Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τα υιοθετημένα παιδιά είναι μεγάλος μπελάς. Πρέπει να τα μάθεις να σου μοιάζουν εμφανισιακά. (Gilda Rander)
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Ψάχνω και εγώ φίλους

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #148194 από Keftes στις 08 Απριλίου 2021, 3:34πμ

Keftes

Εικονίδιο
μέλος από: 8/4/2021
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Χελλου! Είμαι 15( Τρίτη γυμνασίου) και ζητάω απεγνωσμένα φίλους. Δεν είναι ότι έχω μείνει μόνη μου χωρίς κανέναν όχι όχι... υπάρχουν άτομα γύρω μου κάποιες παρέες κλπ αλλά έχω δυο προβλήματα: 1.δεν είμαι για κανέναν προτεραιότητα. Όλοι έχουν τους κολλητούς τους και ο καθένας με θυμάται σε πολύ συγκεκριμένες περιπτώσεις( μου αρέσει παρά πολύ να ακούω τα προβλήματα των άλλων αλήθεια αυτό δεν με πειράζει, με πειράζει όμως όταν με θυμούνται μόνο για μαθήματα η όταν ξεμένουν καμία μέρα μόνοι τους Ε δεν είναι λίγο άδικο αυτό;) και 2.δεν ταιριάζω ιδιαίτερα. Με τα παιδιά από το σχολείο μου καθόλου γιαυτο του χρόνου θα αλλάξω σχολείο, με τα παιδιά εκτός σχολείου που κάνω παρέα οκευ έχουμε κοινά περνάω καλά μαζί τους απλά νιώθω ότι κάτι δεν πάει καλά. Εννοείται εκτιμάω παρά πολύ υην παρέα τους σε καμία περίπτωση δεν θα ήθελα να ξεκόψω απλώς θα θελα κάποιους ανθρώπους να είμαστε πιο ίδιοι, να νιώθω και εγώ μια παραπάνω άνεση. Δεν μου αρέσει η γενιά που ζω, θα ήθελα να μαι στο ‘80-‘90 τουλάχιστον στο 2005 που τα πραγνατα ήταν καλύτερα. Δεν ζητάω πολλά, να μαστε χαλαροί να μην μας νοιάζουν τα στοριζ στο ινστα να παίζουμε μουσικουλα να πηγαίνουμε με κιθάρες παραλία να φτιάχνουμε κάνα γλυκάκι να ανακαλύπτουμε πράγματα και όχι να είμαστε με τα κινητά όλη την ώρα! Θέλουν όλες χοτ γκερλ σαμερ Ε εγώ όχι δεν θέλω. Ούτε να μαι κακιά με τον κόσμο ούτε να έχω αγόρια. Μια χαλαρή παρεούλα και κάνα αγοράκι αλλά να υπάρχει κάτι μεταξύ μας όχι απλή ξεπέτα... Ζητάω πολλά; (Αν το διάβασες όλο σε λατρεύω)
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #148195 από tomakis στις 08 Απριλίου 2021, 5:15πμ

tomakis

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/3/2021
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εχεις απολυτο δικαιο σε οσα αναφέρεις , αλλα δυστυχως ο κοσμος πλεον ειναι ψεύτικος!!! Θα σε προτεινα να τους γραψεις ολους μεχρι να ενηλικιωθείς , και μετα λογω της ωριμότητας σου πιστευω οτι θα πρεπει να αναζητήσεις ατομα μεγαλύτερης ηλικιας και οχι μωρα....
Οτι επιπλεον θες αν σε βοηθησα ,πολυ ευχαριστως....
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login