Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Χρυσοντυμένος δεσπότης να κηρύσσει ταπείνωση.
Παρασκευή, 17 Μαΐου

Εφηβεια-Κοπελες

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #119605 από BeMyHero στις 15 Απριλίου 2013, 2:07μμ

BeMyHero

Εικονίδιο
μέλος από: 14/4/2013
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Θα σου απαντήσω ειλικρινά!!! Είμαι κορίτσι και όπως λες και εσύ γουστάρω μεγαλύτερο ( 5 χρόνια)!!! ο λόγος που γουστάρω μεγαλύτερο είναι:
1) Τα αγόρια της τάξης μου είναι ανώριμα μέχρι αηδίας
2) Δεν με ενδιαφέρει καθόλου το πόσο μεγάλη πούτσα θα έχει ο μεγαλύτερος διότι δεν σκέφτομαι καθόλου το σεξ αλλά το συναισθηματικό περιεχόμενο
3) Είναι πολύ πιο ωραίος(για εμένα) από ότι τα αγόρια της ηλικίας μου ή και ένα δύο χρόνια μεγαλύτερο
και τέλος
4) Προτιμώ να φάω φτύσιμο από έναν μεγαλύτερο πάρα από έναν της ηλικίας μου για τον λόγω ότι το αγόρι της ηλικίας μου θα το βγάλει βούκινο ότι μου έριξε χυλόπιτα και θα αισθάνεται μπρατ πιτ...
Εγώ για τους παραπάνω λόγους διαλέγω συνέχεια μεγαλύτερους!!! Και αν και δεν είμαι και καμοια θέα και όλοι αυτοί που γουστάρω με βλέπουν φιλικά δεν αλλάζω άποψη και δεν τα φτιάχνω με αγόρι της ηλικίας μου και ας στεναχωριεμαι που δεν γίνεται κάτι με αυτόν που θέλω!!! Προς Θεού όμως δεν θα πάω ΠΟΤΈ με μεγαλύτερο σε περίπτωση που μου ζητήσει πράγματα που εγώ δεν είμαι διατεθειμένη να κάνω(πιστεύω καταλαβαίνεις)
Ελπίζω να βοήθησα!!! Άλλες κοπέλες μπορεί να έχουν άλλους που πάνε με μεγαλύτερους (πχ το σεξ)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119649 από sexy και οποιος στις 17 Απριλίου 2013, 9:58μμ

sexy και οποιος

Εικονίδιο
μέλος από: 17/4/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Afto me tin piutsa isxi lipon ke afto me tin orimotita isxi ala re pedia ine thema goustou diladi emena den mou aresoun i mikroteri ( 3 gimnasiou ke kato ) gt mou aresi na ine to agori o kiriarxos ( oxi mono sto sex ala genikotera )
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119856 από magdalinx στις 26 Απριλίου 2013, 8:09μμ

magdalinx

Εικονίδιο
μέλος από: 26/4/2013
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
βασικά εχει σχέση και τι ατομο εισαι εσυ και τ βγαζεις προς τις κοπελες.. υπαρχουν κοπελες που τους αρεσουν ι μεγαλυτεροι και αλλες που τους αρεσουν οι μικροτεροι η οι συνομιλικοι!! προσωπικα μαρεσουν αγπρια και συνομιληκα και λιγο μεγαλυτερα κ λιγο μικροτερα μ χει τυχει! τα μεγαλυτερα αγορια μου αποπνεουν κατι σαν περισσοτερη εμπειρια γ την ζωη π εχει να μ μαθει πραγματα και αυτο ειναι ελκυστικο! αλλα αυτο μπορεις να το αποπνεεις και ας μην εισαι κ μεγαλυτερος! γενικοτερα καθε κοπελα εχει τα γουστα της εισαι αυτος που εισαι και αν καταφερεις να κανεις την κοπελα να σε εμπιστευεται να σ μιλαει ανοιχτα και εισαι εχεμυθος και της αρεσεις τοτε ολα κoμπλε :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119891 από Rocknrolla στις 28 Απριλίου 2013, 2:11μμ

Rocknrolla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/11/2012
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
panw apo 17 kamia gia ena omorfo antra edw!! :) oti 8es pezei o ka8enas oti goustarei !
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login