Στείλε λεφτά στο ftou.gr
"Ξέρεις ποιος είμαι εγώ;" Η κλασική φράση που προδίδει την μόνιμη ανασφάλεια του Έλληνα.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

μας χωρίζει ο γκομενός της!!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #103180 από death στις 16 Ιουνίου 2012, 1:36πμ

death

Εικονίδιο
μέλος από: 21/4/2007
μηνύματα: 289 αποδεκτές 0
καλησπέρα σας... είμαι φοιτήτρια εδώ και 2 χρόνια. όπως όλοι οι φοιτητές περίπου στο δεύτερο εξάμηνο γνώρισα την κολλητή μου, με λίγα λόγια έχει 1 χρόνο. αλλά μέσα σ'αυτόν τον χρόνο έχουμε περάσει μαζί τις πιο τρελές και παράλληλα τις πιο όμορφες στιγμές μας... πάντα λέγαμε οτι δεν θα μας χωρίσει τίποτα, ακόμα και όταν παντρευτούμε θα είμαστε μαζί με τους άντρες μας και τα παιδιά μας και όλα αυτά που λένε οι κολλητές. τα κορίτσια της παρέας με καταλαβαίνουν.. έτσι λοιπόν πριν 3μιση μήνες πάνω κάτω γνώρισε το αγόρι της.. τον κατά-συμπάθησα! και απ'ότι μου έλεγε και η κολλητή μου και αυτός. εννοείται πως τους άφηνα περισσότερο χρόνο απ'ότι περνούσαμε παλιά κτλ. με τον καιρό αυτός με προσέβαλλε τύπου 'εσύ πότε θα βρείς κανένα γκόμενο να μας αφήσεις στη ησυχία μας.' δεν μίλησα ποτέ.. η φίλη μου το έπαιρνε στην πλάκα γιατί και αυτός έτσι το παρουσίαζε.. αλλά δεν με ξέρει τόσο ώστε να μου λέει κατι τέτοιο. τώρα πια έχουμε φτάσει στο σημείο να βλεπόμαστε μόνο στην σχόλη και να μου υπόσχεται συνέχεια καφέδες που πάντα αναβάλλονται.... με θλίβει πολύ αυτό.. το συζητήσαμε και μου είπε πως κάνει τα πάντα για να κρατάει την ισορροπία ανάμεσα σε μένα και το αγόρι της.. αλλά νιώθω πολύ οτι η ζυγαριά είναι πειραγμένη.. τι να κάνω; νιώθω πολύ μόνη χωρίς αυτήν, είναι η πρώτη φίλη που είχαμε τόσο καλή επικοινωνία και πολύ μεγάλο δέσιμο!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103186 από Aitherovamwn στις 16 Ιουνίου 2012, 4:54πμ

Aitherovamwn

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/11/2010
μηνύματα: 421 αποδεκτές 0
Δεν κανει τα παντα για να κρατησει ισσοροπια οταν σε βλεπει ΜΟΝΟ στην σχολη..νταξει ο γκομενος γκομενος αλλα και οι φιλοι φιλοι!κατα την αποψη μου(και αυτο που εφαρμοζω)2 φορες την βδομαδα θα δω την κοπελια μου και 3 φορες τους φιλους Η 3 φορες την κοπελια και 2 τους φιλους..
γιατι οι γκομενοι/νες πανε κι ερχοντε ενω οι φιλοι ειναι αυτοι που μενουν αν δεν ειναι φιδια!
Ξανασυζητα το μαζι της και αν δεις οτι δεν καταλαβαινει αστην,οταν θα χωρισει ομως να την αποφευγεις εσυ για να δει κι εκεινη την γλυκα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103191 από Webmaster στις 16 Ιουνίου 2012, 7:09πμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Είσαι ερωτευμένη μαζί της και ζηλεύεις που βρήκε γκόμενο δηλαδή αισθάνεσαι κερατωμένη. Περαστικά.


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103199 από panagiotiC στις 16 Ιουνίου 2012, 12:03μμ

panagiotiC

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2010
μηνύματα: 216 αποδεκτές 0
Ασφαλως και δεν ειναι φιλη σου,γιατι μια φιλη δεν θα εβαζε πανω απο την κολλητη της τον γκομενο.Επειδη ομως οι γκομενοι και οι γκομενες ερχονται και παρερχονται καποια στιγμη θα την κανει αυτος.Τοτε θα τρεχει απο πισω σου και θα σε παρακαλει για λιγη προσοχη.Μην της την δωσεις,με λιγα λογια αρχιζε σιγα σιγα να ξεκοβεις απο αυτην και κανε καινουργιες φιλιες που να αξιζουν αυτη την φορα πραγματικα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103202 από death στις 16 Ιουνίου 2012, 1:18μμ

death

Εικονίδιο
μέλος από: 21/4/2007
μηνύματα: 289 αποδεκτές 0
webmaster με κούφανες!! δεν είμαι ερωτευμένη μαζί της απλά από την στιγμή που την γνώρισα δεν με ενδιέφερε να κάνω άλλες φιλίες και είμαι και λίγο αντικοινωνική σαν άτομο και σαν αποτέλεσμα είναι να είμαι όλη μέρα μόνη μου μέσα στο σπίτι και να βλέπω ταινίες για να περάσει η μέρα..
Aitherovamwn και panagiotiC δεν νομίζω να χωρίσουν και δεν είναι και αυτό που θέλω γιατί φαίνονται πολύ ευτυχισμένοι.. το θέμα είναι να φτιάξω καινούργιες φιλίες και να εξαφανιστώ και να περιμένω να μου αποδείξει την φιλία της ή να την πλακώσω στις συζητήσεις;;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103210 από Grimmjow στις 16 Ιουνίου 2012, 3:08μμ

Grimmjow

Εικονίδιο
μέλος από: 16/6/2012
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
φιλη σου παντος δεν ειναι...νιωθεις ετσι μονο εσυ..αν ενιωθε και αυτη τοτε θα προσπαθουσε πραγματι να κρατισει ισοροποια οταν χωρισει με τον κγομενο θα σε ξαναθυμιθει αλλα αν θελεις την γνωμη μου μην εισαι εκει..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104285 από ScandalousAngel στις 04 Ιουλίου 2012, 3:22μμ

ScandalousAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 268 αποδεκτές 0
Γεια! Οι φιλιες ειναι δυνατες και εγω με την κολλητη μου εχουμε ξεπερασει αρκετα εμποδια αλλα οταν ειχα σχεση προσπαθουσα να κραταω μια ισσοροπια και να μην την παραμελω. Δεν ειναι μυθος οτι πολλα κοριτσια ακολουθουν το συντροφο τους και παραμελουν τις φιλες τους. Στην περιπτωση σου ομως προκειται για μια δυνατη φιλια απο οτι καταλαβαινω και ενω η κοπελα κραταει της ισσοροπιες αναμεσα στην σχεση σας και την σχεση της το προβλημα ειναι το αγορι της που θελει να την απομακρυνει απο εσενα. Μπορει να το κανει επειδη ειναι αρκετα ερωτευμενος μαζι της και θελει περισσοτερο χρονο να περναει με εκεινη. Αλλα το να σε προσβαλει μπροστα στην φιλη σου ειναι ακραιο. Εχεις ομως ενα προνομιο αφου τα λεει μπροστα της νομιζω οτι πρεπει να κανεις μια συζητηση μαζι της και να της θυμησεις τους ορκους που δωσατε. Να εισαι σιγουρη πως θα καταλαβει. Ελπιζω να σε βοηθησα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login