Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τα ματάκια σου με καίνε γιατί είσαι μανεκένε. (3.000 δίσκοι)
Κυριακή, 5 Μαΐου

γιατι τοσο θεμα με το στοματικο?

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #110733 από ponos psuxhs στις 03 Οκτωβρίου 2012, 2:26μμ

ponos psuxhs

Εικονίδιο
μέλος από: 31/8/2012
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
καλησπερα και παλι....θα ηθελα να κανω την εξης ερωτηση...γιατι ολοι εχετε μανια με το στοματικο πριν γινει εντελως η πραξη,και οι περισσοτεροι θελετε μονο να σας κανουν και να τελειωνετε μεσα στο στομα και οχι να κανετε σε μια κοπελα(οχι καθε τυχαια κοπελα φυσικα)...εσεις κοριτσια το δεχεστε να κανετε σε ολους και να μην σας κανουν,η να σας πιεζουν για να το κανετε?μονο εγω εχω προβλημα στο να κανω,εφοσον δεν μου αρεσει και δεν το θελω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110734 από marouli στις 03 Οκτωβρίου 2012, 3:00μμ

marouli

μέλος από: 8/9/2012
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
οχι, δεν δεχομαι να το κανω υπο πιεση, και δεν το εχω κανει σε ολους. βασικα σε εναν το εχω κανει που ειμαστε και μαζι τωρα πολυ καιρο.

οπως ολες οι γυναικες τρελενομαστε για στοματικο ετσι και οι ανδρες, αλλα το θεμα ειναι αυτο που ειπες: οτι θελουν να το κανουμε χωρις να μας το κανουν. εκει θελει να του πεις οτι σου αρεσει και εσενα και να σου το κανει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110738 από whatever στις 03 Οκτωβρίου 2012, 5:04μμ

whatever

Εικονίδιο
μέλος από: 15/8/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
συμφωνώ απόλυτα μαζί σου, ούτε εγώ τρελένομαι να κάνω στοματικό και είναι φοβερά εκνευριστικό που θέλουν να τους το κάνεις χωρίς να στο κάνουν... εννοείται πως θέλω να ικανοποιήσω αυτόν που είμαι μαζί του και θα το κάνω μόνο και μόνο επειδή ξέρω ότι το στοματικό είναι κάτι που απολαμβάνει πάρα πολύ αλλά έχω την απαίτηση να με ικανοποιήσει και αυτός αντίστοιχα... στο σεξ δεν υπάρχει ισχυρό και ασθενές φύλο, άντρες και γυναίκες είμαστε ίσοι...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110758 από Gray στις 03 Οκτωβρίου 2012, 8:43μμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0
καλα τα λετε κοπελιες , να μας κοβετε τον αερα απο την αρχη ! οχι 2 μετρα και 2 σταθμα !


;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110762 από ponos psuxhs στις 03 Οκτωβρίου 2012, 9:38μμ

ponos psuxhs

Εικονίδιο
μέλος από: 31/8/2012
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
gray επεξηγησε το :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110769 από panagiotiC στις 03 Οκτωβρίου 2012, 11:55μμ

panagiotiC

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2010
μηνύματα: 216 αποδεκτές 0
Εγώ πάντως δεν έχω πρόβλημα να γλύψω μια κοπέλα μπρος και πίσω με την οποία θα έχουμε σχέση.Το έχω κάνει και είναι τέλειο! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110795 από giannisefoa στις 05 Οκτωβρίου 2012, 12:11πμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0
Κοίτα...Για πίσω με καμία Παναγία...Από μπροστά πολλές φορές έχω πιο πολύ όρεξη να της το κάνω απότι να μου το κάνει αυτή...Βασικά εγώ της κάνω πιο πολύ στοματικό απ ότι μου κάνει αυτή επειδή μ αρέσει να την κάνω να ευχαριστιέται.Από κει και πέρα μ αρέσει πολύ όταν μου το κάνει αλλά ποτέ δεν την έχω πιέσει να κάνει κάτι που δεν θέλει.Μπορεί να το ζητήσω αλλά πρώτα θα το συζητήσουμε...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110800 από ponos psuxhs στις 05 Οκτωβρίου 2012, 12:18μμ

ponos psuxhs

Εικονίδιο
μέλος από: 31/8/2012
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
ετσι ειναι παιδια...κι εγω εχω τρελα να με γλυφουν εκει κατω αλλα μονο να μου ζητανε ξερουν...καντο και μη γινεσαι κακια κλπ...αλλες φορες κολλαω να πω,θα μου κανεις για να σ κανω γιατι μοιαζει σαν ανταλλαγη και δεν θελω να ξενεωρωσω καποιον,αλλα απο την αλλη θελω κ εγω να ικανοποιηθω.....δεν μπορω να καταλαβω τη μανια με το στομα,απο τη στιγμη που εφοσον γινεται τελειως και ολοκληρωνουν και οι δυο πλαι θα επρεπε να εισαι ικανοποιημενος,μονο πολλοι προτιμουν μονο στοματικο.....και νευριαζω οταν λεω οτι δε θελω,επιμενουν,και μου σκουντανε με το ζορι το κεφαλι προς τα κατω......του το κανεις,παιρνει αυτα που θελει και φευγει....δεν του το κανεις ξενερωνει και δεν ξαναερχεται μαζι σου....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110804 από panagiotiC στις 05 Οκτωβρίου 2012, 1:57μμ

panagiotiC

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2010
μηνύματα: 216 αποδεκτές 0
Στο σεξ δεν πρέπει να υπάρχουν ταμπού,πρέπει να κάνεις τα πάντα για να ικανοποιήσεις τον άλλον.Να μην απαιτείς αλλά να κάτσεις να το συζητήσεις με τον άλλον.Εγώ προσωπικά ποτέ δεν απαίτησα από την κοπέλα που ήμουν να κάνει κάτι το οποίο εκείνη δεν ήθελε και αυτό το αναγνώριζε και ύστερα από λίγο καιρό το έκανε από μόνη της.Εγώ όμως δεν είχα πρόβλημα να το κάνω από την αρχή σε εκείνη μπρος και πίσω.Αν δεν δοκιμάσεις κάτι πρώτα δεν μπορείς να καταλάβεις αν σ'αρέσει ή όχι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110806 από Gray στις 05 Οκτωβρίου 2012, 2:03μμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0
Οι ανδρες εχουν αυτο το πραγμα στο μυαλο τους διοτι τους κανει να νιωθουν πιο "Βασιλιαδες" , Το να σε πιθουν να κανεις αυτο το πραγμα , χωρισ να χρειαζεται να ανταποδωσουν . Το να σε ελεγχουν με καποιο τροπο σε αυτον τον Τομεα , Ενας ανδρας που δεν λειτουργει ετσι δεν θα εχει κανενα προβλημα στο να ανταποδωσει , και μαλιστα δεν θα εχει την απαιτηση εσυ να το κανεις σε αυτον , αν δεν θες . Ειναι καποιες μανιες που εχουν καποιοι ανδρες , που οι περισσοτεροι ειναι βουτιγμενοι στις προκαταληψης που εχουν τον ανδρα ως " Γαμια " και "Σουπερ ουαου" αν η γκομενα του περνει πιπες και αυτος τελιωνει μεσα της ! @@ !!!! μαλακιες τουμπανα .. Γιαυτο λεω λοιπον ! την αξιοπρεπεια σας ! και τα ματια σας χαχα !
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login