Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Συνείδηση είναι εκείνο το ενοχλητικό πράγμα ανάμεσα σε δυο υπνάκους.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

ομοφυλοφιλες

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #94014 από zevilip στις 29 Ιανουαρίου 2012, 9:02μμ

zevilip

μέλος από: 29/1/2012
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
καλησπερα,θα θελα να μοιραστω ενα συμπερασμα και να μου πειτε τη γνωμη σας..εδω και ενα χρονο εχω καταλαβει πως με ελκυουν ερωτικα και ατομα ιδιου φυλου..δεν εχω προχωρησει περα απο φιλια με μια κοπελα δυο φορες που εχει συμβει θελω πολυ ομως να γινει κατι παραπανω..το θεμα ειναι πως στην ηλικια μου κατι τετοιο μια κοπελα το βλεπει απλα και μονο σα πλακα ή τη φρικαρει..καμια δε το δε σοβαρα απο οσες με ελκυαν ερωτικα και τις πλησιασα,δεν ηταν πολλες βεβαια δυο ηταν αλλα και παλι γιατι να το βλεπουν τοσο στη πλακα ενω απο την αλλη καθονται και σε χαιδευουν ερωτικα..ειναι καπως να σε παιζουν ενω ξερουν πως εσυ δε το βλεπεις ως πλακα..αυτο συμβενει στην ηλικια των 16-17;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94028 από pantelis20 στις 30 Ιανουαρίου 2012, 3:22πμ

pantelis20

Εικονίδιο
μέλος από: 9/4/2010
μηνύματα: 648 αποδεκτές 0
Και οι ίδιες νομίζουν πως κάνεις πλάκα,
ή αρνούνται να πιστέψουν πως το εννοείς.
Καλά όταν ήμουν γυμνάσιο προς λύκειο ήταν πολύ της μόδας, μεταξύ των κοριτσιών, μέχρι που φιλιόταν και πιπιλιές είχα δει να πέφτουν.
Δεν ξέρω αν το κάναν για να τραβάνε τα βλέματα των αγοριών που κοιτούσαμε σα τα χαζά όλοι αλλά καμία απο αυτές δεν το συνέχισε στο λύκειο.
Θέλω να σου πω πως ναι το κάνουν για πλάκα τουλάχιστων εκεί που πήγαινα εγώ λύκειο - γυμνάσιο.
Αν εσύ δε φοβάσαι να εκδηλωθείς και δε φοβάσαι τις συνέπειες την επόμενη φορά δώσε τους να το καταλάβουν πιο ξεκάθαρα ότι το εννοείς.
Αν και στην ηλικία αυτή δύσκολα να βρεις κοπέλα συνειδητοποιημένη σεξουαλικά ως λεσβία.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94049 από zevilip στις 30 Ιανουαρίου 2012, 5:06μμ

zevilip

μέλος από: 29/1/2012
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
η τελευταια σου προταση ειναι το συμπερασμα το δικο μου..και αυτο με κανει κατα καποιο τροπο να το πνιγω μεσα μου,και πιστευω πως δε θα βγει σε καλο..αμα το λες σοβαρα αρχιζουν τα ρατσιστικα σχολια..το λεω επειδη μου χει τυχει και αναγκαστικα να μη ξαναπω τιποτα τετοιο..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94171 από AnimePunkGirl στις 02 Φεβρουαρίου 2012, 10:57μμ

