Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ειρωνεία είναι να είσαι ναυαγός σ' έναν απέραντο ωκεανό και να πεθαίνεις από δίψα.
Σάββατο, 20 Απριλίου

πως να πλησιασω εναν μεγαλυτερο

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #121011 από marianikolou στις 15 Ιουνίου 2013, 12:16πμ

marianikolou

Εικονίδιο
μέλος από: 12/6/2013
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Λοιπον στην καφετερια που συχναζω δουλευει ενας ο οποιος μαρεσει παρα πολυ!Εκεινος ειναι 25 κ εγω 16.Δεν ξερω πως να τον πλησιασω.Βασικα εκεινος πριν περιπου απο 1,2 μηνες μ ειχε κερασει ποτο εμενα κ την φιλη μου κ μ ρωτησε ποσο χρονων ειμαι τι τα3η παω και τι κατευθυνση θα παρω απο σεπτεμβρη!Τωρα δηλαδη πριν απο 1 βδομαδα την ωρα που εφευγα με τις φιλες μου λεει καθιστε να σας κερασω ενα ποτο κ τ λεμε πρεπει ν φυγουμε κ μου λεει δεν θα μου χαλασεις χατιρι και του λεω θα 3αναρθουμε και μου λεει θελω να το πιστευω κ εκεινη την στιγμη με χαιδεψε στο προσωπο κ λεει καληνυχτα σας!Τωρα κοιταζει που κ που! αλλα ως εκει!Βοηθηστε με.....μαρεσει τοσοο!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121012 από panagiotiC στις 15 Ιουνίου 2013, 12:23πμ

panagiotiC

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2010
μηνύματα: 216 αποδεκτές 0
Εγω το μονο που εχω να πω ειναι οτι ετσι και μαθευτει θα εχει μεγαλο προβλημα ο τυπος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121013 από marianikolou στις 15 Ιουνίου 2013, 12:37πμ

marianikolou

Εικονίδιο
μέλος από: 12/6/2013
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Γιατι? :/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121014 από love emo στις 15 Ιουνίου 2013, 1:05πμ

love emo

μέλος από: 31/5/2013
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
Λοιπον εχουνε και λεμε 1 σε εχει πλησιαση ειδη αυτος σ εχει δειξει πως του αρεσεις...οπως γραφεις σχεδον σου την εχει πεσει ... Και εσυ μποτουμε να πουμε απο το θα ξαναπερασουμε εχεισ διξει ενα ενδιαφερον...να τν προσεγξισεις δεν ειναι τιποτα θα πας μια μερα για ποτο μονη σ η με μια πλ καλη σ φιλη να πιειτε το ποτο σας....και μεταξυ σοβαρου και αστειου θα του πεταξεις μερικες σποντες....πχ εσενα μονο μεσα απο τν μπαρα θα σε βλεπουμε...η ποτε θα γνωριστουμε καλυτερα η θα πας στο ποιο παιδιαστικο εχεις φβ....ακομα μπορεισ να πεις και εσυ εισαι ωραιο παιδι τωρα αυτο θα το πεις οταν το πει και αυτος για εσεβα..αμα γουσταρει θα πεταχει κοπλιμεντο τυπου ποσο ομορφη εισαι κτλπ...αλλα πρεπει να βαλεις κατι καλα στο μυαλο σ.. Μπορει να σ φντ καλο παιδι...γλυκο κτλπ αλλα μπορει να εχει εναν σκοπο να σε θελει για κατι συγκεκριμενο...και να σ κανει τ γλυκα ματακια...επισης κανει μια δουλεια απο οτι φντ μπαρμαν π συναναστρεφετε με πολλες και ομορφες κοπελες...για αυτο προσεξε μην σε πληγωση...επισης να ξερεις μερικι αντρες σε πειθουν τοσο ευκολα και σε κανουν οτι θελουν..ακομα και στον ερωτικο τομεα μπορει να σε ριξει τοσο γλυκα που θα δεχτεις οτι και να σου ζυτισι..μεσα απο ομορφα λογια.κ υποσχεσεις πολλα σκεψου αυτα π σ ειπα και αν θες προχορα...βαιβαια μπορει να εισαι κ εσυ αυτι π μπορει να τον καψει αλλα πλ δυσκολα θεωρω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121015 από marianikolou στις 15 Ιουνίου 2013, 1:25πμ

