Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Κάτι έχω πάθει... Αντιδρώ στη Java που μου επιβάλλει το Σκωτσέζικο κατεστημένο και γράφω μανιωδώς asp! ©Nocturne, irc.ftou.gr
Σάββατο, 18 Μαΐου

Ένας έρωτας και ένας άλλος μου εαυτός...

Σελ. 4
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #45741 από Daphni στις 06 Ιανουαρίου 2008, 10:53μμ

Daphni

Εικονίδιο
μέλος από: 7/8/2005
μηνύματα: 119 αποδεκτές 0
Κοίτα...για να είμαι ειλικρινής, δεν ξέρω αν είμαι εγώ που δεν του μιλάω, ή αν εκείνος δε μιλάει σε εμένα!Νομίζω ότι απλά κανείς μας δεν είναι εκεί για να το διαπιστώσει...
Αλλά και να του μιλήσω να του πω τι?Πως μου λείπει, πως τον νοιάζομαι και πως ό,τι ζω θέλω να το μοιράζομαι μαζί του..?Αφού με πλήγωσε...δε μου είναι ιδιαίτερα εύκολο να το ξεπεράσω αυτό!Άλλωστε αφού ο ίδιος δεν έχει δώσει σημεία ζωής μέχρι τώρα, μάλλον με έχει ξεπεράσει, κι ίσως ξεχάσει κιόλας!Άρα ποιος ο λόγος??
Δεν είναι κομματάκι ανόητο να κυνηγήσω κάποιον που με πλήγωσε και μετά με ξέχασε από πάνω??
προφίλάλλα...
Μήνυμα #46038 από Daphni στις 14 Ιανουαρίου 2008, 5:14μμ

Daphni

Εικονίδιο
μέλος από: 7/8/2005
μηνύματα: 119 αποδεκτές 0
Πέρασαν 8 ολόκληρες μέρες χωρίς να σας πω νέα για την αγιάτρευτη περίπτωσή μου...
Έτυχε να αναμιχθώ σε μία συζήτηση με ένα παιδί που δουλεύαμε μαζί όταν ήμασταν μαζί με το αγόρι μου,και οφείλω να ομολογήσω ότι τα χαστούκια ήταν απανωτά! Έμαθα λοιπόν, ότι το παιδί που τα είχαμε μιλούσε για μένα σε πολλούς με τα καλύτερα λόγια είτε επρόκειτο για τη δουλειά μου είτε για το χαρακτήρα μου και μάλιστα σε κάποια φάση προσπάθησε να με προστατέψει κιόλας!Άκουσα κι άλλα πράγματα για εκείνον, και κατάλαβα ότι σε κάποια από τα σημεία που αμφέβαλλα για εκείνον, ήταν λάθος μου!Προσπάθησα λοιπόν να τον πλησιάσω για να τα πούμε λιγάκι!Όσο μιλούσαμε για τη σχέση μας μου πετούσε συνέχεια την ίδια δικαιολογία(ότι έχει πολλή δουλειά!), λες και αυτό τα λύνει όλα, αλλά στην πρώτη σπόνδα που του πέταξα περί σεξ, τσίμπησε και ξανοίχτηκε!
Πείτε μου σοβαρά...υπάρχει περίπτωση αυτό το άτομο να με παίρνει στα σοβαρά και να νιώθει πράγματα για μένα?
Από τη μια σέβεται κι αναγνωρίζει το εγώ μου-στους άλλους- και από την άλλη δεν εκδηλώνεται ξεκάθαρα για να καταλάβω κι εγώ τι συμβαίνει με τους δυο μας...
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login