Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Οι παπαροκάδες σε συναυλία και στην έξοδο πάγκος με εικονάκια και μπουκαλάκια αγιασμό
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

ΜΠΕΡΔΕΜΑ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140784 από katerinoualove1 στις 31 Ιανουαρίου 2018, 8:45πμ

katerinoualove1

Εικονίδιο
μέλος από: 15/6/2017
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Για σασ παιδια και παλι.
πρωτα απο αλλα ειμαι 15 και παω 1λυκειου.. <εχω μια φιλη που πιγενει 2 γιμνασιου στο γυμνασιο διλα απο εμασ..την κοπελα την ξερω ενα χρονο .
οταν ξεκινησε η χρονια μου ειπαι οτι μηλαει απο το φασεβοοκ με ενα αγορι που τωρα πιγενει 2 λυκειου στο σχολειο μοθ. Με ρωτουσε αν τον ειδα και αν ηταν ομορφοσ..αυτοσ τησ ελεγε οτι ειναι κουκλα και οτι του αρεσει πολυ...τελοσ παντο μετα σταματισαν να μιλανε..και η φιλη μου τα εφτιαξε με ενα αλλο παιδι..τωρα εμενα ξεκινισε να μου αρεσει εκινοσ και εκανα ενα φακε ακαουν και το ρωτισα αν τα εχει με καπια κοπελλα και μου ειπε οχι και του λεω οτι το ακαουν ηταν φεικ και οτι μου αρεσει πολυ και οτι φοβουμε να του στιλω απο κανονικο...καιμου λεει στιλε μια φοτογραφια του εστιλα και μετα δεν ειπε κατι στο σχολειο με βλεπει παρξενα...
τωρα πριν δθο μερεσ μου ειπε η φιλη μου οτι τον θελει και του εστιλε μνμ και αυτοσλεει πποσ και ετσι εχει καιρο να μηλησουμε.. μετα δεν ξερω τι εγινε.. εγω δεν τησ εια οτι μου αρεει...
χελπ δεν ξερω τι να κανω παντα πεφτω στα λαθοσ ατομα...αλλα δεν μπορω ρε ειναι μουνι ρε εκι εχει σωματρα και ειναι και πολυ καλοσ ανθρωποσ...........
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #140794 από lida στις 01 Φεβρουαρίου 2018, 10:04πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Έγραψε:(katerinoualove1@31 Ιανουαρίου 2018)
χελπ δεν ξερω τι να κανω παντα πεφτω στα λαθοσ ατομα...αλλα δεν μπορω ρε ειναι μουνι ρε εκι εχει σωματρα και ειναι και πολυ καλοσ ανθρωποσ...........

Αυτη την τελευταια παραγραφο δεν τη καταλαβα. Μπορεις να εξηγησεις??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140846 από Akis2000 στις 12 Φεβρουαρίου 2018, 1:22πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
hahahaha lida από το στόμα μου το πήρες μιλάμε. Η αλήθεια είναι ότι και εμένα με μπέρδεψε στο τέλος!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login