλη,εμειναν μονο λιγες μερες μεχρι τις πανελληνιες.μετα απο αυτο,δεν θα τον ξαναδω,το σχολειο θα εχει τελειωσει για εμενα και εκεινος θα μεινει!και καταριεμαι την ηλικια μου και ευχομαι να ημουν ακομα στη δευτερα και απελπιζομαι γιατι μου αρεσει πραγματικα αυτο το αγορι και μπορει και να καταληγει καπου ολο αυτο...τι να μπορω να κανω για να μην φυγουν αυτες οι μερες,μη εχοντας κανει το πρωτο βημα;σας ευχαριστω πολυ που με ακουσατε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99976 από Aitherovamwn στις 07 Μαΐου 2012, 12:48πμ

Aitherovamwn

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/11/2010
μηνύματα: 421 αποδεκτές 0
απλα βρες το θαρρος και κανε το πρωτο βημα πριν τελειωσει το σχολειο Η μετα το σχολειο βρες τροπο να κρατησετε επαφη!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100026 από The Shadowhunte στις 07 Μαΐου 2012, 12:20μμ

The Shadowhunte

Εικονίδιο
μέλος από: 22/1/2012
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
Το θεμα ειναι πως ειμαστε παρα μα παρα πολυ διαφορετικοι!και αν τον γνωρισω και με περασει για καμια χαζη;ή αν μετα δεν μου αρεσει εμενα;δεν ξερω γιατι φοβαμαι αλλα φοβαμαι πολυ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100028 από nikolakis. στις 07 Μαΐου 2012, 12:23μμ

nikolakis.

μέλος από: 7/5/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0

Οκ , λογικο μου ακουγετε , εγω λεω να συνεχισεις να τον κοιτας εντονα , να του μιλησεις λιγο.. να πιστευει και αυτος οτι τον θελεις , ωστε να μπορεσει να κανει αυτος την πρωτη κινηση..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100033 από nickxDDD στις 07 Μαΐου 2012, 12:38μμ

nickxDDD

Εικονίδιο
μέλος από: 1/9/2011
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
έχετε facebook και οι 2 έτσι? εγώ προσωπικά σαν αγόρι αν μου αρέσει μια κάνω το εξής... την κάνω add στο facebook και τις μιλάω πρώτος :P αν την επομενη φορα μου μιλήσει αυτή πρώτη τότε πιστεύω ότι ενδιαφέρεται για μένα ( η βαριέται και απλά μου έστειλε :P) τότε θα τις ζητήσω τον αριθμό του κινητού τις να μιλάμε και από εκεί ώστε να γνωρίσουμε καλύτερα ο ένας τον άλλο και τότε θα μιλάμε και στο σχολειό.. το επόμενο βήμα που θα κάνω είναι να τις ζητήσω να πάμε για καφέ εγώ αυτή και φιλί τις ώστε να γνωριστούμε ακόμα καλύτερα και αν δω ότι με βλέπει με άλλο μάτι από την συμπεριφορά τις και από τα μηνύματα τότε την επομενη φορα θα τις ζητήσω να πάμε για καφέ οι 2 μας... τότε σίγουρα θα κάνω κίνηση.. αέρα πατέρα :P το κακό είναι ότι εσύ έχεις πολύ μικρό χρονικό περιθώριο :/ μένετε μακριά ο ένας απ τον άλλο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login