Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Το χειροκρότημα είναι μια σικ έκφραση του λιντσαρίσρατος.
Τρίτη, 23 Απριλίου

Πρόβλημα ψυχολογίας

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #104812 από Echo Shape στις 10 Ιουλίου 2012, 8:02μμ

Echo Shape

μέλος από: 4/7/2012
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Κάθε μέρα είμαι απασχολημένος από διάφορα προβλήματα που έχω και δε νιώθω ποτέ χαλαρός και ήρεμος. Έχω μόνιμο άγχος και πολλά νεύρα.

Νιώθω πολύ μειονεκτηκά και δεν έχω το θάρρος να πω στην κοπέλα μου λέξεις όπως σ΄αγαπώ, μωρό μου, αγάπη μου κ.τ.λ

Απομακρύνομαι από παρές και δεν έχω ενδιαφέροντα μιας και εκτός από τη λίγη γυμναστική που κάνω καθημερινά έχω παρέα τον υπολογιστή και την κοπέλα μου στο τηλέφωνο που δυστυχώς με τα προβλήματα μου την παραμελώ και στεναχωριέμαι που το κάνω αυτό. Δεν της αξίζω εγώ με κάποιον άλλο θα ήταν πιο ευτυχησμένη και θα έκανα πράγματα στη ζωή της σε αντίθεση με εμένα που δεν έχω αυτοκίνητο αυτό το διάστημα στ να βλεπόμαστε.

Δεν μου αρέσει η θάλασσα, η διαμονή σε σπίτια φίλων και γενικότερα πράγματα τα οποία αρέσουν στον περισσότερο πληθυσμό. Πλεόν ντρέπομαι για μένα και νιώθω ότι ντρέπονται και οι άλλοι για μένα.

Νομίζω πως με θεωρούν δεδομένο και άχρηστο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104820 από AnonimosS7 στις 10 Ιουλίου 2012, 9:07μμ

AnonimosS7

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/6/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
Να πας σε ψυχολογο φιλε θα σε βοηθησει ...συμφωνα και με το προηγουμενο σ ποστ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104827 από Echo Shape στις 10 Ιουλίου 2012, 10:26μμ

Echo Shape

μέλος από: 4/7/2012
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Από τη στιγμή που δεν έχεις να πεις κάτι δεν χρειάζεται να μπαίνεις στη διαδικασία... Σε ψυχολόγο αν θες πήγαινε εσύ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104829 από AnonimosS7 στις 10 Ιουλίου 2012, 10:28μμ

AnonimosS7

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/6/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
Ειχα να πω ..αλλα αν δεν δεχεσε γνωμες ισως εχεις καποιο προβλημα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104833 από Echo Shape στις 10 Ιουλίου 2012, 10:54μμ

Echo Shape

μέλος από: 4/7/2012
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Πρώτα απ΄όλα ποιος σου είπε ότι δεν δέχομαι γνώμες; Πως διάλο το συμπέρανες αυτό; Με έκανες να διαβάσω τα προηγούμενα μυνήματα μου για να διαπιστώσω ΑΝ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΠΟΥ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ.

Τέλος δε νομίζω να παρακάλεσα κάποιον να μου απαντήσει με το ζόρι,όποιος έχει τη μύγα μυγιάζεται.

Αν εννοείς σχετικά με το προηγούμενο ποστ μου ο μόνος που αντέδρασε ήταν ο γεωσκωληξ και κανείς άλλος, κλείνοντας δε νομίζω να αναφέρθηκα σε εσένα, έτσι η κάνω λάθος;

Δεν χρειάζεται να μου γράψεις ρε φίλε και δεν θέλω κιόλας, κάθεσαι και μου κάνεις σκηνή για ασήμαντους λόγους λες και τι είπα στο κάτω κάτω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104841 από AnonimosS7 στις 10 Ιουλίου 2012, 11:35μμ

