Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τετάρτη, 24 Απριλίου

Πολλα προβληματα που με απασχολουν!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #120532 από Me lene στις 27 Μαΐου 2013, 12:45πμ

Me lene

Εικονίδιο
μέλος από: 19/10/2011
μηνύματα: 259 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια με λενε Γιωργο..
ειμαι 19 χρονων και μολις απολυθηκα απο τον στρατο!
τα προβληματα μου ειναι τα εξεις..
ειμαι πολυ πεσμενος γτ απολυθηκα δουλεια δεν βρισκω ουτε στον τομεα που ασχολουμαι (ψαλτης)
και επισης δεν ξερω τι ν κανω απο Σεπτεμβριο τι ν κανω Επαλ?Επασ?Ανοιχτο Πανεπιστημιο δεν ξερω τιποτα

και το δευτερο σκελος..
δεν ξερω πως να πλησιασω μια κοπελα..εκτος απο τον χορο (latin)
poy ετυχε να γνωρισω μια ειμασταν μαζι μια βδομαδα αλλα το διαλησα γτ δεν πιστευε στο Θεο και ειχα προβλημα με το στυλ '' μην κανεις τον σταυρωσω με ενοχλει''
πως να βρω κοπελα εκτος απο τον χορο?εχω φταασει σε σημειο να κανω ολη την ωρα κοριτσι στο facebook μπας και κατση καμια γνωριμια..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120533 από Webmaster στις 27 Μαΐου 2013, 12:58πμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Αίσχος. Αντί να βάλει ένα ράσο και να ψέλνει κι αυτή ενώ σταυροκοπιέσαι, αυτή η ξετσίπωτη ήθελε να σου κάνει απρεπείς παρατηρήσεις.

Καλά της έκανες και τη σούταρες, να πά' να σταυροκοπηθεί με άλλον.

Τώρα για να βρεις την επόμενη και να είναι συμβατή με το σταυροκόπημα σου προτείνω εκεί που θα χορεύεις λάτιν να ρίχνεις και κανά δυο σταυρούς και όποια τσιμπήσει και σε πλησιάσει θα ξέρεις εξαρχής ότι είναι εντός αποδεκτών ορίων.


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120538 από pantelis20 στις 27 Μαΐου 2013, 1:42πμ

pantelis20

Εικονίδιο
μέλος από: 9/4/2010
μηνύματα: 648 αποδεκτές 0
Φίλε το ίδιο δύσκολα είναι για όλους τους νέους.
Ανεργία σε υψηλά επίπεδα και δύσκολα βρίσκεις δουλειά.
Έκανες πολύ καλά που τελείωσες με τον στρατό.

Εγώ θα σου πρότεινα αφού δεν δουλεύεις και αφού οι δουλειές που ψάχνεις είναι και με σχετικά εύκολο ωράριο (δεν ξέρω πως ακριβώς δουλεύει ο ψάλτης πάντως φουλ 8ώρο δεν νομίζω) θα πρότεινα είτε ιεκ απογευματινό, είτε σχολές οαεδ (δωρεάν και παράλληλα σου βρίσκουν δουλειά αλλά το πτυχίο τους είναι για πέταμα επιπέδου λυκείου) είτε γιατί όχι ανοιχτό πανεπιστήμιο. Κομματάκι ακριβό όμως γιατί για να το βγάλεις σε 4 χρόνια θέλεις περίπου 1500€/έτος περίπου 6000 σύνολο.

ΤΟ βασικό είναι να βρεις τι αντικείμενο σε ενδιαφέρει.

Όσο για το άλλο θέμα που αναφέρεις πρέπει να αποδεχθείς το γεγονός ότι κάποιοι άνθρωποι δε θα σε δέχονται όπως είσαι. Αν απλά δεν συμφωνείς τότε ΟΚ αν όμως αντιδρούν με τρόπο πουσ ε κάνει να νιώθεις άβολα τότε καλά κάνεις και φεύγεις. Υπομονή και θα βρεις την κατάλληλη.

Υπάρχουν αρκετές κοπέλες με παρόμοια ιδεολογικά πιστεύω με εσένα που δυστυχώς όμως εκεί δεν παίζει σεξ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120576 από directioner4eve στις 29 Μαΐου 2013, 1:17μμ

directioner4eve

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/5/2013
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Webmaster@27 Μαΐου 2013)
Αίσχος. Αντί να βάλει ένα ράσο και να ψέλνει κι αυτή ενώ σταυροκοπιέσαι, αυτή η ξετσίπωτη ήθελε να σου κάνει απρεπείς παρατηρήσεις.

Καλά της έκανες και τη σούταρες, να πά' να σταυροκοπηθεί με άλλον.

Τώρα για να βρεις την επόμενη και να είναι συμβατή με το σταυροκόπημα σου προτείνω εκεί που θα χορεύεις λάτιν να ρίχνεις και κανά δυο σταυρούς και όποια τσιμπήσει και σε πλησιάσει θα ξέρεις εξαρχής ότι είναι εντός αποδεκτών ορίων.



Ο webmaster ειναι ο μεγαλυτερος βλακας που εχω δει!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120577 από directioner4eve στις 29 Μαΐου 2013, 1:21μμ

directioner4eve

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/5/2013
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Κοιτα να δεις για την δουλεια ολοι δυσκολευονται αλλα για κοπελα πολλες φορες σου ερχτε αποο εκει που δεν το περιμενεις!Μην εχεις μονο αυτο στο μυαλο σου!Για να βρεις καποια ισως ειναι ευκαιρια ναα κανεις καποιες αλλαγες (φυσικα μικρες) στον εαυτο σου να βγαινεις περισσοτερο εξω ε και επειδη σου ετυχε αυτη δδεν σημαινει πως δεν θα βρεις αλλη!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login