AnimePunkGirl

μέλος από: 24/6/2011
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Σε νιωθω απολυτα... Κ εγω στην ιδια κατασταση βρισκομουν... Οι περισσοτερες απ αυτες π πλησιαζα το εβλεπαν σαν πλακα κ κατι φιλια π επεφταν ηταν επειδη καναμε παρεα και τν σχεση π ειχαμε τν βλεπαν σαν "κολλητιλικι".. Μεχρι π βρηκα καποια π δν ειναι ετσι.. Ειμαστε σχεδον 3 μηνες μαζι κ περναμε πολυ ωραια. Εγω ειμαι 16 κ αυτη 15. Ειναι δυσκολο να βρεις καποια π να το νιωθει πραγματικα αυτο π κανει. Οι περισσοτερες το κανουν για την μοστρα. Εσυ πρεπει να ξεκαθαριζεις απ την αρχη πως αισθανεσαι και οτι δν ειναι πλακα. Οσο για τα ρατσιστικα σχολια, μν ανησυχεις περναει γρηγορα. Εγω μαλωσα με ολη την παρεα μου για να μπορω να ειμαι με την κοπελα μ. το τι βρισιμο κ δουλεμα φαγαμε και οι 2 δεν το φανταζεσαι.. Μεχρι που το συνηθησαν και ειμαστε παλι μια χαρα. Απλα ειμαστε λιγο διακρητικες μπροστα στους υπολοιπους;) Και να ξες, το να το κρατας μεσα σου ειναι χειροτερο. Απλα πρεπει να ξερεις σε ποια ατομα μπορεις να ανοιγεσαι. Κανε υπομονη και θα βρεις καποια που να νιωθει οπως εσυ:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94178 από MixalisS στις 03 Φεβρουαρίου 2012, 3:03πμ

MixalisS

banned
μέλος από: 26/11/2011
μηνύματα: 71 αποδεκτές 0
Εγώ θα λεγα να διαλέξεις το ένα από τα 2! Και θα λεγα να διαλέξεις γκόμενο!

Ακόμα μικρή είσαι έχεις χρονάκια... Δεν θα έχεις φυσιολογική ζωή και δεν θα καταφέρεις να κάνεις οικογένεια! Θα μείνεις μια ζωή μόνη!

Οι ομοφυλόφιλοι δεν έχουν σοβαρές και σταθερές σχέσεις!
Οπότε αν είσαι σίγουρα ομοφυλόφιλη κρατησε το μέσα σου και μη δίνεις σημάδια! Θα πέφτεις τόσο πολύ ψυχολογικά κάθε φορά!

Όσο για σένα AnimePunkGirl καλά καναν και σε βρίσανε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94181 από pantelis20 στις 03 Φεβρουαρίου 2012, 3:19πμ

pantelis20

Εικονίδιο
μέλος από: 9/4/2010
μηνύματα: 648 αποδεκτές 0
Μιχάλη εγώ θεωρώ πως το να νιώθεις λεσβία και να κάνεις σχέση με άντρα είναι λάθος γιατί δεν είναι δίκαιη - ειλικρινής η σχέση.
Εκτός αν ξεκάθαρα το γνωρίζει ο άλλος.
Τι νόημα έχει να τα φτιάξει με αγόρι και να υποφέρει κάθε φορά που την αγγίζει ερωτικά και απο την άλλη ο άλλος να συναντάει τοίχο;

Συμφωνώ ότι οι ηλικίες αυτές είναι πολύ μικρές για να είναι κάποιος σίγουρος για κάτι.
Πάντως η αλήθεια είναι πως η κοινωνία είναι πολύ σκληρή. Το να εκδηλωθείς θα σε στιγματίζει για πάντα. Και ναι θα έχεις μια σχετικά πιο δύσκολη ζωή. Στιγματισμένη όταν ψάχνεις δουλειά, στους οικογενειακούς κύκλους όταν μαθευτεί κτλ
Και φυσικά είναι αλήθεια,ε όπως και να το κάνουμε ούτε δυο κοπέλες αλλά ούτε δύο άντρες μπορούν να είναι ποτέ ολοκληρωμένη οικογένεια αφου δε μπορούν να κάνουν παιδιά.

