Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Νευρωτικός είναι ο άνθρωπος που χτίζει παλάτια στην άμμο. Ψυχωτικός είναι εκείνος που ζει μέσα σ' αυτά και ψυχίατρος αυτός που παίρνει τα νοίκια.
Τρίτη, 23 Απριλίου

εκείνες οι ενδοξες μέρες...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #38703 από kUrt CoBaIn στις 26 Μαρτίου 2007, 3:04πμ

kUrt CoBaIn

Εικονίδιο
μέλος από: 21/7/2006
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
του καλοκαιριού...τότε που το ftou ήταν στα πα΄νω του...τότε που κάθε μέρα έβγαιναν καινούρια θέματα (όχι κορεσμενα όπως τώρα) και όλοι γενικά ήταν ΖΩΝΤΑΝΟΙ!! το ξέρω έχω καιρό πολύ να μπω αλλά ξαφνικά εκεί προς το τέλος Σεπτεμβρίου όλοι χάθηκαν ενώ είχε δημιουργηθεί μία ''παρέα'' που ο καθένας έλεγε τις απόψεις του,υπήρχαν οι κόντρες κτλ...μόνο ο deathsinger συνέχισε(μέχρι να ξενερώσει κ αυτός) και κάποιοι άλλοι....
     αλήθεια δεν με νοιάζει αν φάω κράξιμο αλλά νομίζω ότι πλέον κατάντησε βαρετό και χωρίς ζωη...και δεν θα είναι ποτε όπως τότε!δεν το παίρνω πατριωτικά απλα΄ΞΕΝΕΡΩΝΩ απίστευτα κα΄θε φορά που μπάινω! μόνο ηλίθιες ερωτήσεις και ηλίθια θέματα...
    Αυτα! καλη συνέχεια στην πορεία σας!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #38704 από puke-lerry στις 26 Μαρτίου 2007, 4:20πμ

puke-lerry

Εικονίδιο
μέλος από: 14/2/2007
μηνύματα: 72 αποδεκτές 0
θηλυκή εκδοχή του kurt, είμαι πολύ καινούριος σ'αυτό το site για να ξέρω πως ήταν τότε αλλά δεν το θεωρώ καθόλου ξενέρωτο, γι' αυτό και συνεχίζω να μπαίνω. Σ' αυτό όμως ας απαντήσουν καλύτερα άλλοι που μπορούν να κρίνουν καλύτερα από μένα,για να μη σου δώσω την ευχαρίστηση του να μου πεις ότι εγώ δεν ξέρω.
Εμένα με ενδιαφέρουν περισσότερο οι χαρακτηρισμοί σου για τις ερωτήσεις και τα θέματα, γιατί έχουν αντίκτυπο και σε μένα και σε όλους εδώ και προφανώς με προσβάλλουν. κόψ'τους λοιπόν για να μην πέσει και άλλο το επίπεδο σ' αυτό το topic. έτσι κι αλλιώς και οι δικές σου απορίες όπως οι τρίχες στα πουλιά μας και η αγαπημένη μας στάση δεν μπορώ να πω ότι μου γαργάλησαν ιδιαίτερα το μυαλό ούτε ότι ξεχειλίζουν από πρωτοτυπία.
news flash: αν ξενερώνεις απίστευτα, μπορείς να μην μπαίνεις απλά και να μην αποκαλείς εμένα ή τα θέματά μου (και κατ'επέκταση πιστεύω και των υπολοίπων) ηλίθια
προφίλάλλα...
Μήνυμα #38712 από Webmaster στις 26 Μαρτίου 2007, 1:41μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Αν ήταν στα πάνω του τότε που σβήναμε από τα 3 θέματα τα 2 και αλλάζαμε τίτλο στο άλλο 1, τότε το προτιμώ να είναι στα κάτω του.

-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #38858 από Praetorian στις 01 Απριλίου 2007, 11:36μμ

Praetorian

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/1/2006
μηνύματα: 149 αποδεκτές 0
Hello guys!Ύστερα από αρκετό χρονικό διάστημα επέστρεψα και νομίζω ότι σε αυτήν την απάντησή μου μετά από μήνες θα συμφωνήσω με την Kurt. Νομίζω ότι λίγο την έχουμε ξεχέσει(συγγνώμη για τα γαλλικά μου)τη θεματολογία.Απλά εντάξει μπαίνει ό κάθε άκυρος γράφει τη μπουρδίτσα του και μετά εμείς την τρώμε στην μάπα. Για αυτό και εγώ έφυγα για λίγο καιρό. Και η αλήθεια είναι πως ξαναγύρισα γιατί απλά ήθελα να δω τι κάνουν και αυτές οι ψυχές βρε αδελφέ...Δεν το παίζω διανοούμενος, ούτε ξερόλας και "υπεράνω" αλλά όταν υπάρχουν 320(υπερβολή) διαφορετικά θέματα για το ιδανικό μέγεθος του πέους από παιδάκια 13-14 χρονών που δεν έχουν καλά καλά αναπτυχθεί ώστε να φτάσουν στο τελικό μέγεθος, εντάξει λίγο εώς πολύ υπερβάλλουμε...Είδα μόλις πριν από λίγο κάτι καλά θεματάκια που έχουν πέσει αλλά και τα κλασσικά(για κάποιον που δε νιώθει τα πόδια του εξαιτίας μιάς γκόμενας ή κάτι τέτοιο). Ρε φιλαράκι και με όλο το σεβασμό δηλαδή αλλά και μεις γουστάραμε δεν τρέξαμε να το πούμε στο forum στα κολλητάρια μας το είπαμε. Αυτούς ρωτήσαμε ακόμα και αν ξέραμε ότι ξέρουν λιγότερα από εμάς.

