Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Σε προτιμούν φοβιτσιάρη, για να σου πουλάνε άφοβα τις τρίχες τους.
Παρασκευή, 17 Μαΐου

τι να κανω ειμαι σε διλλημα

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #109074 από mar_ma στις 08 Σεπτεμβρίου 2012, 4:11πμ

mar_ma

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/9/2012
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
κοιτα να δεις νικο. μην κολλας στο οτι ειναι ξαδερφη σου. γιατι στην ουσια δεν ειναι ξαδερφη σου εξ αιματος. θα σου πω ενα προσωπικο μου περιστατικο. εχει τυχει να μαστε σπιτι μου εγω ο κολλητος μου μια φιλη μου και να κανουμε χαβα. η φιλη μου γουσταρε τον κολλητο μου και ετσι αποφασισαμε να τν γδυσουμε και να του κρυψουμε τα ρουχα. και ετσι εγινε. στ καπακι ηρθε ο 2ος ξαδερφος μου σπιτι (με τον οποιο κανουμε παρεα απο παιδια) και ειδε τον αλλον με το μποξερακι. και αμεσως αναψε στην ιδεα και ζητησε να τον γδυσουμε κ αυτον.εγω σκαλωσα και τελικα του βγαλα μονο την μπλουζα. η φιλη μου πηρε τον κολλητο μου και πηγαν στο αλλο δωματιο για τα περαιτερω ενω εγω εμεινα με τον ημιγυμνο ξαδερφο μου στο δωματιο. το αποτελεσμα ηταν αυτος να μου την πεσει γιατι δεν αντεχε αλλο απο την καυλα. δεν εγινε τιποτα διοτι οχι τοσο οτι ημασταν 2ρα ξαδερφια αλλα κυριως για την σχεση που ειχα ως τοτε μαζι του.δεν σου κρυβω οτι και γω ειχα καυλωσει πολυ με το θεαμα και σ αλλη περιπτωση θα εκανα κατι γιατι ειναι και πολυ ωραιο παιδι.οπως βλεπεις δεν εισαι ο μονος. και σκεψου οτι εμενα οι σχεσεις μας ηταν χρονιες και πολλες. και επιπλεον ημασταν κανονικα ξαδερφια. εσυ εκανες πολυ καλα που αφησες τον εαυτο σου ελευθερο γιατι κ η κοπελα δεν μπορω να φανταστω ποσο διαφορετικα μπορουσε να στο θεσει αυτο που ηθελε. αν εσυ θελεις τωρα να το συνεχισεις τοτε καντο δεν νομιζω να αρνηθει και πολυ. αν παλι οχι τοτε αφηστε το εκει..τουάχιστον θα ξερεις πως δεν αφησες μια ευκαιρια ετσι και εκανες κατι που το ηθελες!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109081 από nick15 στις 08 Σεπτεμβρίου 2012, 10:00πμ

nick15

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2012
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
ευχαριστω για την αποψη σου mar_ma!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login