Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η πιο ακατάλληλη στιγμή να γίνεις πατέρας είναι 19 χρόνια πριν από ένα παγκόσμιο πόλεμο.
Σάββατο, 4 Μαΐου

Μυστικό μου

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #39115 από Daphni στις 13 Απριλίου 2007, 4:12πμ

Daphni

Εικονίδιο
μέλος από: 7/8/2005
μηνύματα: 119 αποδεκτές 0
Τώρα...ενάμιση χρόνο μετά...Σκέφτεσαι ακόμη το ίδιο?Πάντως ειλικρινά σε καταλαβαίνω...Ειδικά αυτή τη στιγμή...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39246 από tHoDwRiS στις 26 Απριλίου 2007, 12:13πμ

tHoDwRiS

Εικονίδιο
μέλος από: 18/2/2006
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
Μπορεί όλα αυτά να είναι χαμένες σκέψεις...ίσως όλοι μετά απο έναν έρωτα να χάνουμε το χρόνο μας κάνοντές τες...ίσως πράγματι να πρέπει να προχωράμε μπροστά...αλλά που είναι το "μπροστά"?Μάλλον εξαρτάται απο την κατεύθυνση στην οποία κοιτάζεις...μην κοιτάς λοιπόν προς κάποιον που σε πλήγωσε,γύρισε το βλέμμα σου και προχώρα...μακάρι όλοι ν αγαπούσαν τόσο δυνατά και "ρομαντικά"...όμως δε συμβαίνει δυστυχώς...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #46275 από ksanthoulla στις 21 Ιανουαρίου 2008, 3:36μμ

ksanthoulla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/8/2007
μηνύματα: 748 αποδεκτές 0
Δεν ξερω πως τα καταφερα και μπηκε καταλαθος αυτο το κειμενο,αλλα μπορω να πω και με θαυμαζω,οτι του αφιερωνω...
Δεν με νοιαζει αν ειναι καλα,αν περνα καλα..
Εχω ηδη αρχισει να αδιαφορω και ξερω οτι αν το διαβαζα παλια θα εβαζα τα κλαματα..!!
Τωρα πια γελαω με τον χρονο που χαραμισα,την αξιοπρεπεια που σπαταλησα,..τον δικο μου εγωισμο που εριξα..
Τελικα φτουπαιδες και φτουκορασιδες καποιος που δεν θελει να ειναι με καποιαν οχι γιατι δεν νιωθει κατι αλλα για πολλους αλλους λογους,κανει τα παντα γιανα τον μισησει?κανει τα παντα για να νιωσει εκεινη αηδια για το ονομα του,για εκεινον?

Γιατι εμεις οι ανθρωποι τρεχουμε μακρια απο την αληθινη αγαπη?
Γιατι σκοτωνουμε οτι καλο εχει μεσα του καποιος για εμας?

Αραγε γιατι?!
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login