Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Τράπεζα είναι το ίδρυμα που σου δανείζει λεφτά αν μπορείς ν' αποδείξεις ότι δε σου χρειάζονται.
Κυριακή, 5 Μαΐου

Να πω κι εγω αυτο που με καιει επιτελους!

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #34389 από Snow-white στις 17 Οκτωβρίου 2005, 3:08μμ

Snow-white

Εικονίδιο
μέλος από: 18/8/2005
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
Δεν κατακρίνω κάτι. Απλά είναι θέμα επιλογών. Αλλιώς έχω φανταστεί εγώ τον εαυτό μου και αλλιώς εσύ. Έχουμε θέσει διαφορετικές προτεραιότητες για τη ζωή μας... Κανείς δεν μπορεί να κρίνει ποιά επιλογή είναι καλύτερη. Αρκεί αυτό που επιλέγεις να σε κάνει ευτυχισμένο. Εμένα θα μου δώσει ευτυχία να ανέβω πολύ επαγγελματικά, χάνοντας ίσως σε κάποιες περιπτώσεις από την προσωπική μου ζωή. Το κεφάλι όμως θα το έχω πάντα ψηλά. Όπως κι εσύ. Να'σαι καλά
προφίλάλλα...
Μήνυμα #34561 από Unicorn στις 03 Νοεμβρίου 2005, 6:56μμ

Unicorn

μέλος από: 20/1/2004
μηνύματα: 111 αποδεκτές 0
Είδα αρκετά την φράση κάνω τον μαλάκα , δεν θα γίνω ο μαλάκας κ.λ.π. Δεν προσδιορίσατε όμως καθόλου ποια είναι τα σημεία που σε κάνουν τελικά . Όχι τίποτα άλλο να γράφουν οι παλιότεροι για να μαθαίνουν οι νεότεροι .
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35339 από maryn στις 14 Ιουλίου 2006, 2:35μμ

maryn

Εικονίδιο
μέλος από: 12/7/2006
μηνύματα: 51 αποδεκτές 0
Το οτι δουλευεις ειναι πιο σημαντικό απ ολα τα άλλα.
Αν σε εκμεταλλευοντε μην το αφήνεις. Μίλα. Αλλά αν τα χρήματα που βγάζεις ειναι κάτι παραπάνω απο ικανοποιητικά άστο.
Δεν ξέρεις πως ειναι να χάνεις τη δουλειά σου, και να μην εισαι και υπευθυνος εσύ. Αλλά άλλες καταστάσεις..
Χάνεις τα πάντα.
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login