Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
H δολοφονία είναι η ακραία μορφή λογοκρισίας.
Κυριακή, 28 Απριλίου

Μοναξιά & Απελπισία

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #58209 από Mother Of Light στις 31 Ιανουαρίου 2010, 3:06μμ

Mother Of Light

Εικονίδιο
μέλος από: 3/1/2010
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
Παιδιά...Είμαι 17 και δεν έχω κάνει ποτέ σχέση.Έχει παιχτεί κάτι με κάποιον αλλά λόγω απόστασης δεν συνεχίστηκε.Πράγμα που αν και με στεναχωρεί,το καταλαβαίνω.Ο φόβος μου είναι όμως ότι δεν 8α βρεθεί κάποιοσ για μένα.Κάποιος που να ενδιαφέρεται για μένα,να του αρέσω,να χαίρεται να είναι μαζί μου όπως είμαι σίγουρη ότι θα χαιρόμουν κι εγώ αν ήμουν μαζί του.Έχω απλπιστεί!!Δεν ξέρω τι να κάνω.Και δεν είμαι ούτε καμιά χαζή,ούτε καμιά κακάσχημη να πω εντάξει λογικό είναι.Πραγματικά στεναχωριέμαι πολύ μ' αυτό το θέμα.Το έχετε περάσει κι εσείς?Πώς το αντιμετωπίσατε??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58212 από Doctoras στις 31 Ιανουαρίου 2010, 3:14μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Ενα θα σου πω.Μην καθεσαι και σκας για το ποτε θα ερθει η ωρα,ακομα και το αν οι αλλη εχουν ενω εγω οχι.Δεν σε πειραν δα και τα χρονια.
Ζησε κανονικα την ζωη σου και να εισε σηγουρη οτι οταν θα ερθει η ωρα να γινει κατι θα γινει. Να μου πεις οτι εισε 30-35 να πω οτι κατι δεν παει καλα τωρα εχεις τοσα χρονια μπροστα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58215 από TheOnlyOriginal στις 31 Ιανουαρίου 2010, 4:50μμ

TheOnlyOriginal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/7/2008
μηνύματα: 141 αποδεκτές 0
Τελευταία δεν ξέρω αλλά έχει πέσει πολλή ξηρασία.Απλά χαλάρωσε και κυνήγα το σε λογικά πλαίσια μιας και είσαι και κοπέλα.Από κει και περά αν μένεις Αθήνα πάμε για καμιά βολτά και από κοντά να γνωριστούμε.

Δεν επιτρέπονται συναντήσεις και γνωριμίες μεταξύ των μελών μας. Αν ξανακάνεις τέτοια πρόταση σε μέλος θα σου αποκλείσουμε το λογαριασμό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58217 από Darkfieras στις 31 Ιανουαρίου 2010, 5:24μμ

Darkfieras

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/11/2009
μηνύματα: 319 αποδεκτές 0
ειμαι 14 και ουτε εγω δεν εχω κανει σχεση ποτε μου αλλα ενταξει θα περιμενω δεν εχω αλλη επιλογη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58222 από Mother Of Light στις 31 Ιανουαρίου 2010, 6:48μμ

Mother Of Light

Εικονίδιο
μέλος από: 3/1/2010
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
Έγραψε:(TheOnlyOriginal@31 Ιανουαρίου 2010)
Τελευταία δεν ξέρω αλλά έχει πέσει πολλή ξηρασία.Απλά χαλάρωσε και κυνήγα το σε λογικά πλαίσια μιας και είσαι και κοπέλα.Από κει και περά αν μένεις Αθήνα πάμε για καμιά βολτά και από κοντά να γνωριστούμε.

Sorry αλλά είμαι από θεσσαλονίκη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58223 από Mother Of Light στις 31 Ιανουαρίου 2010, 6:49μμ

