Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Γενηθήτω φως, πρώτη μέρα. Γενηθήτω ήλιος και αστέρια, τέταρτη μέρα.
Δευτέρα, 20 Μαΐου

Περίεργο φετίχ.

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #98985 από woohoo στις 24 Απριλίου 2012, 3:42μμ

woohoo

Εικονίδιο
μέλος από: 23/4/2012
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Έγραψε:(zifeis@23 Απριλίου 2012)
ρε παιδια μας τρολλαρει μην απαντατε σοβαρα


Και όμως, να είσαι βέβαιος πως δεν τρολλαρει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98990 από zifeis στις 24 Απριλίου 2012, 3:58μμ

zifeis

Εικονίδιο
μέλος από: 19/3/2012
μηνύματα: 294 αποδεκτές 0
Μα μεχρι και το ψευδονυμο του φετιχ ειναι???
Και εχει κανει μονο 3 απαντησεις
Γι αυτο υποψιαστηκα
Τεσπα αν δεν τρολλαρεις απανταω:
Βασικα δε μπορω να καταλαβω πως γινεται να σου αρεσει η αισθηση που αφηνει το καλσον τετοιο πραγμα δεν εχω ξανακουσει ουτε απο γκομενα
δοκιμασε να φορας κολλαν και αν δε νιωθεις τιποτα τοτε ειναι κατι ψυχολογικο που σου εχει μεινει απο την παιδικη σου ηλικια
και απτα 10 φορουσες καλσον???? πως το αρχισες αυτο?
Εγω θα σου προτεινα να μην το πεις σε φιλους ποτε γιατι θα φας την καζουρα της ζωης σου και σε κοπελες αν το πεις θα σε βλεπουν αλλιως μετα
Βασικα το προβλημα δεν ειναι οτι φορας το καλσον αυτο καθ'αυτο (ενα υποδημα ειναι σιγα)αλλα το οτι το φορας και σου φερνει ευχαριστηση κατι που στην κοινωνια μας ειναι συνδεδεμενο απολυτως μα το γυναικειο φυλο
Αυτο ειναι το θεμα και ειναι ψυχολογικο κατα την αποψη μου

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98994 από woohoo στις 24 Απριλίου 2012, 4:08μμ

woohoo

Εικονίδιο
μέλος από: 23/4/2012
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Έγραψε:(zifeis@24 Απριλίου 2012)
Μα μεχρι και το ψευδονυμο του φετιχ ειναι???
Και εχει κανει μονο 3 απαντησεις
Γι αυτο υποψιαστηκα
Τεσπα αν δεν τρολλαρεις απανταω:
Βασικα δε μπορω να καταλαβω πως γινεται να σου αρεσει η αισθηση που αφηνει το καλσον τετοιο πραγμα δεν εχω ξανακουσει ουτε απο γκομενα
δοκιμασε να φορας κολλαν και αν δε νιωθεις τιποτα τοτε ειναι κατι ψυχολογικο που σου εχει μεινει απο την παιδικη σου ηλικια
και απτα 10 φορουσες καλσον???? πως το αρχισες αυτο?
Εγω θα σου προτεινα να μην το πεις σε φιλους ποτε γιατι θα φας την καζουρα της ζωης σου και σε κοπελες αν το πεις θα σε βλεπουν αλλιως μετα
Βασικα το προβλημα δεν ειναι οτι φορας το καλσον αυτο καθ'αυτο (ενα υποδημα ειναι σιγα)αλλα το οτι το φορας και σου φερνει ευχαριστηση κατι που στην κοινωνια μας ειναι συνδεδεμενο απολυτως μα το γυναικειο φυλο
Αυτο ειναι το θεμα και ειναι ψυχολογικο κατα την αποψη μου


Δεν είναι ψυχολογικό θέμα, φετιχισμός είναι, μια έκφραση της σεξουαλικότητας και καλύτερα να μην την ενοχοποιούμε.

Άλλωστε δεν ενοχλεί και κανέναν άλλον γύρω του.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99005 από zifeis στις 24 Απριλίου 2012, 4:27μμ

zifeis

Εικονίδιο
μέλος από: 19/3/2012
μηνύματα: 294 αποδεκτές 0
Μπορει να χεις δικιο woohoo απλα δεν το χω ξανακουσει
Δε λεει οτι τον αναβει να φοραει καλσον και να κανει σεξ(αυτο δε θα ταν ο φετιχισμος?)αλλα οτι απλα το φοραει
νομιζα οτι ο φετιχισμος αφορα στο σεξ

Μπορεις να προτεινεις καποιο ερωτικο παιχνιδι στη γκομενα σου και να φορεσεις εσυ καλσον και να ντυθεις γυναικα και αυτη να ντυθει αντρας
αυτο μπορει να βοηθησει να καταλαβει
αυτα απο μενα ελπιζω να βοηθησα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105565 από fetix στις 19 Ιουλίου 2012, 9:57πμ

fetix

μέλος από: 13/1/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Γεια σας και πάλι. Νομίζω ότι η λέξη εθισμός είναι πολύ φτωχή για να περιγράψει τον πόθο μου. Θέλω να έρθει ο χειμώνας να φοράω καλτσόν συνέχεια. Χωρίς υπερβολή μου δίνουν εκτός από υπέροχη αίσθηση, πολύ ευτυχία.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login