Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όχι, δεν πρέπει να ενθουσιαστείς που έφτιαξες σε τρεις μόνο μήνες το παζλ που έλεγε 'από 2 έως 4 έτη'!
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

γλυφομουνι

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #94214 από kalamela_97 στις 03 Φεβρουαρίου 2012, 11:01μμ

kalamela_97

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2011
μηνύματα: 222 αποδεκτές 0
σας εχουν κανει???αν ναι,πως ηταν???
οι υπολοιπες θα το δοκιμαζατε ή ντρεπεστε??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94215 από Aitherovamwn στις 03 Φεβρουαρίου 2012, 11:36μμ

Aitherovamwn

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/11/2010
μηνύματα: 421 αποδεκτές 0
ειμαι αγορι και εχω την εξης απορια..τι ακριβως να ντραπει μια κοπελα για να μην κατσει να της κανει γλυφομουνι το αγορι της?η κοπελα μου παντως οταν της κανω ξετρελενετε..και νομιζω πως οι περισσοτερες το ιδιο...(αν οχι ολες)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94223 από siaki93 στις 04 Φεβρουαρίου 2012, 2:00πμ

siaki93

μέλος από: 13/1/2012
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Εμενα οταν μου το κανει το αγορι μου μου αρεσει παρα πολυ και τωρα δεν εχω προβλημα στην αρχη ντρεπομουν καπως ομολογω αλλα αν στο κανει 1-2 φορες μετα δεν νομιζω να αρνηθεις για επομενες! ειναι πολυ ωραια η αισθηση και γενικα η ολη εικονα εκεινη τη στιγμη! αρκει να ξερει να το κανει κ ο αλλος και να ειναι ''ηρεμος'' γιατι ξεφευγουν και κατι δαγκωματα καμια φορα απ την ενταση που εχει (καθως απ οτι μου εχει πει του αρεσει παρα πολυ κ τον φτιαχνει να μου κανει και τ βγαινει αυθορμητα καμια φορα..)παντως ποναει αρκετα εκει αν δαγκωσει!!..αλλα ενταξει αυτο δεν ειναι τιποτα γιατι αν σε εχει αναψει οσο δεν παει εκεινη την ωρα δεν νομιζω να σε πειραξει ισα ισα μαλιστα...


Οσο για την απορια που λεει ο Aitherovamwn ειναι λογικο καποιες να ντρεπονται οχι γιατι δεν τους αρεσει αλλα γιατι ξερω περιστατικο απο γνωστη μου που το αγορι της το αντιμετωπιζε λες και του ζηταγε κατι εξωπραγματικο λεει συχαινοταν και δεν ηθελε να της κανει! Οποτε το ποσο ανετα η οχι αισθανεται μια κοπελα στο να της κανει το αγορι της στοματικο εξαρταται και απο την αντιδραση του κυριως! αν βλεπεις οτι του αρεσει κ εκεινου να σου κανει η εστω δεν τρελαινεται αλλα το κανει για να σε ικανοποιησει γιατι πολυ η λιγο σε ολες αρεσει για να λεμε την αληθεια! εισαι πολυ πιο ανετη απο το να εχεις τον αλλο να σου λεει σιχαινομαι και δεν σου κανω και αν τυχει κ σου κανει τελικα μετα απο ''πιεση'' (γιατι του κανεις κ εσυ) να το κανει λες και κανει καταναγκαστικο εργο!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94224 από lolboi στις 04 Φεβρουαρίου 2012, 2:06πμ

lolboi

Εικονίδιο
μέλος από: 19/6/2011
μηνύματα: 136 αποδεκτές 0
αν πραγματικα αγαπα ο ενας τον αλλο δεν θα διστασει να ικανοποιησει με οποιοδηποτε τροπο τον συντροφο του..αποψη μου :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94235 από Aitherovamwn στις 04 Φεβρουαρίου 2012, 11:46πμ