marianikolou

Εικονίδιο
μέλος από: 12/6/2013
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Σ'ευχαριστω για την απαντηση αλλα δν ειναι μπαρμαν ειναι υπευθυνος-πορτα! κ επισης τωρα για τον αν του αρεσω δεν ξερω διοτι απ οτι εχω παρατηρησει σε πολλες μιλαει ετσι ισως για πελατεια! δεν ξερω...αν κ με κοιταει!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121017 από love emo στις 15 Ιουνίου 2013, 1:46πμ

love emo

μέλος από: 31/5/2013
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
Δεν ξερω εγω αγορι ειμαι δεν σε ξερω αλλα σου ζηταω να σκευτεις καλα τη θα κανεις... Πορτα ακομα ποιο ασχημα προσεξε μην μπλεξεις σε καταστασεις... Υπαρχουν και πολλες βρομιες σε μια τετοια δουλεια ...για εμενα μην κανεις κινηση .....kAMIA αυτα απο εμενα...σκεψου και μια συμβουλη 10 φορες μετρα 1 κοψε.....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121018 από Epistimon στις 15 Ιουνίου 2013, 9:32πμ

Epistimon

Εικονίδιο
μέλος από: 14/6/2013
μηνύματα: 102 αποδεκτές 0
Λοιπον εγω πιστευω οτι δεν πρεπει να κανεις τιποτα. καταρχας σε περναει 9 χρονια εαν δεν το εχεις καταλαβει και εισαι ανηλικη! Αν το μαθει καποιος αλλος μπορει ανετα να τον κλεισουνε μεσα και σκεψου κιολας τι θα γινει με τους γονεις σου! Ακομα επειδη συχναζω σε κατι τετοια και επειδη εχω φιλους που κανουν αυτη την δουλεια σου λεω οτι ειναι πολλοι πεφτουλες και κοιτανε μονο πως να σε ριξουνε στο κρεβατι η πως να σε πιασουν γκομενα. μπορει εσενα να μην σου φαινεται ετσι αλλα θα σου προτεινα να το σκεφτεις παρα πολυ καλα πριν κανεις κατι! δεν ειναι ολα οπως φαινονται!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121025 από TRaF στις 15 Ιουνίου 2013, 1:38μμ

TRaF

Εικονίδιο
μέλος από: 20/12/2010
μηνύματα: 169 αποδεκτές 0
Σε περίπτωση που προχωρησουνε από το νομό αυτός δε θα έχει πρόβλημα....πέρα βέβαια από το γεγονός βιασμού που θα πρέπει να το καταγγείλουν και η κοπέλα και οι γονείς της...μετά τα 15 από όσο γνωρίζω , και φυσικά με τη συγκατάθεση του ανηλίκου εφήβου οποιαδήποτε σύναψης σχέσης επιτρέπεται μετά τα 16...συνεπώς νομίζω πως ο νόμος ορίζει ότι για να μην θεωρηθεί αποπλάνηση θα πρέπει το άτομο το οποίο βρίσκεται στη θέση του "θύματος" να είναι μικρότερο των 16.....τώρα για τα υπόλοιπα ίσως να σε γουστάρει ίσως να κάνει και τη δουλειά του...μάλλον το δεύτερο αλλά δε χάνεις τίποτα να ψαρά ενός και λίγο για να καταλάβεις τι παίζει....;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121026 από zeta96 στις 15 Ιουνίου 2013, 2:11μμ

zeta96

Εικονίδιο
μέλος από: 20/5/2013
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
λοιπον επειδη και εγω ειχα μια τετοια περιπτωση παρομοια σε καταλαβαινω απολυτως!!!
και εγω ετσι ενοιθα!
αλλα δεν ειναι κατι παρανομο σερβοτορος ειναι και εσυ δεν εισαι και νηπιο ερωτας ειναι αυτος!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121032 από marianikolou στις 15 Ιουνίου 2013, 11:35μμ

marianikolou

Εικονίδιο
μέλος από: 12/6/2013
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Ναι εντα3ει εχετε δικαιο με περναει 9 χρονια και σας ευχαριστω για τις απαντησεις σας αλλα δεν θελω να μου πειτε αν πρεπει να κανω μαζι του θελω να με βοηθησετε στο να του δειξω οτι ενδιαφερομαι για κεινον!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login