Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είχα μια γκόμενα μέντιουμ αλλά με παράτησε πριν με συναντήσει καν.
Κυριακή, 12 Μαΐου

Μοναξιά & Απελπισία

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #59032 από Darkfieras στις 03 Μαρτίου 2010, 12:31μμ

Darkfieras

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/11/2009
μηνύματα: 319 αποδεκτές 0
το αντιμετοπιζο ψιχρεμα απλα περιμενω την ωρα αυτι... σε καταλαβενω απολιτα Mother Of Light σε καταλαβενω πος νιοθεις και εγω ειμαι χαλια αλλα προσπαθω να βγενω πιο πολη εξω με τους φιλους μου να ειμαστε σε κανα internet cafe να πεζουμε και τετια πραγματα να ξεχνιεμε και να πιγενω βολτες.... κανε το ιδιο θα εχει αποτελεσματα... αν δεν εχει απλα τι να σου πω πρεπει να το ξεχασεις εισαι κοπελα δεν εχεις εσι τιν προτη κινισι αλλα ο αλλος θα βρεθει καπιος να σε θελει και θα δεις που θα τα φτιαξεις και θα λες κιτα που τα εφτιαξα με καπιον...

και κατι ακομα εισαι 17 παρε τις φιλες σου βγιτε σε κανα club και εκι περα γνορισου με καποιον...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60650 από Αλκίνοος στις 26 Απριλίου 2010, 9:26μμ

Αλκίνοος

Εικονίδιο
μέλος από: 26/4/2010
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Καλησπέρα,
Πιστεύω πως ίσως το κακό στην περίπτωσή σου είναι το οτι έχεις τυποποιήσει κάποια συναισθήματα, περιμένεις κάτι συγκεκριμενο και εκβιάζεις καταστάσεις. Ο έρωτας είναι κάτι που ποτέ δε θα έρθει όπως ακριβώς το ονειρευτήκαμε. Πότε δε θα είναι αυτο το "ιδανικό" που παρουσιάζεται σε βιβλια ταινίες και τηλεόραση. Βγες έξω, ζήσε γνώρισε καινούριους ανθρώπους, ΓΕΛΑ. Και μην ξεχνάς ποτε πως για να αγαπηθείς πρεπει πρώτα απ'όλα να αγαπήσεις εσύ τον εαυτό σου.
Είσαι 17. Έχεις μια ζωή μπροστα σου. Έχεις πολύ χρόνο. Χρόνο για πολλά λάθη. Και οσο περισσότερα λάθη κάνεις τόσο πιο πολλά μαθαίνεις... Μάθε να βλέπεις μεσα σε 1 αρνητικό γεγονός 2 θετικά...

Αυτη ειναι η άποψή μου. Δεν ξέρω αν και πόσο θα σε βοηθήσει, ελπίζω όμως σε λίγο καιρό να έχεις τις απαντήσεις που χρειάζεσαι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login