Θεωρώ ότι μπορούμε να γράψουμε όλοι κάτι πιο ποιοτικό(όχι σαν το άλλον το εθνικιστή ή τον βουδδιστή που θυμάμαι έλεγε κάτι μπούρδες για απόλαυση--θέλω να το θυμηθώ για να ξαναγελάσω λίγο). Δε λέω και η μπούρδα μπούρδα-απαραίτητη είναι. Όταν όμως γίνεται τρόπος ζωής και ακόμη χειρότερα σκέψης μάλλον έχουμε πάρει φόρα φόρα κατηφόρα...Αυτά από εμένα...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #38862 από deathsinger... στις 02 Απριλίου 2007, 4:40πμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0
Απλά πρέπει να μην επαναλαμβανόμαστε. Δεν είναι κατάσταση να πετάμε συνέχεια ακυρα θέματα και χιλιο συζητημενα. Ούτε να ποστάρουμε για να ξεπεράσουμε τα 300 ποστ και να το παίζουμε παγώνια. Αν σε ενδιαφέρει κάτι το ψάχνεις. Δεν πετας απλα ενα ποστ ή ανοιγεις ενα θεμα ακυρο. Οντως υπήρχαν και καλήτερες μέρες στο φτου με πιο πολύ ενδιαφέρον όμως δεν πιστεύω οτι πέρασαν χωρις επιστριφή. Απλα τροπο θέλει οχι κοπο...ενα καλο ξεσκ@τισμα ορισμένων "ΑΚΥΡΩΝ"...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #38878 από !me! στις 02 Απριλίου 2007, 12:31μμ

!me!

Εικονίδιο
μέλος από: 27/7/2006
μηνύματα: 305 αποδεκτές 0
Εγώ που δεν έχω πουλί να μετρήσω τι να κάνω? Σοβαρά τώρα, πάντα θα υπάρχουν και άκυρα θέματα. Έτσι πάει, και όπως εμφανίζονται αυτά τα άκυρα θέματα έτσι και εξαφανίζονται γιατί δεν ασχολείτε και κανείς ιδιάιτερα μαζί τους. Δεν είμαι τόσο παλιό μέλος αλλά θυμάμαι και τις ένδοξες αυτές μέρες και όσες δεν ήμουν εκεί τις έχω διαβάσει και δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω με τον webmaster. Το επίπεδο πάντα κάποιος εμφανίζεται να το ρίξει, και προσωπικά προτιμώ να ετο ρίχνει κάποιος πιτσιρικάς με ανασφάλειες για την αναλογία της ηλικίας του με το μέγεθος του πέους του παρά να πέφτει από ώριμους και υποτίθεται κατασταλλαγμένους ενήλικους οι οποίοι εμφανίζονται με ιαχές πολέμου και απλά κονταροχτυπιούντε στο ΄ποιος είναι πιο δημιουργικός στις προσβολές
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42073 από the_loulister στις 25 Αυγούστου 2007, 3:13μμ

the_loulister

Εικονίδιο
μέλος από: 20/6/2007
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Ναι οκ...μου την έδωσε να γράψω για περσινά ξυνά σταφύλια!
Στο φτου μπαίνω κανα 8μηνο τώρα και με το φόρουμ έχω λίγες παρτίδες...Επομένως τα παλιά μεγαλεία (όπως λέτε) δεν τα χω προλάβει.
Πάντως θυμούμενη τα ποστς μου, νομίζω ότι μόνο πλάκα μπορώ να κάνω εδώ μέσα και μάλιστα αποτυχημένη! Ή θα μου τη λένε 13χρονα ή δεν θα συμμερίζεται κανείς τη διαθεσή μου για καζούρα...
Επίσης θα συμφωνήσω απόλυτα με την !me!...δλδ εμάς τις κακομοίρες που δεν μας προίκησε η φύση με κατούρημα στο όρθιο και δεν μπορούμε να μιλάμε για τροχιά πήδακα και τα σχετικά να το βουλώσουμε? (ρητορικό...όποιος απαντήσει τον έφαγα...εκτός αν προτίθεται να προβεί σε σχόλια του τύπου "ΝΑΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ"...ελευθερία λόγου και τα συναφή τα χω "γραμμένα" )


υ.γ. α! Puke είσαι ηλίθιο ρε!
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login