AnonimosS7

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/6/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
Καλα οτι πεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104846 από AnonimosS7 στις 10 Ιουλίου 2012, 11:56μμ

AnonimosS7

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/6/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
Συγνωμη δικιο εχεις ημουν λιγο αποτομος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104849 από Echo Shape στις 11 Ιουλίου 2012, 12:07πμ

Echo Shape

μέλος από: 4/7/2012
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Δεν σε κατηγόρησα και δεν υπάρχει λόγος να ζητάς συγγνώμη, χαλάρωσε δεν έγινε τίποτα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104852 από tasos41997 στις 11 Ιουλίου 2012, 12:23πμ

tasos41997

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2010
μηνύματα: 914 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Echo Shape@10 Ιουλίου 2012)
όποιος έχει τη μύγα μυγιάζεται.


Ποιος αραγε εδω περα να εχει την μυγα...

Λοιπον το προβλημα που εχεις ειναι οτι εισαι πολυ ισως και υπερβολικα οξηθημος..

Αν συμπερανω απο την απαντηση που εδωσε ο φιλος πανω και αντι να πεις ενα ευχαριστω θυμωνεις επειδη σου ειπε να πας σε ψυχολογω λες και σε εβρησε..

Δεν ειναι κακο να πας σε ψυχολογο ..

Νομιζω πιστευεις οτι πανε στον ψυχολογο ολοι οι τρελοι δεν ειναι ετσι ομως πανε πολυ ανθρωποι που εχουν πολλα προβληματα ειτε ψυχολογικα οπως εσυ !!!

Πιστευω να πας στον ψυχολογο ειναι μια καλυ λυση και πιστευω θα σε βοηθησει πολυ !!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104895 από Echo Shape στις 11 Ιουλίου 2012, 1:28μμ

Echo Shape

μέλος από: 4/7/2012
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Έγραψε:(tasos41997@11 Ιουλίου 2012)
Έγραψε:(Echo Shape@10 Ιουλίου 2012)
όποιος έχει τη μύγα μυγιάζεται.


Ποιος αραγε εδω περα να εχει την μυγα...

Λοιπον το προβλημα που εχεις ειναι οτι εισαι πολυ ισως και υπερβολικα οξηθημος..

Αν συμπερανω απο την απαντηση που εδωσε ο φιλος πανω και αντι να πεις ενα ευχαριστω θυμωνεις επειδη σου ειπε να πας σε ψυχολογω λες και σε εβρησε..

Δεν ειναι κακο να πας σε ψυχολογο ..

Νομιζω πιστευεις οτι πανε στον ψυχολογο ολοι οι τρελοι δεν ειναι ετσι ομως πανε πολυ ανθρωποι που εχουν πολλα προβληματα ειτε ψυχολογικα οπως εσυ !!!

Πιστευω να πας στον ψυχολογο ειναι μια καλυ λυση και πιστευω θα σε βοηθησει πολυ !!!!

Αρχικά θα έλεγα: από τη στιγμή που δεν αναφέρομαι σε εσένα να σταματήσεις να σχολιάζεις αυτά που δεν πρέπει. ΔΗΛΑΔΗ; Έχεις κάτι να πεις σχετικά με το θέμα μου; Καλός! Δεν έχεις; ΠΑΛΙ καλός.

Το συγκεκριμένο άτομο κατάλαβε προς τι... η αντίδραση μου και κατανόησε το όλο θέμα. Στην τελική δεν έβρισα και δεν πρόσβαλα κανέναν εκτός φυσικά αν ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΤΗ ΜΥΓΑ ΚΑΙ ΜΥΓΙΑΖΕΣΑΙ.
Και επειδή δε γουστάρω να βρίσκομαι σε αντιπαραθέσεις θα προτιμούσα να μιλάς με καλύτερο ύφος και όχι να με βγάζεις με ψυχολογικά επειδή έτσι σου μάθαν να λες.
Ευχαριστώ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login