Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το Linux είναι φιλικό προς τον χρήστη. Δεν είναι φιλικό σ' αυτόν που αγνοεί και στον ηλίθιο.
Τετάρτη, 15 Μαΐου

φοβαμε να κανω σεξ..

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #94327 από faidra:) στις 06 Φεβρουαρίου 2012, 12:03πμ

faidra:)

Εικονίδιο
μέλος από: 14/5/2011
μηνύματα: 113 αποδεκτές 0
Κοίτα..Εγώ πιστεύω ότι είναι μια φυσιολογική ηλικία, απλώς θα μπορούσες να περιμένεις λίγο. Και εγώ στα 16 πρώτη φορά έκανα σεξ αλλά σταματήσαμε με το αγόρι μου για κάποιο καιρό γιατί δεν ένιωθα τόσο έτοιμη όσο πίστευα. Απο τα 17 και μετά μπορώ να πώ ότι το ευχαριστιόμουν πραγματικά.Όπως και να χει, αν είσαι εσύ έτοιμη τότε να το κάνεις και να μην σε νοιάζει τι θα πουν οι άλλοι. Όπως νιώθεις εσύ.
Αν εξηγήσεις στη μαμά σου ότι ήσουν έτοιμη και πραγματικά χάρηκες γι αυτό, τότε πιστεύω πως δεν θα το πάρει άσχημα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94329 από maritsa123 στις 06 Φεβρουαρίου 2012, 12:08πμ

maritsa123

Εικονίδιο
μέλος από: 5/2/2012
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
σε ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον σου! η αληθεια ειναι πως αυτο δεν το εχω συζητησει ποτε με κανεναν, οχι μονο αυτο για την μητερα μου αλλα και το οτι φοβαμε να προχωρισω γτ πηστεω πως θα γινει στραβη..
και αυτο ειναι και το μεγαλητερο προβλημα, γτ πηστευω πως η μανα μου επηδη γνωριζει πως ειμαι με ενα παιδι εδω και 2 χρονια λογικα πρεπει να αρχισει να σκευτετε απο μονη της και το ενδεχομενο οτι ισως προχωρισα ομως το αλλο μ εχει γινει εμμονη..
πραγματικα ελπιζω να σταματισω να σκευτομαι τοσο πολυ την αρνιτικη πλευρα αυτου του θεματος.. :/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94330 από faidra:) στις 06 Φεβρουαρίου 2012, 12:16πμ

faidra:)

Εικονίδιο
μέλος από: 14/5/2011
μηνύματα: 113 αποδεκτές 0
Μην μ ευχαριστείς, γι αυτό υπάρχει το φτου άλλωστε!
Σίγουρα θα το έχει υποψιαστεί, δεν μπορεί. Το μόνο που έχεις να κάνεις λοιπόν είναι να της το πείς και αυτό είναι! Η για να μην της έρθει πολύ ξαφνικό, μοιράσου μαζί της τους φόβους σου. Πες της πως θέλεις να προχωρήσεις αλλά φοβάσαι και πίστεψε με, μόνο αρνητική δεν θα είναι.
Η συμβουλή της μητέρας είναι η καλύτερη να ξέρεις, γιατί σου μιλάει σωστά επειδή θέλει το καλό σου.
Καλή τύχη λοιπόν και ό,τι χρειαστείς εδώ είμαστε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94333 από maritsa123 στις 06 Φεβρουαρίου 2012, 12:23πμ

maritsa123

Εικονίδιο
μέλος από: 5/2/2012
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
σωστα ολα αυτα! αλλα ειναι πολυ δυσκολο για εμενα αυτο..
θα προσπαθησω να αποβαλω ολες τις αρνητικες σκεψεις απο το μυαλο μου και να προχωρισω.. και αν ποτε το φερει η κουβεντα θα τις το πω και ελπιζω να μην το παρει στραβα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94628 από anonumous στις 12 Φεβρουαρίου 2012, 5:10μμ

anonumous

Εικονίδιο
μέλος από: 12/2/2012
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
koita isws ontos na mhn eisai etoimh swmatika...to agori sou ti leei???
mipos epimenei kai sou exei dimiourgisei fovies....????
pantos otan eisai etoimh tha to katalaveis kai tha ksexaseis to agxos peri egkimisinis!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94660 από mantarini στις 13 Φεβρουαρίου 2012, 4:02μμ

mantarini

Εικονίδιο
μέλος από: 13/2/2012
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
1)να μη σε αγχωνει η εγκυμοσυνη
2)γιατι πρεπει να το πεις οπωσδηποτε στη μαμα σου?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login