Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην τρέχεις πολύ στην οδήγηση γιατί ο Φύλακας Άγγελός σου δεν είναι και πύραυλος!
Κυριακή, 5 Μαΐου

Σεξουαλικός προσανατολισμός και απορίες

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #96223 από Καθικόμυαλος στις 16 Μαρτίου 2012, 9:03μμ

Καθικόμυαλος

μέλος από: 27/1/2012
μηνύματα: 94 αποδεκτές 0
@ Φίλε geiasaskaixaras
Πρώτα απ΄όλα δεν έχει σχέση το πόσο χρονών είσαι!
Δεν καταλαβαίνω γιατί μου το λες?
Ποιος σου είπε ότι το δικό σου θέμα είναι παρόμοιο με το δικό μου?
Κ εμένα μου σηκώνεται ρε μεγάλε με την δικιά μου και μάλιστα πολύ!
Κ εγώ σκέφτομαι αυτά τα οποία έκανα στο παρελθόν και ξενερώνω άλλα στο προβλημα μου με το σεξ νομίζω ότι είναι άλλο! ( τέλος πάντων )

Όσο για τον εαυτό μου καλά κάνω και ταλαιπωρούμαι και φθείρομαι!
Τι θες να πεις με αυτό? Ακόμα κ αν εκνευρίζω την κοπέλα μου αφορά εμένα και μόνο! Δηλαδή τι μου λες???
Ναι τον τιμωρό τον εαυτό μου και αυτό είναι ένα άλλο ζήτημα!

Την βρίσκω να παραπονούμαι? ( Δηλαδή λες πως είμαι μαζόχας? )
Ρε τι λες? Για καλό μου απάντησες???



Όσο για τους γονείς μου να μη μιλάς γιατί πολύ απλά δεν ξέρεις!
Με αυτούς όλα είναι οκ, μήπως είναι οι δικοί σου ότι να ναι??

Όλα αυτά έχουν να κάνουμε με το παρελθόν και αν είναι να αγαπήσω έτσι τον εαυτό μου να μου λείπει γιατί πολύ απλά δεν γουστάρω την ακυρότητα! Δεν την θέλω τέτοια ζωή! Αμα εσύ είσαι κουλ τότε μαγκιά σου!

όλα αυτά που αναφέρεις ( απ΄ότι βλέπω παίζει ειρωνία ) είχαν γίνει στο παρελθόν! Ντρέπομαι για λογαργιασμό μου και να τα χέσω όλα άμα είναι να ζω με τον τρόπο τον οποίο μου προτείνεις εσύ!

Καυλώνω με τα φιλαράκια μου? Και τις γκει τσόντες άλλα αγαπάω και την κοπέλα μου? Θες να πεις κάτι ρε με αυτό? ΠΕΣ ΤΟ!

Τι εξυπνάδα ήταν αυτή γουστάρει να είναι μαζί μου και χωρίς σέξ!
Τι να πω!

(αυτό κάτι λέει...μάλλον ότι είσαι πολύ καλό παιδί - ίσως παραπάνω απ ό,τι πρέπει γι' αυτό κάθεσαι και αναλύεις το παραμικρό) !
Αυτο πάλι που κολλάει?

Αστο χίλιες φορές να μην απαντούσες, καλά είχε ξεχαστεί!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96225 από rhgas στις 16 Μαρτίου 2012, 10:01μμ

