Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Σε προτιμούν φοβιτσιάρη, για να σου πουλάνε άφοβα τις τρίχες τους.
Παρασκευή, 17 Μαΐου

Κανεις δεν με θελει...

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #59849 από aimilaki94 στις 05 Απριλίου 2010, 4:32πμ

aimilaki94

Εικονίδιο
μέλος από: 5/4/2010
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
η γνωμη μου ειναι οτι οι γονεις της δεν ευχαριστιουντε με τιποτα... βγαζει 19.9!! της λενε κανα μπραβο γι αυτο η μπα??? τι περιμενουν δηλαδη να κανει καποιο λαθος για να της τα χωσουν?? αν ειναι δυνατον??? εκανε ενα λαθος και κοπηκε για ελαχιστο στο lower και τη βριζουν??? εγω εχω δωσει 3 φορες για το proficiency και με κοβουν παντα στο ακουστικο χωρις να χω προβλημα και η μανα μου μου λεει αν θελω να συνεχισω... διαβασα απο πανω καποιον να λεει κακομαθημενη την κοπελα??? απο που το συμπερανε δεν τ καταλαβα??? τι να πω... μερικοι γονεις ειναι για πολλα κλωτσομπουνιδια... αλλα τι να πω.. υπομονη... και αυτο που σκεφτεται η φιλη σου να γινει 18 και να φυγει δυστυχως ειναι δυσκολο... αλλα τι να πω... μακαρι να της πανε ολα καλα....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59856 από monaxia_mu_ola στις 05 Απριλίου 2010, 3:43μμ

monaxia_mu_ola

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2009
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0
1. Τους γονείς μας δεν τους διαλέγουμε, τους παίρνουμε πακέτο στο μαιευτήριο. Ο Φρόιντ πάντως υποστήριζε, και επί της ουσίας συμφωνώ μαζί του, ότι ο άνθρωπος ωριμάζει πραγματικά όταν συγχωρέσει τους γονείς του...
Φυσικά εσύ είσαι πολύ μικρή για κάτι τέτοιο ακόμα. Οπότε θα πρότεινα προς το παρόν να τους μιλήσεις για το πως νιώθεις. Ο διάλογος είναι σχεδόν πάντα η λύση σε τέτοιου είδους περιπτώσεις.
2. Να ξαναδώσεις για το lower. Αλίμονο αν σε κλονίσει μία αποτυχία.
3. Αναφορικά με τον πρώην σου, μια μέρα θα τα θυμάσαι και θα γελάς. Σχολιαρωέρωτες... Προς το παρόν, μην ασχολείσαι. Είναι κρίμα να αναλώνεσαι.
4. Κάποια στιγμή, σε μεγαλύτερη ηλικία, θεωρώ πως καλό θα ήταν να κάνεις ψυχανάλυση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login