Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Συγχαρητήρια, μόλις σε επιλέξαμε για μια μυστική αποστολή. Θα σκουπίζεις την περιοχή λίγο κάτω από το Γούγλη.
Πέμπτη, 9 Μαΐου

ΑΠΟΧΗ ΑΠΟ ΤΟ ΣΕΞ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #125119 από colemon στις 03 Φεβρουαρίου 2014, 4:08μμ

colemon

μέλος από: 3/2/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλησπερα σε ολους τους φιλους-ες!Θα μπω αμεσως στο θεμα μου..Εχω σχεση με μια κοπελα απο την αλβανια 8 μηνες τωρα....μου εκρυβε τη καταγωγη της στην αρχη....συμπεριφορες περιεργες..πολυ κλειστος ανθρωπος...ενα προφιλ στο φεισμπουκ με προκλυτικες φωτογραφιες κτλλ....μολις γνωρισα τους δικους της και αποδεχτηκα τη καταγωγη της..ολα ηταν πολυ καλυτερα!!!!!πολυ αγαπη αλλα καιπολλοι καυγαδες...γιατι δεν εκδηλωνοταν...τσακωμοι εγωισμου για μερες ολοκληρες....5 μερες καλα 2 χαλια...διεγραφη οικειοθελως το προφιλ στο φεσμπουκ..ειναι κλειστος ανθρωπος και ακομη πιο κλειστος στοκρεββατι..Το παμε σοβαρα με τη κοπελα..εχω γνωρισει τους δικους τους που ειναι υπεροχοι ανθρωποι.Ξεχασα να σας αναφερω(δε ξερω αν βοηθαει η οχι),τοπρωτο καιρο των τσακωμων με χωριζε συνεχεια...τα βρισκαμε συνεχεια..τη κυνηγουσα...μεχρι που δε το ξανακανε και υποστηριζε οτι ολα αυτα τα εκανε για να με δοκιμασει.... Ειχε απατησει συντροφο της....ο τελευταιος συντροφος την απατουσε και την αφηνε σπιτι συνεχεια και εβγαινε με παρεες....καθως καιτην ειχε τραβηξει ημιγυμνες φωτο με δικη της συνεναινεση που εδειχνε σε διαφορους ακομη και σεατομαπου δουλευαν στο μαγαζι που εργαζοταν η ιδια....ολα κυλουσαν καπως καλυτερα...στο κρεββατι ενα μαζεμμενο κοριτσι που δε με κλαυπτε....δεν εκανε τπτ απολυτως....το ειχα αναφερει καποιες φορες αλλα οπως υποστηριζε δεν ειναι καμια που.... για να κανει τρελα πραγματα...δε το δεχομαι αυτο τσπ...Γτασαμε στο σημειο να γκρινιαζω γιατι δε καναμε ουτε σεξ..10 ημερα ολοκληρα...συνεχης τσακωμοι γιαυτο...οσες προσπαθειες και αν εκανα τη μια δεν ειχε κανει μπανιο..την αλληξ ειχε πονοκεφαλο...και ξενερωσα πραγματικα απο μεριας μου...φτασαμε τωρα 3η φορα και ηαμστε στα μαχαιρια γιαυτο το θεμα..υποστηριζει οτι ειναι πολυ κουραμσενη..οτι δε γουσταρει τη δουλεια της και δεν εχει ψυχολογια για τετοιοα...καθω οτι δεν ειναι βασικο γιαυτην.....το σεξ.Εξηγησα πολλες φορες οτι ειναι ζωτικο κομματι σε μια σχεση...οτι δε νιωθω πλεον αντρας.....οτι με κανει να νιωθω ανεπιθυμητος και οτι αν δε την ελκυω πλεον να μην με ταλαιπωρει και να με αφηασει...Η απαντηση της παντα ειναι οτι δεν ειναι τπτ απο αυτα που πιστευω..αλλιως δε θα ηταν μαζι μου...ειναι η κουραση κτλ.......συγνωμη αν εγραψα πολλα..τη γνωμη σας.
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #125188 από coolgirl23 στις 05 Φεβρουαρίου 2014, 11:39μμ

coolgirl23

Εικονίδιο
μέλος από: 4/2/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Διαβασα οσα εγραψες και ενιωσα την αναγκη να σε βοηθησω..Δεν ξερω ακριβως τι να σου πω ουτε και θελω να επιρεαστεις απο μια απαντηση που θα παρεις αποεδω αλλα νομιζω πως η κοπελα δεν σε γουσταρει και πολυ. Το οτι δεν ειναι που...για να κανει τρελλα πραγματα ειναι κατι που πιστευω πως δεν κολλαει γιατι δεν χρειαζεται μια κοπελλα να ειναι αυτο για ν κανει ωραια πραγματα στο σεξ. Περα απο αυτο ομως νομιζω πως αν η κοπελα σου ηθελε πραγματικα να ειστε μαζι θα σου ελεγε ευθεος τι ειναι αυτο που δεν της αρεσει στη σχεση σας και δε θα εβρισκε συνεχεια δικαιολογιες του τυπου ειμαι κουρασμενη. Οση κουραση και να υπαρχει το σεξ ειναι μια τρυφερη στιγμη μεταξυ 2 ατομων που θα επρεπε να την ξεκουραζει. Ειναι λογικο να σε κανει με τον τροπο της να νιωθει πως δεν μετρας γι αυτην, οχι μονο σαν ανθρωπος, αλλα και σαν αντρας αφου η συμπεριφορα της ειναι απομακρη .Δεν ξερω τι αλλο ν σου πω αν και ξερω πως δεν βοηθησα αλλα στη θεση σου αν συνεχιζε το ιδιο για αλλο ενα μηνα θα το τελειωνα. Δεν φταις σε κατι για να περνας ολο αυτο και αν φταις τοτε δε φταις μονο εσυ αφου η κοπελα σου δεν σου εξηγει ξεκαθαρη την κατασταση. Καλη συνεχεια και ελπιζω να βελτιωθει η κατασταση!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125191 από Webmaster στις 06 Φεβρουαρίου 2014, 3:23πμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Μεταφέρθηκε στο "Κλάψιμο" με σήμα το ελάφι με τα κέρατα.



-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125196 από colemon στις 06 Φεβρουαρίου 2014, 5:08μμ

colemon

μέλος από: 3/2/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
ευχαριστω πολυ κολορ για το ενδιαφερον σου ....μεχρι σημερα κανουμε κουβεντα γιαυτα α θεματα..και συνεχιζει και υποστηριζει οτι οφειλεται στη κουραση και οτι δε θα ηταν μαζι μοου να δε με ηθελε κτλ.....ειμαι σε αδρανεια αλλα και με μια πεσμενη αυτοπεπηθηση οπως και αντρισμο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login