Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ο Ρακιντζής δημοφιλής.
Κυριακή, 28 Απριλίου

φοβαμε να κανω σεξ..

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #94297 από maritsa123 στις 05 Φεβρουαρίου 2012, 6:13μμ

maritsa123

Εικονίδιο
μέλος από: 5/2/2012
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
Καλησπερα,
με το αγορι μου ειμαστε μαζι παρα πολυ καιρο, τα παμε παρα πολυ καλα, τον αγαπαω με αγαπαει και εμπιστευετε ο ενας τον αλλον
θελω πολυ να προχωρισουμε ομως παρολο που θα χρησιμοποιουμε προφυλαξεις
φοβαμε μην γινει το κακο :/
πραγματικα το θελω τοσο πολυ.. καθε φορα που παει να γινει σταματαω την φαση γιατι φοβαμε αυτο
ασε που μου εχει γινει εμμονη ιδεα οτι μπορει να μεινω εγκυος μεχρι απο τ προκαταρκικα και καθε φορα μεχρι να μου ερθει περιοδος τρελενομαι..
δεν ξερω τι να κανω.. θελω να σταματισει αυτο το πραγμα, γτ με εμποδιζει απο πολλα ομορφα πραγματα..
ευχαριστω :-)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94299 από lolboi στις 05 Φεβρουαρίου 2012, 6:37μμ

lolboi

Εικονίδιο
μέλος από: 19/6/2011
μηνύματα: 136 αποδεκτές 0
απο προκαταρκτικα δεν μενεις εγκυος...μονο αν εχει σπερμα στο δακτυλο του και σου βαλει δακτυλο...τωρα για την πραξη...αφου θα εχετε προφυλαξεις τοτε για πιο λογο να φοβασε...πιστευω χανετε πολλα αν αγαπιεστε και τοσο..μην το σταματας..αν γινει μονο του θα νιωθετε ωραια εκεινη την ωρα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94302 από faidra:) στις 05 Φεβρουαρίου 2012, 7:18μμ

faidra:)

Εικονίδιο
μέλος από: 14/5/2011
μηνύματα: 113 αποδεκτές 0
Χμ..Πολλές φορές δεν αρκεί μόνο η εμπιστοσύνη αλλά πρέπει εσύ να αισθάνεσαι έτοιμη σωματικά και ψυχικά. Απέβαλε αρχικά την σκέψη πως ό,τι και να κάνεις θα μείνεις έγκυος.Ήμαρτον!
Αν χρησιμοποιείτε τις κατάλληλες προφυλάξεις πάντα, όλα θα πάνε καλά. Μετά απλώς να ελέγχετε το προφυλακτικό (αν έχει σπάσει η όχι) για να έχετε το νου σας. Αλλά δεν χρειάζεται να σου γίνεται εμμονή γιατί δεν θα το ευχαριστηθείς όσο πρέπει. Γι αυτό μείνε ήρεμη, η ολοκλήρωση με τον άνθρωπο που αγαπάς είναι φοβερό συναίσθημα οπότε μην το γεμίζεις με άσχημες σκέψεις. Όλα είναι θέμα σωστής προφύλαξης. Αν χρησιμοποιείτε τις κατάλληλες προφυλάξεις όλα θα γίνουν σωστά και όμορφα.Όσο για τα προκαταρκτικά να μην ανησυχείς γιατί δεν γίνεται αντικειμενικώς να σ αφήσουν έγκυο. Χαλάρωσε,λοιπόν, και απόλαυσε το!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94315 από maritsa123 στις 05 Φεβρουαρίου 2012, 11:08μμ

maritsa123

Εικονίδιο
μέλος από: 5/2/2012
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
και σωματικα αλλα ακι ψυχικα νιωθω ετοιμη..
και γενικα δεν φοβαμε μονο την εγκυμοσηνη αλλα μην γινει καμια αλλη στραβη.
οπως να μηνει κανενα προφυλακτικο μεσα (που αυτο περα απο καπια εγκυμοσηνη μπορει να σου προκαλεσει και πολλα προβληματα)
και μετα σκευτομαι οτι δεν θα μπορεσω ευκολα να πω στους γονεις μου, την αντιδραση τους και ολα τα σχετικα.. :/
πφφ..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94316 από faidra:) στις 05 Φεβρουαρίου 2012, 11:29μμ

faidra:)

