Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ποτέ μην τα βάζεις με ένα γουρούνι. Και οι δυο θα βρωμίσετε αλλά το γουρούνι θα το ευχαριστηθεί.
Τετάρτη, 15 Μαΐου

κατι ξεχωριστο...

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #42591 από death στις 04 Σεπτεμβρίου 2007, 4:40μμ

death

Εικονίδιο
μέλος από: 21/4/2007
μηνύματα: 289 αποδεκτές 0
θα σας κανω μια προταση... σε αυτο το θεμα θα ηθελα ο καθε ενδιαφερομενος που θα εισελθει, να γραψει οτι γουσταρει για τον εαυτο του. οτι νιωθει αυτη τη στιγμη, οτι ονειρα εχει για το μελλον κ γενικα να πει οτι του καρφωθει αυτη τη στιγμη...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42597 από TzhmhS στις 04 Σεπτεμβρίου 2007, 6:19μμ

TzhmhS

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2007
μηνύματα: 237 αποδεκτές 0
Το ονειρο μου ειναι να προδευψω στο IRC! πλακα κανω...Τωρα που λεμε θελω να τελειωσω το σχολειο τοσο πολυ που το αντιπαθω και να βρω μια καλη δουλεια για το μελλον μου και να σπουδασω αμα γινετε που δεν νομιζω...Αυτα εω για το μελλον μου, Αυτη τι στιγμη νιωθω απιστευτη βαρεμαρα και μαλλον θα βγω με κανενα φιλαρακι,λιγες μερες μου μενουν ακομη μετα αρχιζουν τα βασσανα...
προφίλάλλα...
6
Μήνυμα #42599 από senza paura στις 04 Σεπτεμβρίου 2007, 6:33μμ

senza paura

μέλος από: 21/5/2007
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αφού λέμε για επαγγέλματα ας πω και εγώ αυτό που θέλω να κάνω... Όπως πολλά παιδιά στην ηλικία μου θέλω να πάω στην Ιατρική και συγκεκριμένα με ενδιαφέρει η ειδικότητα του πλαστικού χειρουργού (όχι δεν βλέπω Nip/Tuck, ο θείος μου είναι πλαστικός χειρουργός)... Βέβαια παλιότερα σκεφτόμουν να συνεχίσω και επαγγελματικά το κολύμπι ή το μπάσκετ μιας και πολύ καλός είμαι σε αυτά και "πληρώ τις προδιαγραφές"... Αλλά κατέληξα στο ότι αυτά τα επαγγέλματα είναι μέχρι τα 35, γιατί μετά θεωρήσε πολύ μεγάλος...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42603 από death στις 04 Σεπτεμβρίου 2007, 7:11μμ

death

Εικονίδιο
μέλος από: 21/4/2007
μηνύματα: 289 αποδεκτές 0
εγω θελω να γινω χημικος
αλλα σε 2 χρονακια που θα παρω επισημα το πτυχιο κιθαρας θελω να ασχοληθω κ με τη μουσικη καπως σοβαρα.
senza paura απ'οτι εχω καταλαβει εισαι πολυ αθλητικος τυπος κ γι'αυτο νομιζω οτι πρεπει να κανεις κατι αναλογο...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42605 από spirooos στις 04 Σεπτεμβρίου 2007, 7:17μμ

spirooos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/2/2007
μηνύματα: 364 αποδεκτές 0
Εγω θελω πρωτα να τελειωσω το σχολειο. Μετα θα σπουδασω σκηνοθεσια και μολισ τελειωσω θα φυγω στο εξωτερικο για να σπουδασω animation.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42607 από Antre στις 04 Σεπτεμβρίου 2007, 7:27μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Τελειώνω Οικονομικών επιστημών του πανεπιστημίου Αθήνας. Έχοντας χόμπι το tango argentino σκεφτόμουνα να συνδυάσω τις γνώσεις μου από τη σχολή αλλά και από το χορό και να ανοίξω την δική μου επιχείρηση - σχολή χορού.

Καλό είναι να κάνεις όνειρα αλλά το πιο πιθανό είναι να δουλεύω ως λογιστής-καφετζής-παιδί για όλα τα θελήματα σε κάποια επιχείρηση δουλεύοντας 10 ώρες την ημέρα αλλά με μισθό μόνο το 8ωρο
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42609 από senza paura στις 04 Σεπτεμβρίου 2007, 7:32μμ

senza paura

μέλος από: 21/5/2007
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Κοίτα death... Πολλοί μου λένε ότι πρέπει να συνεχίσω και επαγγελματικά στην κολύμβηση γιατί είναι κάτι στο οποίο είμαι πολύ καλός και το αγαπώ... Ο προπονητής μου στο μπάσκετ μού έλεγε να σχοληθώ με το μπάσκετ αφού είμαι και ψηλός, γύρω στο 1.93 αυτό τον καιρό, και επειδή έχω καλή τεχνική κατάρτιση... Τελικά σταμάτησα το μπάσκετ αφού δεν άντεχα και μπάσκετ και κολομβητήριο/γυμναστήριο...
Αλλά έχω συνηδειτοποιήσει ότι αυτό που πραγματικά μου αρέσει να κάνω σαν επάγγελμα είναι η πλαστική χειρουργική... Πολλές φορές έχω παρακολουθήσει τον θείο μου σε χειρουργείο και με συναρπάσει το όλο σκηνικό... Πάντως τα άλλα μπορώ να τα συνεχίσω ως hobbies...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42618 από antreas_16 στις 04 Σεπτεμβρίου 2007, 9:45μμ

antreas_16

Εικονίδιο
μέλος από: 12/6/2007
μηνύματα: 135 αποδεκτές 0
egw den xerw ti thelw na gine. eutixos oi vathmoi m ine aristoi (persi vgika aristos tou sholeiou) alla auto p me provlimatizei ine pos 8elw mia dulia me eukeries anelixis diladi den thelo na perioristo tin stigmi pou pistevw oti exo tis dinatotites
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42624 από ksanthoulla στις 04 Σεπτεμβρίου 2007, 11:26μμ

ksanthoulla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/8/2007
μηνύματα: 748 αποδεκτές 0
Egw 8elw na teliwsw t gce kai profieciency me arista..toulaxisto B i kati,kai na me kanoun dexti se panepistimio agglias,afou prwta exw 18 geniko sto apolitirio..egw kai akoma 3 files m spoudes agglia g 4-5 xronia..an teliwsw me t kalo kai tis spoudes m 8a epistreyw g na vrw douleia..alliws 8a eimai katoikos agglias g ta epomena xronia tis zwis m..osa exw dld!!!avta....!!:)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42625 από sakis_c στις 04 Σεπτεμβρίου 2007, 11:37μμ

sakis_c

μέλος από: 4/9/2007
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
oxiiiii




προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login