Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είπα στα παιδιά μου: "Μια μέρα θα κάνετε κι εσείς δικά σας παιδιά". Ένα απ' αυτά μου είπε: "Κι εσύ".
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Μυστικό μου

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #34758 από Mikres siwpes στις 21 Δεκεμβρίου 2005, 4:18πμ

Mikres siwpes

μέλος από: 21/12/2005
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Θα είχε κάποια σημασία αν γνώριζες ? Είναι τόσα που θέλω να πω μα δεν βρίσκω           τις λέξεις .. καμία ουσία τελικά . Μόνο ο πόνος που φωλιάζει μέσα μου και γίνεται μέρα με τη μέρα μεγαλύτερος … μα εσύ μακριά μου .Έφυγα γιατί σ΄ αγαπούσα , γύρισα και πάλι γιατί συνέχισα να σ΄ αγαπώ ακόμα περισσότερο … μα εσύ μόνο σημάδια σιωπής . Και να ΄μια πάλι εδώ να περιμένω αλλά μάταια … είναι το ίδιο για σένα και αυτό καρδιά μου δεν αντέχεται .’’ Ίσως κάποτε” λέω μέσα μου και μόνο η ελπίδα με κρατά .
Τα μάτια κλαμένα μα δεν με νοιάζει . Αλήθεια όμως , δεν το κατάλαβες ποτέ ; Ας ήξερα αυτό έστω …Πολλές φορές θέλησα να σε ρωτήσω μα δύναμη δε βρήκα … Κι αυτή η θλίψη να με τυλίγει ξανά . Δεν θέλω να ξέρω αν είσαι καλά , δεν θέλω να ξέρω αν γελάς η αν κλαις αφού θα ΄σαι με άλλη . Θέλω να ξέρω πως θα ξεφύγω …δεν σε θέλω άλλο στα όνειρα μου με κούρασες …
Άραγε θα σκεφτείς αν αφορούν εσένα αυτές οι σκέψεις ; Ποιος ξέρει μπορεί να σταθώ τυχερή και ν ΄απαντήσεις και εσύ έτσι ανώνυμα ...   

Μια μέρα ακόμα ίδια , με την καρδιά σφιγμένη ακούω ξανά το τραγούδι που με ταξιδεύει μαζί σου . Εχτές σου είπα ψέματα δεν θέλω να φύγεις απ τα όνειρα μου …είναι άδεια χωρίς εσένα . Ας ήξερα τι άλλο να κάνω πια .
προφίλάλλα...
Μήνυμα #34760 από Ventrix στις 21 Δεκεμβρίου 2005, 2:23μμ

Ventrix

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/6/2005
μηνύματα: 71 αποδεκτές 0
προφίλάλλα...
Μήνυμα #34761 από sadenrepese στις 21 Δεκεμβρίου 2005, 5:26μμ

sadenrepese

Εικονίδιο
μέλος από: 19/12/2003
μηνύματα: 52 αποδεκτές 0
Σόρυ μήπως είσαι ερωτευνένη με κανένα κολλητό σου ; Πολύ θλιμμένη την βλέπω την κουβέντα σου και πολύ αδιέξοδη!!
Απο ενδιαφέρον για πάρε πρωτοβουλίες και άσε τα μυξομελανχολικά σου.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35320 από maryn στις 14 Ιουλίου 2006, 10:06πμ

maryn

Εικονίδιο
μέλος από: 12/7/2006
μηνύματα: 51 αποδεκτές 0
Και γω το ιδιο αισθάνομαι για κάποιον..
Κι ας ειμαστε μαζι..
Ισως κάποια στιγμή μπει στη ζωη του άλλη..
Ειναι πολυπλοκο και δεν μπορω να το εξηγήσω απο δω..
Τι κάνεις θα μου πεις σε αυτην την περιπτωση...?
Φευγεις ή μενεις....?
Κάνε αυτο που σε κάνει να αισθάνεσαι καλύτερα...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35515 από deathsinger... στις 26 Ιουλίου 2006, 2:27μμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0
...Ή ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ, ΜΗΝ ΤΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35517 από McAntonio στις 26 Ιουλίου 2006, 2:32μμ

McAntonio

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/7/2006
μηνύματα: 201 αποδεκτές 0
snif snif
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35590 από deathsinger... στις 29 Ιουλίου 2006, 11:36μμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0
Το ποτάμι δεν γυρνάει πίσω ούτε ο χρόνος που τρώμε κάθε μέρα σκεφτόμενοι αυτά...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35610 από !me! στις 31 Ιουλίου 2006, 4:08μμ

!me!

Εικονίδιο
μέλος από: 27/7/2006
μηνύματα: 305 αποδεκτές 0
Ξεκόλα και στάσου στα πόδια σου
Όλος αυτός ο πόνος είναι δική σου επιλογή, εσύ κράτάς τον εαυτό σου δέσμιο της θλιψης σου και αυτής της προφανώς αδιέξοδης κατάστασης.
Εσύ επιλέγει τι θα κάνεις : Θα περιμένεις να δει το post σου να φλασάρει ότι εσύ είσαι το νόημα της ζωής του να τα παρατήσει όλα και όλους να αλλάξει τη ζωή του και να έρθει να σε πάρει με το άσπρο άλογο του στα σύννεφα ή θα αλλάξεις εσύ στάση και θα σταθείς στα πόδια σου, θα αρχίσεις να κάνεις πράγματα για τον εαυτό σου και ΜΟΝΟ!

sorry που στα λέω λίγο απότομα και ωμά αλλά κι έγω έτσι απότομα χρειάστηκε να τα ακούσω όταν έχανα την μπάλλα για να συνέλθω
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35616 από deathsinger... στις 31 Ιουλίου 2006, 9:26μμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0
Συμφωνώ !me!.....ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΝΑ ΧΙΟΝΙΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΑΣΠΡΗ ΜΕΡΑ (όπως λένε και τα συντρόφια). Πάρε χαρτί και στυλό και γράψε την μοίρα σου εσύ ο ίδιος...και αν κάτι πάει στραβά απλά να σφίγγεις πιο πολύ τον στυλό και να κρατάς πιο σφιχτά το χαρτί......Οι καλύτερες μέρες δεν θα έρθουν....ΘΑ ΦΤΙΑΧΤΟΥΝ....(καλά? τι είπα ρε το ατομάκι?)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #38969 από Desara στις 04 Απριλίου 2007, 4:57μμ

Desara

Εικονίδιο
μέλος από: 4/4/2007
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
"mikres siwpes" μ'ανατριχιασες... νιωθω σαν καποιος να εγραψε τα εσωψυχα μου χωρις να μιλησω...
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login