Aitherovamwn

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/11/2010
μηνύματα: 421 αποδεκτές 0
Έγραψε:(siaki93@04 Φεβρουαρίου 2012)
Οσο για την απορια που λεει ο Aitherovamwn ειναι λογικο καποιες να ντρεπονται οχι γιατι δεν τους αρεσει αλλα γιατι ξερω περιστατικο απο γνωστη μου που το αγορι της το αντιμετωπιζε λες και του ζηταγε κατι εξωπραγματικο λεει συχαινοταν και δεν ηθελε να της κανει! Οποτε το ποσο ανετα η οχι αισθανεται μια κοπελα στο να της κανει το αγορι της στοματικο εξαρταται και απο την αντιδραση του κυριως! αν βλεπεις οτι του αρεσει κ εκεινου να σου κανει η εστω δεν τρελαινεται αλλα το κανει για να σε ικανοποιησει γιατι πολυ η λιγο σε ολες αρεσει για να λεμε την αληθεια! εισαι πολυ πιο ανετη απο το να εχεις τον αλλο να σου λεει σιχαινομαι και δεν σου κανω και αν τυχει κ σου κανει τελικα μετα απο ''πιεση'' (γιατι του κανεις κ εσυ) να το κανει λες και κανει καταναγκαστικο εργο!



δεν χρειαζεται να το ζητησεις απ τον αλλον..αν γουσταρει θα το κανει απο μονος του!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94256 από kalamela_97 στις 04 Φεβρουαρίου 2012, 4:51μμ

kalamela_97

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2011
μηνύματα: 222 αποδεκτές 0
Έγραψε:(siaki93@04 Φεβρουαρίου 2012)
Εμενα οταν μου το κανει το αγορι μου μου αρεσει παρα πολυ και τωρα δεν εχω προβλημα στην αρχη ντρεπομουν καπως ομολογω αλλα αν στο κανει 1-2 φορες μετα δεν νομιζω να αρνηθεις για επομενες! ειναι πολυ ωραια η αισθηση και γενικα η ολη εικονα εκεινη τη στιγμη! αρκει να ξερει να το κανει κ ο αλλος και να ειναι ''ηρεμος'' γιατι ξεφευγουν και κατι δαγκωματα καμια φορα απ την ενταση που εχει (καθως απ οτι μου εχει πει του αρεσει παρα πολυ κ τον φτιαχνει να μου κανει και τ βγαινει αυθορμητα καμια φορα..)παντως ποναει αρκετα εκει αν δαγκωσει!!..αλλα ενταξει αυτο δεν ειναι τιποτα γιατι αν σε εχει αναψει οσο δεν παει εκεινη την ωρα δεν νομιζω να σε πειραξει ισα ισα μαλιστα..

δαγκωματακι ε? :P δεν θα με πειραζε οταν το δοκιμασω..χαχαχα
ποση ωρα κανεις να τελειωσεις?
εγω νομιζω οτι την πρωτη φορα που θα μου το κανει θα τελειωσω στο λεπτο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94261 από City Of Angels στις 04 Φεβρουαρίου 2012, 9:29μμ

City Of Angels

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/11/2010
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0
Καραμελα μηπως σχεδιαζεις να στο κανει καποιος;χεχε!:-p
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94267 από kalamela_97 στις 04 Φεβρουαρίου 2012, 10:48μμ

kalamela_97

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2011
μηνύματα: 222 αποδεκτές 0
μωρε εγω θελω..αυτος ομως...δεν με θελει :P αλλα μεχρι το καλοκαιρι θα τον εχω απο πισω μου...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94279 από siaki93 στις 05 Φεβρουαρίου 2012, 2:24πμ

siaki93

μέλος από: 13/1/2012
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
[/QUOTE]
δαγκωματακι ε? :P δεν θα με πειραζε οταν το δοκιμασω..χαχαχα
ποση ωρα κανεις να τελειωσεις?
εγω νομιζω οτι την πρωτη φορα που θα μου το κανει θα τελειωσω στο λεπτο...
[/QUOTE]
Δεν υπαρχει καποια συγκεκριμενη ωρα καθε φορα γιατι αλλες φορες μπορει να μου το κανει για λιγο για να συνεχισουμε ''κανονικα'' αλλα γενικα οταν εχει τελειωσει πχ πιο πριν και μου κανει για να τελειωσω κ εγω απο 10 λεπτα που ηταν και το γρηγοροτερο μεχρι και 45 λεπτα περιπου! Παντως αυτο που λες για την πρωτη φορα δεν νομιζω οτι ισχυει γιατι εχεις τοσο αγχος και το σκεφτεσαι συνεχεια που στο τελος η αργεις αρκετα η δεν τελειωνεις και καθολου ειναι αναλογα βεβαια δεν ισχυει σε ολους αυτο!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94283 από kalamela_97 στις 05 Φεβρουαρίου 2012, 11:00πμ

kalamela_97

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2011
μηνύματα: 222 αποδεκτές 0
Αναβω πολυ ευκολα γενικα...ακομα και με ενα φιλακι...οποτε...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login