Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Ένα άθραυστο παιχνίδι είναι πολύ χρήσιμο για να σπας τα άλλα.
Πέμπτη, 16 Μαΐου

ποιον να πιστέψω??

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #124754 από life and love στις 14 Ιανουαρίου 2014, 10:31μμ

life and love

μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Τα έχω με ένα αγόρι εδώ και 5 μήνες αλλά ακόμα και πριν τα φτιάξουμε ήταν ο κολλητός μου... αυτούς τους 5 μήνες τα πάμε πολύ καλά και μα αγαπάει κι αυτός και εγώ... μου φέρεται τόσο όμορφα όσο κανένας άλλος.... όμως όπως είναι φυσικό έχουμε και εμείς σαν ζευγάρι τους τσακωμούς μας.... σήμερα μου είπε μια φίλη μου η οποία δεν συμπαθεί και πολύ το αγόρι μου ότι τον είδε η ξαδέρφη μου την Πρωτοχρονιά, όταν μπήκα μαζί με αυτήν και τον αδερφό της σε ένα μαγαζί που θα ήταν εκεί και το αγόρι μου και αυτή μου είπε ότι κράταγε το χέρι μιας άλλης και την άφησε είδε την ξαδέρφη μου... το αγόρι μου περίμενε να πάω, το μαγαζί είχε πολύ κόσμο και απέναντι από το αγόρι μου ήταν η παρέα μου... αφού πήγα πρώτα να χαιρετήσω την παρέα μκαιου πήγα στο αγόρι μου όπου ήμασταν μαζί όλο το βράδυ.. το θέμα είναι ότι εγώ τώρα δεν ξέρω ποιον να πιστέψω???!!!   Ρώτησα την ξαδέρφη μου αλλά μου είπε ότι δεν ήταν σίγουρη γι αυτό και δεν μου το είχε πει από εκείνη την στιγμή... η ξαδέρφη μου όμως έχω καταλάβει και από το παρελθόν ότι με ζηλεύει παρά πολύ και φοβάμαι ότι το κάνει όλο αυτό επειδή με βλέπει ευτυχισμένη... ρώτησα το αγόρι μου όμως αλλά αυτός μου είπε ότι δεν ήταν τόσο ηλίθιος να το κάνει αυτό ενώ ήξερε ότι θα πάω, είχε τόσο κόσμο το μαγαζί και απέναντι του ήταν η παρέα μου και θα μου το έλεγαν σίγουρα αν τον έβλεπαν να το έκανε... επιπλέον στο μαγαζί μπήκα πρώτα εγώ μετά ο ξάδερφος μου και μετά η ξαδέρφη μου η οποία λέει πως μόλις την είδε το αγόρι μου άφησε το χέρι αυτής και είπε ωχ! Σας παρακαλώ πείτε μου τις γνώμες σας γιατί δεν ξέρω ποιον να πιστέψω....
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #124757 από pi8hkos97 στις 14 Ιανουαρίου 2014, 10:46μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Άκου να δεις αν ήταν εκεί όλη η παρέα αποκλείεται να ήταν τόσο βλάκας ώστε να γκομενίζει δεξιά και αριστερά
Επίσης αν η ξαδέρφη σου σε ζηλεύει το έκανε για να στη σπάσει το πιθανότερο και σιγά μην έκανε ωχ όταν την είδε
Και αφού σε περίμενε δεν θα είχε άγχος μην σκάσεις μύτη και τον πάρεις χαμπάρι;
Τέλος αν ήθελε την άλλη (η οποία μάλλον βρίσκεται στη φαντασία της ξαδέρφης σου) θα σου ζητούσε να χωρίσετε ή να παραμείνετε φίλοι. Άρα άραξε και μην ακούς την ξαδέρφη σου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124760 από life and love στις 14 Ιανουαρίου 2014, 10:58μμ

life and love

μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Το θέμα είναι ότι μόλις τον πιστεύω θυμάμαι κάτι που μου είχε πει μια φορά στο παρελθόν σου συζητάγαμε για έναν φίλο του που είχε κερατώσει την κοπέλα του... μου είπε ότι ήταν πολύ μάγκας ο φίλος του που το έκανε αυτό... όμως μετά του είπα ότι αν ήθελε ας μου το έκανε κι αυτός εμένα αυτό αφού το θεωρούσε μαγκιά και μου απάντησε όμως ότι εμένα θέλει μόνο και δεν θέλει να με χάσει ποτέ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124764 από life and love στις 14 Ιανουαρίου 2014, 11:14μμ

life and love

μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Σας παρακαλώ απαντήστε κι άλλοι γιατί δεν ξέρω τι να κάνω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124766 από Surfer123 στις 14 Ιανουαρίου 2014, 11:29μμ

Surfer123

Εικονίδιο
μέλος από: 16/9/2013
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0
Να μαι κ εγώ:ρ. Λοιπόν εγώ θα συμφωνήσω με τον gorillas97 καθώς ο φίλος σου δεν μου φαίνεται για τόσο χαζός.. Δηλαδή να μπορεί να κρατάει 5 μήνες μια σχεση και μετά να την μουτζωνει έτσι απλά... Τώρα σχετικά με τον φίλο του που σου έλεγε που κερατωσε την κοπελα του λογικά θα σου το έλεγε ως παράδειγμα προς αποφυγήν. Οχι οτι του άρεσε κ ήθελε και αυτός να κανει το ίδιο. Και πρόσεχε την ξαδέρφη σου κ λίγα μαζί της. Σαν να την έχει βαρεσει η αγαμια στο κεφάλι . Ένας φίλος μου θυμάμαι ήταν ερωτευμένος με μια κοπελα που δεν την ήξερε ενώ ήξερε πολυ καλα την φίλη της. Η κοπελα εκείνη έλεγε στη φίλη της πως τον γουστάρει και ο φίλος μου επίσης της έλεγε οτι γουστάρει τη φίλη της . Εκείνη όμως επειδή ζηλευε έλεγε τα αντίθετα ακριβώς στον φίλο μου και στη φίλη της . Μετά απο 6 μήνες ο φίλος μου δεν άντεξε αλλο κ πήγε και της το εξομολογήθηκε πως του αρέσει. Τώρα κλείνουν 5 μήνες μαζί... Σορυ π βγήκα οφ τοπικ αλλα ήθελα να σου δείξω μέχρι που μπορεί να φτάσει ένας άνθρωπος που ζηλευει. Μακριά απο την ξαδέρφη σου σε τέτοια θεματα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124840 από BLKA στις 17 Ιανουαρίου 2014, 11:27μμ

BLKA

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/1/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
EPIDI EPATHA KAPOTE KATI PAROMIO O ADELFIKOS MOU FILOS MOU EIPAI POS H GOMENA MOU FILIOTAN ME ALO KAI APO OTI META EMATHA O POUSTIS THN HTHELE THA SOU SISTINA NA MHN BIASTIS NA TON XORISEIS KAI 2 BROSTA STOUS FILOUS SOU THA EKANE TA GOMENIKA TOU DEN STEKH ELPIZO NA BOHTHISA
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login