Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δυο πράγματα που τα παιδιά χειρίζονται με θαυμαστή ευκολία είναι οι γονείς.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

τι να κανω ειμαι σε διλλημα

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #108977 από nick15 στις 07 Σεπτεμβρίου 2012, 1:36πμ

nick15

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2012
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
καλησπερα ειμαι καινουργιος στο φορουμ και θα ηθελα την βοηθεια απο λιγο πιο εμπειρους....Ειμαι 15 χρονων παρθενος.
Πριν λιγες μερες ημουν ακομη διακοπες στο εξωχικο μου και ηταν και εκει μια ξαδερφη μου που δεν ειναι ακριβως ξαδερφη μου ειναι ετεροθαλης...μαζι μεγαλωνουμε και κανουμε παρεα τα τελευταια χρονια..αυτη ειναι ενα χρονο μεγαλυτερη.
Πηγαμε το πρωι για μπανιο στη θαλασσα οπως συνιθηζουμε και μετα γυρισαμε σπιτι εκανε μπανιο πρωτη βγηκε και μπηκα και εγω μετα...οταν κανω μπανιο συνηθως μου σηκωνεται ....ε οταν ημουν ετσι και εκανα μπανιο ξαφνικα μπηκε μεσα και με ειδε γυμνο και αισθάνθηκα ασχημα.Μου ειπε να μην ντρεπομαι και οτι εχω πολυ ωραιο πουλι και μαλιστα μου προτινε και να ξυριστω ετσι ανετα σαν να μην σημβαινει τιποτα....της ειπα να βγει εξω για να κανω μπανιο και οταν βγηκα μου προτινε να γθηθουμε και να αυνανιστουμε μαζι....δεν εχει δει λεει ουτε τσοντες ουτε τιποτα και θελει να δει πως χ....νε οι αντρες.....δεν ξερω τι να κανω απο τη μια νοιωθω ασχημα και απο την αλλη ειμαι πολυ καυλ.....μενος μαζι της εχει τελειο σωμα και θα ειναι σπιτι μου μεχρι την αλλη εβδομαδα και μου το λεει συνεχεια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108978 από nick15 στις 07 Σεπτεμβρίου 2012, 1:38πμ

nick15

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2012
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
δεν ξερω τι να πω?απαντηστε αν εχετε καμια παρομοια εμπειρια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108981 από M1k3y στις 07 Σεπτεμβρίου 2012, 1:55πμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Το πρόβλημα ποιο είναι; Κάνε ό,τι σου λέει, και αν τα πράγματα εξελιχθούν και περαιτέρω, τόσο το καλύτερο.

Μην είσαι χαζός, τέτοιες ευκαιρίες δε χάνονται.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108982 από Solonas στις 07 Σεπτεμβρίου 2012, 1:57πμ

Solonas

banned
μέλος από: 25/6/2012
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Αφου ειναι ετεροθαλης αδερφη σου σημαινει οτι δεν εχετε το ιδιο αιμα. Αρα δεν ειναι κακο να το κανετε. Ετσι και αλλιος απο οτι καταλαβα σε γουσταρει. Τι τυχαια μπηκε στο μπανιο ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108985 από Staurakomathiak στις 07 Σεπτεμβρίου 2012, 2:13πμ

Staurakomathiak

μέλος από: 1/6/2012
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Φιλε μου. Αφου ειναι ετεροθαλης και δεν εχετε καποαι εξ'αιματος συγγενεια προσωπικα εγω δεν το θεωρω λαθος . Η κοπελα φαινεται να σε γουσταρει πολυ , οπως και εσυ , αρα γιατι να δηλιαζεις ??? Το μονο κακο που μπορει να συμβει ειναι να το ανακαλυψουν γονεις και τετοια . Οποτε προσπαθηστε να κανετε οτι κανετε κρυφα !Συμβουλη! Πηγαινεται καμια βολτουλα ετσι το βραδακι σε κανενα μερος ( πχ παραλια ) και εκει ανοικτειτε . Ετσι θα θυμασαι τις διακοπες στο εξοχικον καλυτερα ! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #108996 από helias94 στις 07 Σεπτεμβρίου 2012, 1:00μμ

helias94

μέλος από: 27/7/2012
μηνύματα: 168 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

τελικα τραβηξες μαλακια μπροστα της?σιγουρα σε θελει αλλιως δεν θα εμπαινε στο μπανιο ενω ησουν εσυ και δεν θα σχολιαζε την πουτσα σου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108998 από nick15 στις 07 Σεπτεμβρίου 2012, 2:01μμ

nick15

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2012
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Kαλησπερα τελικα με τα πολλα ηρθε το πρωί στο δωματιο μου και μου λεει ελα μαζι μου να με βλεπεις να κανω ντους!δεν κρατιθηκα και πηγα.επαθα πλακα με το σωμα της και κατευθειαν καυλωσα και το καταλαβε και με ρωτησε αν μου αρεσει το σωμα της?της ειπα ναι και μου λεει τωρα γδυσου και εσυ να σε δω και εγω.....γδυθικα και εγω δεν την παλευα αλλο απο την καυλα και μου ζητησε να της δείξω πως τον παιζω και πως μπορει να το κανει και αυτη στον εαυτο της γιατι δεν εχει καθολου εμπειριες....της εξηγισα περιπου πως γινετε(οτι εχω δει και εγω απο τις τσντες)και ξεκινισαμε.ειχε τρελαθει ετρεμε σπο την καυλα και το αποκορίφομα οταν εχυσα εγω ηταν τοσα πολλα τα χυσια και με τοση πιεση που φευγαν αριστερα και δεξια με αποτελεσμα να πανε και πολλα πανω της αλλα δεν την πειραξε. απο οτι καταλαβα της αρεσε.μου ειπε οτι θελει να με ξυρισει κατω και να μου δειξει κιολας για να το κανω μονος μου.περασα πολυ ωραια δεν ειχα ξανανοιωσει πιο ωραια σε μαλακια!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108999 από helias94 στις 07 Σεπτεμβρίου 2012, 2:10μμ

helias94

μέλος από: 27/7/2012
μηνύματα: 168 αποδεκτές 0
εχει πολλες τριχες στο πουλι σου και φαγωθηκε αυτη να σε ξυρισει?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109000 από nick15 στις 07 Σεπτεμβρίου 2012, 2:24μμ

nick15

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2012
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
εχω καμποσες ειμαι μελαχρινος!αυτη ηταν εντελως ξυρισμενη και μου ειπε εκτος οτι ειναι πιο ωραια εικονα ειναι και θεμα υγιεινης.Δεν μου ειχε περασει ποτε απο το μυαλο να ξυριστω αλλα δεν με χαλαει και η ιδεα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109001 από nick15 στις 07 Σεπτεμβρίου 2012, 2:27μμ

nick15

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2012
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Βασικα θελω να ακουσω και μια γυναικεια γνωμη για ολο αυτο που συμβαινει με εμενα και την ξαδερφη μου.Δεν ξερω τελικα αν κανω καλα που το αντιμετοπιζω τοσο ανετα και δεν της το ξεκοβω αλλα δεν μπορω να πω οτι δεν μου αρεσει κιολας αλλα ενταξει δεν νομιζω οτι θα προχορισουμε και στα πιο βαθια δεν το θελω ουτε εγω ουτε αυτη.αλλα ειναι περιεργο οπως και να το κανεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login