Οπότε ζυγίζεις τις επιλογές σου και παίρνεις την απόφαση σου. Αλλά καλύτερα να περιμένεις και λίγο να πέσουν οι ορμόνες σου γιατί στα 15-16 είναι μεταβατική περίοδος λόγω εφηβίας και εκρίνονται πολλές ορμόνες που ίσως σε μπερδεύουν ως προς την ερωτική έλξη.
Γιαυτό πιστεύω επίσης ότι μέχρι να είσαι απολύτως σίγουρη και έτοιμη, κυρίως έτοιμη, να δεχθείς όλες τις συνέπειες μην το πεις σε κάποιον που μπορεί να το διαδώσει γιατί μετά δεν μαζεύεται.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94189 από MixalisS στις 03 Φεβρουαρίου 2012, 4:12μμ

MixalisS

banned
μέλος από: 26/11/2011
μηνύματα: 71 αποδεκτές 0
Τότε να διαλέξει ανάμεσα σε ένα φύλο και απ΄ότι κατάλαβα θα είναι το γυναικείο.



προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94238 από zevilip στις 04 Φεβρουαρίου 2012, 1:44μμ

zevilip

μέλος από: 29/1/2012
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
ειμαι 17 καταρχας,κατα δευτερον εχω πιο μεγαλη κλιση στα αγορια ερωτικα μπορει αυτο να τυχενει λογω φυσης ή απλα λογω επειδη δεν εχω κανει κατι παραπανω με κοπελα..δεν μπαινω στη διαδικασια να διαλεξω,φυσικα και μπορεις να σου αρεσουν και τα δυο φυλα εξισου..το κραξιμο και ο ρατσισμος ειναι κατι απαραδεκτο ειδικα στις μερες μας που θελουμε να λεγομαστε και πολιτισμενοι..δεν υπαρχει αυτο και ποτε καποιο γκει ζευγαρι δε θα ειναι ολοκληρωτικα αποδεκτο..αυτος ομως τι σημαινει;πως πρεπει να ζουν μια ζωη στο ψεμα,στη καταπιεση,ανικανοποιητοι;
μου εχει δημιουργηθει φοβια πως αμα την πεσω σε καποια κανονικα ειδικα φιλη μου ή θα τη χασω ή θα φρικαρει και θα διαδοθει..γιαυτο δε μπορω να το κανω ποτε κανονικα..απο φοβο ισως..
τωρα το θεμα οικογενειας δεν με πολυνοιαζει ειδικα σε αυτη την ηλικια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94240 από MixalisS στις 04 Φεβρουαρίου 2012, 2:24μμ

MixalisS

banned
μέλος από: 26/11/2011
μηνύματα: 71 αποδεκτές 0
Για να φτάνεις στο σημείο να λες ότι έχεις μεγαλύτερη κλίση στα αγόρια ίσως επειδή δεν έχεις κάνει κάτι με κοπέλα... Πιστεύω πως είσαι Ομοφυλόφιλη.
Αν δηλαδή έχεις ολοκληρώσει με αγόρι και εξακολουθείς να πιστεύεις κάτι τέτοιο, τότε σημαίνει πως δεν σου άρεσε η ερωτική επαφή με το άτομο του αντίθετου φύλου.

Εξίσου και τα δυο δε νομίζω. Απ΄ότι κατάλαβα προτιμάς κοπέλα.
Σύμφωνα με αυτά που λες δηλαδή! Αν διαβάσει κάποιος τα μυνήματα σου αυτό θα δει.

Άμα εσύ πας και την πέσεις σε στραιτ φίλη σου καλά θα κάνει και θα φρικάρει και επίσης το βρίσκω λογικό να διαδοθεί!
Θα νιώσει πρώτα απ΄όλα άβολα.
Θα πρέπει να ψαχτείς περισσότερο και να βρεις κοπέλες που να είναι λεσβίες.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94247 από zevilip στις 04 Φεβρουαρίου 2012, 3:46μμ

zevilip

μέλος από: 29/1/2012
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
οχι δεν εχω ολοκληρωσει εντελως με αγορι..το ψαχνω επειδη δε το χω κανει,δε το χω δοκιμασει..απλα ειμαι ανθρωπος που ψαχνεται συνεχεια και θελει να εχει διαφορετικες εμπειριες..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login