Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ο Michael Jackson σύμβολο του σεξ
Πέμπτη, 2 Μαΐου

γυμνος μπροστα στη γιατρο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #105061 από aektsisstofull στις 12 Ιουλίου 2012, 8:34μμ

aektsisstofull

banned
μέλος από: 12/7/2012
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
θα ηθελα να μοιραστω μαζι σας μια εμπειρια που με εφερε σε φοβερη αμηχανια και θελω να μου πειτε πως θα αντιδρουσατε κι αν σας εχει τυχει κατι παρομοιο η γενικα κατι που σας εφερα σε φοβερη αμηχανια.στη δευτερα λυκειου πηγα στη γιατρο για εξεταση γιανα παρω χαρτι για τη γυμναστικη.μαλιστα πηγα στη μητερα του κολλη του μου η οποια με ξερει απο μικρο παιδι.αφου ζυγιστηκα,με μετρησε,με εξετασε για να δει αμα εχω σκολιαση μου ειπε να γδυθω.εγω εβγαλα το παντελονι και εμεινα με το μποξερακι.εκεινη μου το κατεβασε αποτομα λεγοντας πως πρεπει να δει αμα εχω φιμωση.αρχισε λοιπον να μαλασει το πεος με δυναμη και να ανεβοκατεβαζει το πετσακι.καποια στιγμη νομισα πως θα εκσπερματισω.στο τελικα τελειωσε αυτη η εξεταση και μου εδωσε συμβουλη να ξυρισω το πεος μου.εγω ντραπηκα που μου το ειπε.ειμαι καστανος και πανω στην εφηβεια ειχα αρκετες τριχες.παντως ποτε δεν πιστεψα οτι ηθελε να δει αν εχω φιμωση γιατι δεν νομιζω να προβλεπεται κατι τετοιο στις εξετασεις για το σχολειο
προφίλάλλα...
Μήνυμα #105067 από Man15K στις 12 Ιουλίου 2012, 8:53μμ

Man15K

banned
μέλος από: 10/7/2012
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0
Αφού λες οτι ήταν η μάνα του κολλητού σου θα την ξαναείδες πολλές φορές.. μετά αντιδρούσε διαφορετικά απέναντι σου ;;
προφίλάλλα...
Μήνυμα #105069 από aektsisstofull στις 12 Ιουλίου 2012, 8:59μμ

aektsisstofull

banned
μέλος από: 12/7/2012
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
οχι απλα δεν το θεωρω φυσιολογικο να μου κανει τετοια εξεταση.απο κανεναν δεν ακουσα κατι τετοιο.και μαλιστα να κανει μαλαξεις με τοση δυναμη και να δινει συμβουλες για την εμφανιση των γεννητικων οργανων
προφίλάλλα...
Μήνυμα #105071 από Webmaster στις 12 Ιουλίου 2012, 9:12μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
1. Είσαι 19 χρονών και δεν είσαι σε θέση να καταλάβεις ότι μόλις έγινες θύμα σεξουαλικής κακοποίησης;

2. Το άλλο σου θέμα είναι παρόμοιου χαρακτήρα και τα δύο μαζί είναι σαν να λένε "κοιτάξτε τι γκόμενος που είμαι, όλες οι γυναίκες θέλουν να πηδηχτούν μαζί μου". Ξαφνικά όλα τα περίεργα τύχανε σε σένα.

3. Παρά τις προειδοποιήσεις μου να αλλάξεις το email σου με κάποιο αληθινό, εσύ με αγνόησες. Μ' αυτά και μ' αυτά, μου έφαγες μία ώρα από τη ζωή μου, συνεπώς δες τώρα τι έπαθες.


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login