Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Γέλα με τα προβλήματά σου. Κι εγώ το ίδιο κάνω.
Σάββατο, 4 Μαΐου

χωρισμός

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #104074 από Guest83842 στις 29 Ιουνίου 2012, 9:47μμ

Guest83842

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 10/4/2012
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
τι να σου πω,ξερεις γιατι συνηθως συμβαινει αυτο?Ειμαι αγορι και πιστευω πως αυτη ειναι η εξης αιτιολογια.

Σε αγαπαει παρολο που εκανε αυτο,απλως καποια στιγμη ο ανθρωπος δεν αντεχει αλλο να ποναει και ξεδωσε σε αυτο,εχεις 100% δικιο,αστον και θα αν οντως σαγαπαει θα γυρισει πισο σε σενα (δεν σε περνω στο λεμο μου).

Το θεμα μετα θα ειναι αν μπορεις εσυ που τον αγαπας τοσο πολυ να δεχτεις να ζησεις και με αυτο?με την εικονα στο νου σου καθε μερα οτι εχει παει με αλλο κοριτσι.

Η αποφαση απο εδω και περα ειναι δικια σου,τι να πω ο κοσμος στης μερες μας δεν παει καλα και γιαυτο γινονται πολλα,ισως και αυτη η αγνοια αυτη η ανωριμοτητα δεν μπορω να καταλαβω το μονο που ειναι σιγουρο ολη ανθρωποι ειμαστε ολοι λαθοι κανουμε!@
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104167 από beatiful heart στις 02 Ιουλίου 2012, 1:15πμ

beatiful heart

μέλος από: 20/6/2012
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Σκεφτήκα πάρα πολύ αν πρέπει να τον συγχωρέσω ή όχι. Αποφάσισα να τον συγχωρέσω γιατί πολύ απλά τον αγαπάω. Πριν γνωρίσω αυτό τον άνθρωπο ήμουν τελείως διαφορετική σε μια σχέση. Δεν έδεινα ποτέ δεύτερη ευκαιρία στον άλλον. Όσο και να αγάπαγα κάποιον δεν ανεχόμουν το παραμικρό. Ήταν λάθος μου το ξέρω γιατί με αυτή την συμπεριφορά μου έδιωξα από την ζωή μου έναν άνθρωπο που με αγάπαγε πάρα πολύ. Ήμουν πάρα πολύ εγωίστρια που δεν μπόρεσα να τον συγχωρέσω και τον έχασα. Αυτή την φορά όχι θα τον συγχωρέσω ότι έγινε έγινε ο εγωισμός καταστρέφει τις σχέσεις. Όταν αγαπάς έναν άνθρωπο μπορείς και να τον συγχωρείς. Τον αγαπάω τόσο πολύ που θα κάνω τα πάντα γι' αυτόν.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login