Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
"Δεν υπάρχει κάτι που δε θα πούμε στους ανθρώπους για δοκιμάσουμε και να τους πείσουμε ότι ο δρόμος μας είναι ο δρόμος που πρέπει να ακολουθήσουν" Bill Gates στο Microsoft marketing
Σάββατο, 4 Μαΐου

φοβάμαι Να κοιμηθώ

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #120939 από Ioannan στις 11 Ιουνίου 2013, 2:27μμ

Ioannan

Εικονίδιο
μέλος από: 11/6/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Πριν κάποια χρόνια είχα το ίδιο πρόβλημα μαζί σου.. Μήπως φταίνε ταινίες ή βιβλία τρόμου που διαβάζεις; Εγώ όταν τα έκοψα με βοήθησε αλλά δεν έλυσε βέβαια το πρόβλημά μου.. Πρέπει να προσπαθήσεις να βρεις τι φταίει, πώς ξεκίνησε αυτή σου η φοβία κτλ. Με τον καιρό φαντάζομαι θα σου φύγει όπως έγινε και σε μένα :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120943 από stavrianh στις 11 Ιουνίου 2013, 3:48μμ

stavrianh

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
οτι δεν με επηρεαζουν αυτα...εσει πως το αντιμετωπιζες?..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121117 από ΤοΚαλοΡωσσακι στις 19 Ιουνίου 2013, 12:23πμ

ΤοΚαλοΡωσσακι

banned
μέλος από: 18/6/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
λοιπον φιλη καταρχην θα πρεπει να σκεφτεις σοβαρα το γεγονος οτι πρεπει να ξεκινησεις το χασις... μυοχαλαροτικοτατος αλβανος αθηνας .. τυφλα να εχουν τα στεντον
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121121 από Lovatic στις 19 Ιουνίου 2013, 10:02πμ

Lovatic

Εικονίδιο
μέλος από: 19/6/2013
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Αγαπητή Σταυρούλα,
Είσαι 18 ετών,αυτό σημαίνει οτι βρίσκεσαι σε μια ηλικία που δεν εξηγείται να μην μπορείς να κοιμηθείς χωρίς τους γονείς σου!Πρέπει να κάνεις ταξίδια και να ζήσεις την ζωή σου!Εγώ σου προτείνω,όταν είσαι χωρίς τους γονείς σου,να πίνεις κάτι χαλαρωτικό π.χ Τσάι και να ακούς χαλαρή μουσική!Προσπάθησε και εάν δεν δουλέψει,εδώ είμαστε εμείς!Με λένε Αμάντα (από το Αδαμαντία) και είμαι 13!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121141 από jenaki14 στις 19 Ιουνίου 2013, 8:20μμ

jenaki14

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/6/2013
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
και γω το ιδιο 8εμα εχω με σενα....ειμαι 13 αλλα οταν μενω μονη μου η παω να κοιμι8ω μονη μ δεν φοβαμαι πχ το σκοταδι η να μην μπει κανενας κλεφτης σπιτι απλως επειδη εχω δει πολλες ταινια με τον εξω απο δω φοβαμαι μην τον δω μπρστα μ αυτο μονο...αλλα για να ε3αφανησεις τους φοβους σ πρεπει και να τους αντιμετοπισεις πρωτα....
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login