Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην έχεις καλές ιδέες αν δεν είσαι πρόθυμος να πάρεις και την ευθύνη τους.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

ΕΙΜΑΙ ΛΟΥΓΡΑ ΑΡΑΓΕ?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #97931 από GΙWRGΟΣ στις 14 Απριλίου 2012, 1:42πμ

GΙWRGΟΣ

Εικονίδιο
μέλος από: 14/4/2012
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
ΓΕΙΑ ΣΑΣ...ΕΙΜΑΙ 30 ΧΡΩΝΟΝ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ.ΚΑΤΙ ΜΕ ΕΙΧΕ ΠΙΑΣΕΙ ΠΡΙΝ ΚΑΠΟΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΞΑΝΑ ΠΑΛΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΟΡΑΩ ΤΑΚΟΥΝΙΑ ΚΑΛΣΟΝ ΦΟΡΕΜΑΤΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΛΕΝΞΕΛΕΝΚΤΑ ....ΕΡΕΘΙΖΟΜΕ ΠΟΛΥ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΚΑΝΩ , ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΛΕΝΧΟ... ΤΟ ΣΙΧΕΝΟΜΕ ΑΥΤΟ....ΟΥΤΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΑΝΤΡΕΣ ΜΟΝΟ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΗΓΕΝΩ ΔΕΝ ΜΠΩΡΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ..ΜΟΝΟ ΑΥΤΕΣ ΜΕ ΤΡΑΒΑΝΕ...ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΒΑΖΩ ΟΤΑΝ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΔΑΚΤΥΛΑΚΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΥΧΕΝΟΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ....ΕΙΜΑΙ ΠΟΥΣΤΑΚΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ? ..ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΟ ΤΙ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΕΧΩ ΑΡΡΩΣΤΙΑ? ΠΩΣ ΜΠΟΡΟ ΝΑ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΙΣΩ ΑΥΤΟ ΠΡΙΝ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΣΩ ΚΑΜΙΑ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΝΤΡΟΠΗ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97932 από GΙWRGΟΣ στις 14 Απριλίου 2012, 2:02πμ

GΙWRGΟΣ

Εικονίδιο
μέλος από: 14/4/2012
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
συγνωμη για τα κεφαλαια τωρα το ειδα? δεν ξερω απο φορουμ τωρα το καταλαβα που το εγραφε επανω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97938 από Aitherovamwn στις 14 Απριλίου 2012, 3:41πμ

Aitherovamwn

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/11/2010
μηνύματα: 421 αποδεκτές 0
μου φενεται περιεργο αυτο που λες..δηλαδη ενω εχεις γυναικα και παιδι να σου αρεσει αυτο..δε νομιζω παντως να εισαι πουστης η κατι τετοιο
το πιο πιθανο ειναι αυτο να ειναι το φετιχ σου και αυτο δεν νομιζω πως αλλαζει καπως!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97940 από asap στις 14 Απριλίου 2012, 3:54πμ

asap

μέλος από: 12/2/2011
μηνύματα: 860 αποδεκτές 0
fetish εχεις και ειναι πολυ δυσκολο να το ελεγξεις.. με τι γυναικα σου πως τα πατε στο θεμα σεξ? ειστε ανοιχτοι τυποι και κανετε τιποτα το διαφορετικο απο το "κλασσικο" σεξ? βιτσια ή κατι τετοιο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97951 από Gray στις 14 Απριλίου 2012, 10:57πμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0
ειναι το "Roleplay" Φετιχ , απ'οτι ξερω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98009 από Alekos18 στις 14 Απριλίου 2012, 8:09μμ

Alekos18

Εικονίδιο
μέλος από: 13/4/2012
μηνύματα: 68 αποδεκτές 0
Νομίζω πως είναι απλά ένα βίτσιο. Δεν είναι ανωμαλία, ούτε έχει άμεση σχέση με ομοφυλοφιλία, άρα άκυρος ο φόβος σου, λίγο ιδιαίτερο είναι μόνο. Και προφανώς δεν είναι λόγος να αυτοκτονήσεις!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98088 από GΙWRGΟΣ στις 16 Απριλίου 2012, 12:21πμ

GΙWRGΟΣ

Εικονίδιο
μέλος από: 14/4/2012
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
ευχαριστω για τις απαντησεις σας.αλλα με φοβιζουν αυτα μην γινουν χειροτερα και στο τελος κανουμε και πιατσα....ναι γιατι ωμος να καυλωνω οταν ντινομε σαν καριολα μπωρει να μου το πει κανεις?και γιατι να θελω να βαζω δακτυλα και αντικειμενα μεσα στον κωλο και τακουνια ψηλα ενω δεν ειναι πουστια αυτα που κανω ωπος μου λετε?και τι ειναι το φετιχ και γιατι να αρεσει σε εναν αντρα κατι τετοιο....αν ειμαι ακομα αντρας με τις μαλακιες που κανω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98090 από Doctoras στις 16 Απριλίου 2012, 1:29πμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Όχι φίλε δεν είσαι από την στιγμή που σε έλκει το αντίθετο φίλο όλα είναι απόλυτα φυσιολογικά.Τώρα να φοράς τέτοια πράγματα απλά σε φτιάχνει και απλά σε παρεξενέβει που αυτό που κάνεις ξεφεύγει από το φυσιολογικό.Εδώ πρέπει να θέσω δύο ερωτήματα...Τι είναι και τι όχι φυσιολογικό.Το να φοράς γόβες κτλ και να σε φτιάχνει μου φαίνεται περίεργο όχι γιατί αυτό είναι μη φυσιολογικό απλά έχω μάθει από την κοινωνία που μεγάλωσα ότι αυτά τα φοράν τα κοριτσάκια όπως οι περισσότεροι από εμάς...Αν το σκευτείς όμως τι ήταν αυτό που όρισε ποιος θα φοράει τι?Απλά ας υποθέσουμε ότι ο πρώτος άνθρωπος που δημιούργησε την "μόδα" όρισε ότι τα τακούνια τα στριγκάκια κτλ.. θα τα φοράν τα κοριτσάκια και τα παντελόνια τα αγοράκια και σιγά σιγά υιοθετήθηκε αυτό το στιλ ντυσίματος.Τώρα άλλη τα φοράν για να νιώθουν πιο θηλυκοί σε περίπτωση gay και άλλη απλά επειδή τους φτιάχνουν όπως straight και δεν είναι κακό.Τίποτα δεν είναι κακό που σε κάνει να νιώθεις καλά.Σκέψου ότι τα πράγματα θα μπορούσαν να είναι διαφορετικά και να φορούσαν τα αγοράκια τις γόβες και τα δωδεκάποντα και τα κοριτσάκια βαριά σακάκια αρβύλες και παντελόνια...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98096 από zifeis στις 16 Απριλίου 2012, 2:42πμ

zifeis

Εικονίδιο
μέλος από: 19/3/2012
μηνύματα: 294 αποδεκτές 0
ειναι μια ανωμαλια δες ψυχολογο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login