Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πάντα αλλάζει ριζικά μια γλώσσα προγραμματισμού τη στιγμή ακριβώς που θα σιγουρευτείς ότι την έμαθες καλά.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Δεν ξέρω τι να κάνω πως να το διαχειριστώ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145111 από Christy25 στις 29 Μαΐου 2020, 4:40μμ

Christy25

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2020
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπέρα είμαι παντρεμένη με ένα παιδάκι είμαστε 3 χρόνια μαζί με τον άντρα μου και δυο χρόνια που έχουμε την μικρή είμαι χάλια ψυχολογικά ψυχοσωματικά γενικός όλα ο άντρας μου είναι ανεύθυνος σε όλα ζούμε με τους γονείς του οι οποίοι μας βοηθάνε σε όλα όπως και οι γονείς μου οικονομικά συο φουλ πάνες για το μωρό γάλα για το μωρό τα πάντα παιχνίδια ρούχα έχω φτάσει σε σημείο να ζητιανεύω πάντα για να μου πάρουν κάτι όποτε και να του πω ότι πρέπει να πάρουμε αυτό στο παιδί λέει δεν χρειάζεται δουλεύει και τα λεφτά φεύγουν όλα για άσκοπα δικά του εξοδα είτε είναι για το αμάξι είτε είναι για χαζομάρες δικές του εμένα δεν μου δίνει λεφτά αν μου δοσει ποτέ ποτέ ένα 20 αυτό είναι όλο δεν φτιάχνω μαλλιά νύχια δεν έχω λεφτά να με Πειριποιηθβ που πάντα ήμουν στην πένα δεν αναγνωρίζω τον εαυτό μου να φύγω δεν μπορώ πρώτον δεν θέλω μα στεναχωρήσω τους γονείς μου και τα πεθερικά μου θα στεναχωρηθούν πολύ και δεύτερον δεν έχω που να πάω και αναγκάστηκα μένω σε όλο αυτό το λούκι αλλά προβλήματα δεν αντιμετωπίζω τα πεθερικά μου είναι χρυσά η κουνιάδα μου ο κουνιαδος μου μάλαμα η αδερφή του του μιλάει συνέχεια αλλά δεν λέει να καταλάβει δεν ξέρω πραγματικά τι να κάνω έχω αρχίσει και παχαίνω διότι η στεναχώρια μου προκαλεί λιγούρα και τρωο τα πάντα ότι βρω μπροστά μου ήμουν πάντα χαρούμενος άνθρωπος και τώρα είναι θλιμμένη δεν έχω διάθεση δεν έχω όρεξη και οκά μου τα προκαλεί η συμπεριφορά του ο Αδερφός τιυ είναι παντρεμένος ζει Θεσσαλονίκη έρχεται που παι που δεν ξέρει τίποτα στους γονείς δεν μιλάω δεν θέλω να χαλάσω την καλή εικόνα που έχουν γιαυτοβ τον λατρεύουν ασχέτως ότι κάθε φορά που ζητάω λεφτά μου λένε δεν σου δίνει λεφτά και κάθομαι και τον δικαιολογο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145116 από ΣινγκλΜπόι στις 30 Μαΐου 2020, 12:07μμ

ΣινγκλΜπόι

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/4/2020
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Νομίζω ότι οφείλετε να συζητήσετε με τον άντρα σου και άσε τους συγγενείς.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145407 από OMG123 στις 10 Αυγούστου 2020, 6:09μμ

OMG123

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/7/2018
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
Θεωρώ οτι πρέπει να το συζητήσεις με τον σύζηγο αμ τι άλλο να βάλεις όρια και υποχρεώσεις και αν απλά δεν ανταποκριθεί καλό θα ήταν να γυρίσεις στους γονείς σου και να βρείς μια εργασία έστω και 6ωρου για να συμβάλλεις στα έξοδα. Σκέψου οτι αν ο συγκεκριμένος δεν είναι κατάλληλος για την θέση πατέρα ίσως ζημιωθείς ψυχολογικά πιο πολύ απο το να λάβεις τα μετρα σου νωρίτερα. Οι γονείς είναι γονείς εάν δουν την κόρη τους να ζητάει βοήθεια μην ανησυχείς θα σε βοηθήσουν. Απλά μην το αφήσεις για αργότερα οτι απόφαση και να πάρεις πρέπει να γρηγορίσεις γιατί μετά θα είναι αργά
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145459 από Gerta στις 19 Αυγούστου 2020, 10:51πμ

Gerta

Εικονίδιο
μέλος από: 19/8/2020
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Εσύ δουλεύεις; Γιατί δεν αρχίζεις μια δουλειά και να μαζεύεις χρήματα; Ώστε να γίνεις οικονομικά ανεξάρτητη και να μην χρειάζεσαι ούτε τα λεφτά των γονιών σου/ ούτε του συζύγου σου. Και αφότου βγάζετε τα ίδια χρήματα με τον άντρα σου να συζητήσετε τα οικονομικά σας και να βρείτε έναν τρόπο οικονομίας, ώστε να μπορείτε να διαχειριστείτε την ανατροφή του παιδιού σας και να κρατήσετε ένα σπίτι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login