Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Εξακριβωμένα παρθένος μετά τον τοκετό. Με πιστοποιητικό γιατρού.
Δευτέρα, 20 Μαΐου

όλα μπλεγμένα και δεν βρίσκω άκρη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #53618 από sintele στις 20 Ιουλίου 2009, 11:14μμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
δεν ξέρω τώρα τελευταία η ζωή μου έχει γίνει ανάστατοι,,ήρθε η ώρα που πρέπει να επιλέξω σε πιο πανεπιστήμιο να παο τι θέλω να γίνω στο μέλλον και mpla mpla,,όλα αυτά ακούγονται όνειρο,,όταν δεν τα ζεις,,με το που έγινα 18 άμεσος όλη περιμένουν να έχω κατασταλάξει στο τι θέλω na κάνω στη ζωή μου kai εγώ απλά δen ξέρω τι μου γίνετε,,βλέπω τις φίλες m να απομακρύνονται μέρα παράμερα δen ξέρω καίγω γιατί,,πάνω που βρήκα κάποιο καλο αγόρι και ηπα να προχωρήσω από εκείνον που με τυρανάει τα τελευταία χρονια(και που το μονο που έμεινε να μας συνδέει είναι το sex..piste4ετε με είναι πολύ υπερεκτιμημένο χαλαρώστε λίγο όσο αφορά αυτό το θέμα)αυτό το αγόρι που βρήκα την μια είναι έτσι την άλλη αλλιώς,,χώρισε και αυτός πριν 6μινες από μακροχρόνια σχέση και απότι κατάλαβα τι μια θέλει να είναι μαζί μου την άλλη κάτι τον σταματάει και πάει λέγοντας,,κάνει και χρήση ουσιών k ορισμένες φορες επιμένει να κάνω καίγω μαζί του,,αρχικά δεν με ένοιαζε να δοκιμάσω αλλα δεν με τραβάει και τώρα η κατάσταση είναι εκτος ελεγχου,,η δικη μου με πρήζουν για t αμάξι(βασικά και για πιο πράγμα δen με πρήζουν)να τους βοηθάω στi δουλειά(την οποια και μισό)κτλ κτλ,,και έχω και την επιλογή να έρθω ελλάδα για σπουδές(είμαι από κύπρο)..αλλα δεν τολμάω να κάνω αυτό το βήμα,,λες και έχω και τίποτα σπουδαίο να χάσω,,!ouf έχουν γίνει όλα ένα κουβάρι στο μυαλό μου..απλά ήθελα να τα πω κάπου όλα αυτά να ξεθυμάνω,να τα μοιραστώ μαζί σας,,τώρα αν έχετε καμια συμβουλή θα μου ήταν πολύ χρήσιμη
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #53619 από RGXRISTOS στις 20 Ιουλίου 2009, 11:55μμ

RGXRISTOS

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/7/2009
μηνύματα: 79 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

1)ΧΩΡΙΣΕ ΜΕ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΟΥ!!
2)ΕΛΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΦΥΓΕΙΣ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥ ΣΟΥ
3)ΨΑΞΕ ΓΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΕΣ ΦΙΛΕΣ
προφίλάλλα...
Μήνυμα #53623 από olympiakaras στις 21 Ιουλίου 2009, 1:25πμ

olympiakaras

μέλος από: 17/6/2009
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
συμφωνω απολυτα με τον RGXRISTO κανε οτι σου λεει και ειδικα το 1 οπωσδηποτε!!!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #53625 από Webmaster στις 21 Ιουλίου 2009, 1:33πμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Μα αν θες να πας για ανώτερες σπουδές δεν πρέπει πρώτα να εμπεδώσεις την ύλη του δημοτικού δηλ. την ορθογραφία;



-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #53687 από sintele στις 22 Ιουλίου 2009, 10:55μμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
αγαπητέ και γλυκύτατε μου webmaster γνωρίζοντας το forum σoy από παλαιότερα γνωρίζω τους υπέροχους κανόνες του,,και μιας και δεν έχω καμια διάθεση να γράφω ελληνικά τa κανo μετάφραση από το site που προτείνεται!!προφανώς το πρόγραμμα δεν κατέχει ορθογραφία ακόμα και εγώ συμβιβάζομαι γιατί δεν θα κάθομαι να ασχολούμαι με ορθογραφία αφού γράφω gia τη πλακα m,,γιατί σοβαρές ερώτησης για σεξουαλικά θέματα δεν φαίνεται να έχω προστοπαρον..ελπίζω να μην κάνατε και νέο κανόνα περί ορθογραφίας γιατί τότε την έχω να4η,,,αγαπητέ RGxristo σ ευχάριστο gia τι συμβουλή αλλα δεν σκοπεύω να χωρίσω με το αγόρι μου,,φαίνεται να είναι το μονο άτομο που με ενδιαφέρει τον τελευταίο καιρό όσο για τις σπουδές στην ελλάδα άρχισα να το σκέφτομαι σοβαρά,,έκανα την αίτηση μου αλλα anw με τι βαθμολογία moy ξέρω πως έχω περάσει,,το μονο που με σταματούσε ήταν η σκέ4η του να αφήσω πίσω φιλιες και οικογένεια,τώρα πια δεν νιώθω να με δένουν και πολλά m αυτό τon τόπο
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login