Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αναζητείται ο καθηγητής που εξαφανίστηκε μετά το πείραμα της Πέμπτης
Δευτέρα, 20 Μαΐου

Μισω την εποχη μας!

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #121939 από jenaki14 στις 19 Ιουλίου 2013, 11:41πμ

jenaki14

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/6/2013
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
επειτελους ενας νορμαλ αν8ρωπος!!!νιωθω τα ιδια πραγματα οπως και συ παρολο που ειμαι λιγο ποιο νεοτερη...δεν γινετε να αλλα3εις τον κοσμο με ενα ποστ ουτε με τπτ απλα δε3ο τισ καταστασεις οπος ειναι και ακουλουθησε τα ονειρα σ και εκπληροσε τους ποιο τρελους στοχουσ σου!
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #122200 από weareanimes στις 03 Αυγούστου 2013, 5:04μμ

weareanimes

Εικονίδιο
μέλος από: 3/8/2013
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Να πω και εγώ την γνώμη μου? Είμαι 14 του χρόνου θα πάω λύκειο, και επειδή δεν έχω κινητό και Facebook με θεωρούν όλοι χαμένο τελείως! Σας λέει κάτι αυτό? Αν όχι βγαίνω για καφέ με παρέα και επειδή εγώ κινητό δεν έχω, ενώ όλοι οι άλλοι στην παρέα μου έχουν, κάθομαι και κοιτάω το κενό! Γιατί? Γιατί πολύ απλά εκείνοι είναι με τα κινητάκια τους κολλημένοι, δεν μιλάνε ο ένας στον άλλον, μόνο με μηνύματα μιλάνε! Τι άλλο? Θα μιλήσω ελεύθερα. Το σεξ. Τα 2 τρίτα των κοριτσιών του σχολείου μου (και μιλάω για γυμνάσιο ακόμα) είχε πάει με αγόρι και μάλιστα -άκου τώρα- καυχιόνταν για αυτό! Για τι άλλο να μιλήσω? Για το τσιγάρο, για τα ναρκωτικά? Δεν λέω έχει και κάποια καλά για εμένα η εποχή μας. Πάνω από όλα (για εμένα) είναι ο τρόπος έκφρασης. Τι εννοώ? Ακούω τα τραγούδια που βάζει ο πατέρας μου (κάτι παλιά) και αηδιάζω. Μην μου πει κανένας πως θα έρθει η ώρα μου να ακούσω και τέτοια, γιατί όλοι οι συνομήλικοι μου τέτοια ακούνε. Παλιά λαικά, ζεμπέκικα και όπως αλλιώς τα λένε αυτά. Προσωπικά ΔΕΝ ΜΠΟΡΏ να ακούσω κάτι τέτοιο. Ούτε να προσποιηθώ οτι μου αρέσουν δεν μπορώ! πάω στοίχημα λοιπόν πως πριν απο 30-40 χρονια αν δεν σου άρεσε το τραγούδι δεν μπορούσες να πεις την γνώμη σου. Αυτό είχαν και αυτό έπαιρνες. Για σκέψου το...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122489 από mariloulou στις 18 Αυγούστου 2013, 4:33μμ

mariloulou

Εικονίδιο
μέλος από: 10/8/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Ο κόσμος εξελίσσεται συνεχώς και αυτό από μια μεριά είναι καλό..τώρα το να κάθεσαι να κλαίγεσαι για την εποχή μας το θεωρώ ανούσιο..δεν σου αρέσει αυτό το χάος που γίνεται με την τεχνολογία?Χρησιμοποίησε την με μέτρο ή και καθόλου..Δεν σου αρέσει η σημερινή μόδα?Κάνε δικιά σου και ντύσου όπως θες!!Δεν σου αρέσει ο τρόπος διασκέδασης συμπεριφοράς και φλερτ σήμερα?Υιοθέτησε έναν που να σε εκφράζει και σε κάνει να νιώθεις τέλεια..Δεν σου αρέσει η μουσική του σήμερα?Άκου παλαιότερων χρόνων..Παιδάκια κάντε ότι γουστάρετε και να μην σας νοιάζει αν είστε διαφορετικοί..Και αν σας κρίνουν γι' αυτό so what?Ο κόσμος θα βρει χίλιους λόγους για να σας κρίνει ακόμα και να είστε ίδιοι μ' αυτούς έτσι είναι φτιαγμένος ο άνθρωπος..Κάντε ότι γουστάρετε τώρα που μπορείτε δυστυχώς δεν έχουμε 100 ζωές για να ζήσουμε..Ξεκολλήστε και κάντε ότι σας κάνει χαρούμενους!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login