Mother Of Light

Εικονίδιο
μέλος από: 3/1/2010
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
Ναι...αλλά πώς το αντιμετωπίζεις??Γιατί έχω χάσει τον έλεγχο νομίζω και με επηρεάζει αυτό το θέμα αρκετά...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58231 από sintele στις 01 Φεβρουαρίου 2010, 1:17πμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
αγαπητοί mother of light αν σε χαροποιεί αυτό δεν είσαι μονη,,καίγω περνώ μια χαλια φάση,,δεν είναι ότι δεν βρίσκω κάποιον αλλα οποτε βρίσκω κάποιον όλη το μονο που σκέφτονται είναι το sex με έχει κούραση αφάνταστα αυτό σε σημείο να αναρωτιέμαι τι λάθος κάνω εγώ που από τα 14-15 μου μην σ πω και 13 όση γνώριζα μονο αυτό να ζητούσαν από μένα,,βλέπω γύρο μου τους άλλους μια χαρά με σχέσης και έχω φτάσει σε σημείο να αναρωτιέμαι αν κάνω εγώ κάτι λάθος,αν έχω καμια ταμπέλα που να λέει μην την παίρνετε στα σοβαρά!!,,στη πλακα αναπτύσσαμε μια θεωρία τις προάλλες με μια φιλί μου(αυτή έχει μια ζωή μακροχρόνιες σχέσης)είναι λες και γεννιέται ο καθένας με έναν δικό του τύπο(μακάβρια σκέ4η lol) αυτή που πάντα βρίσκουν κάποιο για σοβαρή σχέση,να τους νοιάζεται κτλ η άλλη που πάντα βρίσκουν κάποιο που απλά είναι μαλάκας και η άλλη που δεν βρίσκουν τίποτα!απλά με τον καιρό μαθαίνεις να ξεπερνάς τις ''κρίσις άγχους'' σου για το όλο θέμα,εγώ προσωπικά το διακωμωδώ αν και αρκετές φορες με πληγώνει,,πάντως η φιλί βοηθάνε πολύ σε όλα αυτά,,και πολλές φορες όταν βλέπω άλλους με σχέσης με ζήλιες και τέτοια λέω τι χάννο more?δε φτάνει που έχω την ησυχία μου,,όλα αυτά είναι μέρος τις ζωής,,όλους μας πιάνει ο πανικός κάποτε,,ειδικά εγώ μετά τις τελευταίες μου γνωριμίες που έδειχναν μια χαρά άτομα και ήλπιζα έχω απογοητευτεί παρα πολύ,,but life goes on μαθαίνεις να τα συνηθίζεις αυτά έτσι περιορίζονται με τον καιρό
ps.και να σκεφτείς πως μπήκα για να gra4o καίγω ένα παρόμοιο θέμα!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58569 από Seorge στις 12 Φεβρουαρίου 2010, 1:59πμ

Seorge

Εικονίδιο
μέλος από: 28/5/2009
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
Χαχα Σαλονικα και συ?Υπαρχει αρκετος κόσμος ρε συ εδω πανω σε μας!!μην αγχωνεσαι...Τι χαζαμάρες ειναι αυτες που λες οτι δε θα σε κοιτάξει κανείς?Ξέρω εγω φοιτητες που "ψαχνουν"απειρους!!!Αυτοπεποίθηση,καλη διάθεση και οοοοοολα θα γίνουν...Οσο για σενα sintele ναι μωρε δικιο έχεις οι περισσότεροι αυτο κοιτανε...Και γω καποτε..Αν όμως γνωρίσουμε(τα αγορια) τον ανθρωπο που σε γεμίζει,τον άνθρωπο που μας κανει να αισθανομαστε αυτον τον περίεργο κομπο στο στομάχι πιστεψε με υπάρχει ριζική αλλγή,γιατι πολυ απλά ΠΡΩΤΑ σεβεσαι και ΜΕΤΑ ολα τα υπόλοιπα...γιατι δεν θες να χασεις κατι τοσο πολυτιμο,εναν τετοιο ανθρωπο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58571 από sintele στις 12 Φεβρουαρίου 2010, 6:17πμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
seorge το γνωρίζω,βλεπονας και εγώ φίλους και γνωστούς συμπεριφέρονται ως η χειριστη μαλακες και άμα γνωρίσουν κάποια που αγαπάνε όντως αλλάζουν ριζικά..μα xέρω πολύ άμα έχει κάνει κακό σ 100 άλλες...και άμα είσαι μαλάκας είσαι κάποτε αυτή η συμπεριφορά θα ξαναφανεί..ο ερωτας αλλάζει τους ανθρώπους λένε,,αλλα μέχρι και ο ερωτας κάποτε μπορεί να χαθεί και εκεί θα αντιμετώπισης το ποιος είναι όντως ο άλλος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58580 από dani_starlight στις 12 Φεβρουαρίου 2010, 6:07μμ

dani_starlight

Εικονίδιο
μέλος από: 9/1/2010
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
κοιτα πραγματικα ειναι φαση... και σιγουρα πολλοι have been there! και οπως ολες οι φασεις: θα περασει!!!!πρεπει να εχεις καλη διαθεση και να τα δεχεσαι ολα απτους αλλους, δλδ να μην εισαι επιλεκτικη-δεν ξερω αν εισαι απλα το λεω-
και το πιο σημαντικο προσπαθησε να σκεφτεσαι θετικα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login