Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Γκάλης, Γιαννάκης, Φασούλας, Χριστοδούλου, Καμπούρης – Μπάσκετ.
Σάββατο, 20 Απριλίου

Αφαίρεση φρονιμιτη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145906 από Georgiana στις 05 Φεβρουαρίου 2021, 3:46πμ

Georgiana

Εικονίδιο
μέλος από: 5/2/2021
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλησπέρα πριν δυο μέρες αφαίρεσα τοκ επάνω δεξιά φρονιμιτη μου(εγκλειστοσ)Την πρώτη μέρα δεν είχα κανένα σύμπτωμα από τα ξεμερωματα της δεύτερης άρχισα να πονάω αλλά αυτό που με τρομάζει είναι ότι έχω έναν πόνο στο μισό κεφάλι και κάτι σαν ζαλάδα όταν στέκομαι όρθια.Μπορεί να είναι από την εξαγωγή του φρονιμιτη να σημείωσω ότι δεν παίρνω αντιβίωση ή κάποιο ιδιαίτερο χάπι.Επίσης λόγω προϊστορίας αρρωστοφοβιας πριν 3 χρόνια είχα κάνει αξονική εγκεφάλου και είχα επισκεφτεί νευρολόγο χωρίς να βρει τίποτα απολύτως.
Υπάρχει κάποια παρόμοια περίπτωση;
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #145910 από NebulaSpirit στις 06 Φεβρουαρίου 2021, 2:25πμ

NebulaSpirit

Εικονίδιο
μέλος από: 10/2/2016
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καταρχάς είναι λάθος που δεν παίρνεις αντιβίωση μετά από αφαίρεση κλειστού φρονιμίτη. Τεράστιο λάθος. Δεν σου έγραψε ο γναθοχειρούργος ή δεν την πήρες από μόνη σου; Μιλάμε για ανοιχτό τραύμα που μπορεί να μπει οτιδήποτε. Κακός αναζητάς λύση σε ένα φόρουμ, πήγαινε αμέσως στον γιατρό και πες του τι νιώθεις. Ότι άλλο και να σου πει κάποιος σε ένα φόρουμ θα είναι απλώς επικίνδυνο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145911 από Georgiana στις 06 Φεβρουαρίου 2021, 8:18πμ

Georgiana

Εικονίδιο
μέλος από: 5/2/2021
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Ο ίδιος ο γιατρός δεν μου έγραψε αντιβίωση γιατί δεν το θεώρησε απαραίτητο,η τομή είναι ελάχιστα μικρή και η όλη διαδικασία κράτησε το πολύ 5 λεπτα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login