rhgas

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/3/2011
μηνύματα: 69 αποδεκτές 0
Φίλε αφού είσαι με την κοπέλα σου και περνάς καλα μην σε νοιάζει τιποτα άλλο.Μην σκέφτεσαι τόσο πολυ την 'ταμπέλα' σου καθώς θα σου παρουσιαστούν περαιτέρω προβλήματα στις σχέσεις σου με τους δικούς σου ανθρώπους.Κοίτα να ζείς κάθε στιγμή και δεν έχει σημασία αν ο άνθρωπος που είναι διπλα σου είναι άντρας ή γυναίκα αλλα το να είσαι σωστός απεναντι τους και να έχεις καθαρή συνείδηση.Είναι απολύτως λογικο να σκέφτεσαι την 'αντιδραση' της κοινωνίας όμως αυτό ειναι λαθος.Η κοινωνία δεν πρόκειται ποτε να σε επιβραβεύση,αντιθέτως πάντα θα σε μειώνει αναλόγως με την απόκλειση σου απο τη 'μαζα'.Είναι σίγουρο πως οι άνθρωποι που σε αγαπάνε πραγματικά όσο παράξενο και αν τος φανεί στην αρχή ύστερα θα καταλάβουν και θα το αποδεχτούν για να μην σε χάσουν.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96227 από Καθικόμυαλος στις 16 Μαρτίου 2012, 10:36μμ

Καθικόμυαλος

μέλος από: 27/1/2012
μηνύματα: 94 αποδεκτές 0
Μην σκέφτεσαι τόσο πολυ την 'ταμπέλα' σου καθώς θα σου παρουσιαστούν περαιτέρω προβλήματα στις σχέσεις σου με τους δικούς σου ανθρώπους.


Κοίτα να ζείς κάθε στιγμή και δεν έχει σημασία αν ο άνθρωπος που είναι διπλα σου είναι άντρας ή γυναίκα αλλα το να είσαι σωστός απεναντι τους και να έχεις καθαρή συνείδηση.

Είναι απολύτως λογικο να σκέφτεσαι την 'αντιδραση' της κοινωνίας όμως αυτό ειναι λαθος.Η κοινωνία δεν πρόκειται ποτε να σε επιβραβεύση,αντιθέτως πάντα θα σε μειώνει αναλόγως με την απόκλειση σου απο τη 'μαζα'.

Είναι σίγουρο πως οι άνθρωποι που σε αγαπάνε πραγματικά όσο παράξενο και αν τος φανεί στην αρχή ύστερα θα καταλάβουν και θα το αποδεχτούν για να μην σε χάσουν.

Αυτό το ήξερα εξαρχής, δεν περίμενα εσένα για να το καταλάβω!
Δηλαδή εσύ πιστεύεις πως είμαι γκέι, στανταρ!

Τέλος πάντων ευχαριστώ για τις απαντήσεις!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96236 από geiasaskaixaras στις 17 Μαρτίου 2012, 12:25πμ

geiasaskaixaras

Εικονίδιο
μέλος από: 16/3/2012
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Φίλε καθικόμυαλε,μάλλον εγώ θα έβαζα άλλο επίθετο να χαρακτηρίσει το μυαλό σου ! Μας τη λες κιόλας ενώ καθόμαστε και σου απαντάμε ? Κάνε ό,τι γουστάρεις φιλαράκι και βολτάρισε τα κόμπλεξ σου αλλού !
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96238 από rhgas στις 17 Μαρτίου 2012, 1:27πμ

rhgas

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/3/2011
μηνύματα: 69 αποδεκτές 0
Δεν ειπα πουθενα οτι πιστευω οτι εισαι γκέι,μονος σου έβγαλες συμπερασμα.Εγώ είπα οτι δεν έχει σημασια είσαι ή δεν είσαι αρκει να είσαι καλα με τον εαυτό σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96273 από Καθικόμυαλος στις 17 Μαρτίου 2012, 5:28μμ

Καθικόμυαλος

μέλος από: 27/1/2012
μηνύματα: 94 αποδεκτές 0
Φίλε geiasaskaixaras,μάλλον εγώ θα έβαζα κάτι άλλο να χαρακτηρίσει τη στάση σου! Στην τελική να μην απαντούσες δεν σε ανάγκασε και κανένας!

Όσο για τα κόμπλεξ δεν τα πασάρω σε κανέναν οπότε να μη μιλάς!

Που μου έκανες και εγγραφή για να απαντήσεις μόνο σε μένα! Χίλιες φορές να μην έκανες. Λες και σε έσπρωχνε κανείς να μπεις στο φτου!

Γειασουκαιχαρασου !
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login