Εικονίδιο
μέλος από: 14/5/2011
μηνύματα: 113 αποδεκτές 0
Ναι αλλά μ αυτό το σκεπτικό, δεν θα προχωρήσεις ποτέ. Σε όλα τα θέματα της ζωής σου υπάρχει περίπτωση να τύχει μια στραβή αυτό σημαίνει ότι θα κλειστούμε στο σπίτι μας και δεν θα βγαίνουμε μη τυχών και μας πέσει κανένα τούβλο στο κεφάλι; Φυσικά και όχι.
Πόσο χρονών είσαι αν επιτρέπεται; Γιατί αν παίζει θέμα με τους γονείς σου, λογικά θα είσαι μικρούλα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94318 από maritsa123 στις 05 Φεβρουαρίου 2012, 11:36μμ

maritsa123

Εικονίδιο
μέλος από: 5/2/2012
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
εχεις απολυτο δικαιο! η αληθεια ειναι πως δεν το ειχα σκευτει ετσι..
απλα φοβαμε γτ δεν θελω να συμβει καθολου κατι κακο και να εχω προβληματα...
ειμαι 16..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94319 από faidra:) στις 05 Φεβρουαρίου 2012, 11:41μμ

faidra:)

Εικονίδιο
μέλος από: 14/5/2011
μηνύματα: 113 αποδεκτές 0
Το καταλαβαίνω αυτό που λες, απλώς να ξέρεις πως πάντα υπάρχει πιθανότητα να μην πάει κάτι όπως θέλουμε. Αυτό όμως σίγουρα δεν σημαίνει ότι θα μας γίνεται εμμονή και θα μας εμποδίζει να χαρούμε κάτι τόσο ωραίο όπως είναι το σεξ. Νομίζω ότι αυτό το λύσαμε τώρα!
Με την μητέρα σου έχεις καλές σχέσεις;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94321 από maritsa123 στις 05 Φεβρουαρίου 2012, 11:47μμ

maritsa123

Εικονίδιο
μέλος από: 5/2/2012
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
βασικα δεν ειναι οτι φοβαμε τις δυσκολιες.. απλα φοβαμε τις δυσκολιες οι οποιες για να λυθουν χρειαζομαι την βοηθεια καποιου αλλου... εχω μαθει τα προβληματα μ να τα λυνω μονη μου.. και ιδικα για ενα τοσο λετπο θεμα οπως αυτο θα ερχομουν σε πολυ δυσκολη θεση να το συζητισω με την μητερα μου..
οι σχεσεις μας ειναι καλες, και γενικοτερα μιλαμε για διαφορα, ποτε ομως η συζητηση δεν ανοιχτικε για αγορια ερωτες και τετια.. ισως για αυτο και να φοβαμε τοσο πολυ..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94323 από faidra:) στις 05 Φεβρουαρίου 2012, 11:54μμ

faidra:)

Εικονίδιο
μέλος από: 14/5/2011
μηνύματα: 113 αποδεκτές 0
Ναι αλλά δεν γίνεται αλλιώς. Είναι πολύ σημαντικό να ξέρεις ότι έχεις έναν άνθρωπο κοντά σου και ειδικά την μητέρα σου αν σου συμβεί κάτι. Δεν χρειάζεται να της το πεις κατευθείαν, πάρε το χρόνο σου κ όποτε νιώσεις έτοιμη. Αλλά θα έχει σίγουρα να σου δώσει πολλές σωστές συμβουλές για το ξεκίνημα. Στο λέω εκ πείρας
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94324 από maritsa123 στις 05 Φεβρουαρίου 2012, 11:59μμ

maritsa123

Εικονίδιο
μέλος από: 5/2/2012
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
υστερα φοβαμε και την αντιδραση της, αλλοι το 16 το βλεπουν ως μια φυσιολογικη ηλικια να ξεκινισει την σεξουλιακη του ζωη καποιος αλλοι ως "παιδι ειναι ακομα" το κακο ειναι οτι δεν ξερω σε πια κατηγορια ανοικει και φοβαμε :/
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login