Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δεν ξέρω γρι από μουσική. Στον κύκλο μας δεν είναι απαραίτητο. (Elvis Presley)
Παρασκευή, 3 Μαΐου

πως να πλησιασω εναν μεγαλυτερο

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #121112 από marianikolou στις 18 Ιουνίου 2013, 11:59μμ

marianikolou

Εικονίδιο
μέλος από: 12/6/2013
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Λοιπον παιδια με το παιδι αυτο εχουμε εξελιξεις!Σημερα με το που πηγα μου εκλεισε το ματι μου επιασε το χερι κ με χαιρετησε.Μετα ηρθε κ μας κερασε σφηνακια κ επειδη ειμαι καμενη απο τον ηλιο μου κανει καηκες τ λεω ναι αρπαξα λιγο γελασε κ μετα μου λεει να σ αγγιξω λιγο κ τ λεω μη.Επισης μετα μας ξανακερασε κ μου κανει υποφερεισ?Κι οταν πηγα τουαλετα με μια φιλη μου ηρθε κ αυτος και λεει τι κοιταζεστε κουκλακια ειστε κ μετα μου κανει θα σ αγγιξω κ με αγγιξε κ εκανε λεσ και καηκε για πλακα! Λετε να του αρεσω καθολου?αα κ επισησ με κοιταει! Λεω αυριο που θα παω κ μας κερασει να του πω τοσες φορες μας εχεις κερασει το ονομα σου δεν μασ το εχεις πει ή οταν θα περναει να τον κοιταω και να του χαμογελασω!αν μπορειτε δωστε μου 2-3 συμβουλες για του γνωριστουμε καλυτερα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121116 από ΤοΚαλοΡωσσακι στις 19 Ιουνίου 2013, 12:21πμ

ΤοΚαλοΡωσσακι

banned
μέλος από: 18/6/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
να τα καταπιεις , και να μην μας κουρασεις αλλο ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121119 από marianikolou στις 19 Ιουνίου 2013, 12:28πμ

marianikolou

Εικονίδιο
μέλος από: 12/6/2013
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
εγω γραφω ενα θεμα στο οποιο θελω να μου δωσετε συμβουλες αν εσυ δεν εχεις καμια συμβουλη να μου δωσεις μην μπεις καν στον κοπο να ανοιξεις αυτο το θεμα αφου λες οτι σε κουρασα !!!!!!!!!!!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121145 από jenaki14 στις 19 Ιουνίου 2013, 9:21μμ

jenaki14

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/6/2013
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
καταρχας για να κανει τετοια πραγματα μαλλον του εχεις γυαλισει το ματακι...επεισης η μονη συμβουλη που μπορω να σ δωσω ειναι απλα να εισαι ο εαυτος σου να εισαι αληθηνη και μην πολυβαφεσε γιατι στους πιο μεγαλους 8ελουν φισικη ομορφια.......αα και γιατι ηλικια μιλαμε αμα εχετε μεχρι 5 χρονια διαφορα ειναι οοκ αμα εχετε παραπανο φιλικα σε βλεπει!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121148 από marianikolou στις 20 Ιουνίου 2013, 12:34πμ

marianikolou

Εικονίδιο
μέλος από: 12/6/2013
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Σ'ευχαριστω πολυ για την απαντηση αλλα μου το χαλασες τωρα για την ηλικια!τι να πω.. παντως σημερα ηρθε και μου ειπε να σου τσιμπησω λιγο μαγουλακι κ μου λεει μετα καμμενο μου(και κλ επειδη ειμαι καμενη απ τον ηλιο) και μετα μας κερασε ποτο κ μετα σφηνακι κ καθισε και μιλαγαμε για της διακοπες και με ρωτησε απο που ειμαι κ τετοια! θα δειξει τι ακριβως θελει!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login